...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 41 )
Forum
Księga Gości
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
Inne

- RPG Maker -
RPGUNITE
RPGMZ
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
SimRPG95
RPG95
WRPGE

- Projekty -
Commander
Eden Universe
Pogromca II
Virtua Twierdza

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Goniec RM (Archiwum)
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Crystal PBF
Pillars of Eternity POLSKA - największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglądarceModules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer
Dragon Ball Great


Informacje || Pomoc || Zgłoś nowe materiały
Strona >> Archiwum

Archiwum 2003: Maj


31 maja 2003 - 12:20 (Wolwgangg)

Siema to znowu ja. Tym razem coś dla tych którzy lubią ''miecz bogów'' (seria moich scenariuszy) dodaje projekt na twierdze, chętnych do współpracy zapraszam właśnie tam.


30 maja 2003 - 18:02 (Wolwgangg)

Siema to znowu ja, tym razem znów bez wielkich rewelacji. Dodaje krótką notke o sobie w dziale redakcja


30 maja 2003 - 16:47 (Wolwgangg)

No nareszcie mój pierwszy news. Nie dam wielkich rzeczy, tylko poprawie mały błędzik popelniony przez Jazza w mojej recenzji. Niedługo nowa wersja mojej gry!!!


28 maja 2003 - 14:55 (Jazzwhisky)

Ja jak zwykle zaczne od przeprosin (nikomu pewnie nie potrzebnych ), za nieobecność (poprawie się ! ;P ) i przeprosin dla Wolwgangga (sooorki !!! ). Wybaczam DEM'owi i wrzucam tylko kilka recenzji, a dokładniej - trzy od Wolwgangga (właśnie ! ) i jedną ode mnie... Do zobaczenia wkrótce... (jak tylko zbiorę się znowu )


26 maja 2003 - 21:36 (Krulik)

Ello, znowu ja. Dodałem skrypt o sprawach bankowych od Adams`a the Red. Z Gier możecie pobrać nową wersje gry ''Cień światłości: Najpiękniejsza Przygoda'' oraz ''Leo w opałach''. Tyle na dzisiaj, mam jeszcze kilka pliczków, ale to sprawy redakcyjne, jutro poświęcene na to newsa. Żegnam i wpadnijcie jutro :D


25 maja 2003 - 21:25 (Krulik)

Witam, spieszy mi się więc lakonicznie: Dziś tylko rzeczy od Kwacha: Jego zRIPowane ChipSety z Shining Soul, demonstracja w dziale Mapy oraz scenariusz. Jutro wrzucę reszte rzeczy, które nadesłaliście. Bye!


21 maja 2003 - 22:01 (_DEM_)

Nie będzie żadnego Nieteges Game :). Są C&T; i jush. Aha, ktoś tu letko namieszał, wpisując wszędzie XX.04.2003 :). Po prostu omyłka ^^, dodaję scenariusz (swój) i reckę gry Niesamowita PodruŻ (jazz mi wybaczy... chyba (i tak nikt mnie nie rozumie) :). To tyle, cieszę się, że zaczynamy jakby żyć :D!


19 maja 2003 - 22:01 (Michu (pełen energii))

Heloł. Mam dosłownie (i w przenośni dop.uhcim) sekundkę. Nie dodajęabsolutnie nic, za wyjątkiem niusa. Ogłaszam, że mimo to, iż nic na twierdzy nie robię, to szykuję coś na kompie. To będzie aktułalka jakiej świat nie widział!
P.S. Dem, co z Nieteges Game Saga???


19 maja 2003 - 18:10 (Krulik)

Witam, po dosyć długiej przerwie spowodowanej egzaminami, wycieczką, lenistwem i innymi mniej lub bardziej ważnymi sprawami ;) Dzisiaj skromnie, dodaje scenariusz od Wolwgangga oraz skrypt Deathwinga. W dziale redakcja możecie znaleĽć, napisaną od niechcenia, notkę o mnie (czy autobiografie), a nudziło mi siem tom napisoł, hej!.. mykam, cya!


19 maja 2003 - 08:25 (_DEM_)

Hmm... nadal ja. Tym razem daję wam coś zupełnie nowego. Otóż w dziale recenzje będziecie mogli teraz przeczytać recenzje innych stron o RPG Makerze. Macie tam na razie |wiątynię i Bractwo, miłego czytania ^^. Aha, w dziale ''redakcja'' zapraszam do czytania autobiografii redaktorów. Na razie jestem tam tylko ja, ale myślę, że każdy będzie chciał dorzucić swoje 3 grosze ^_^... Aha, bierzcie się do pracy, szanowna redakcjo, bo konkurencja szepcze, że strona upada :].


13 maja 2003 - 07:50 (_DEM_)

I znowu ja, się koledzy obijają widzę ;). Daję wam mały scenariusz, znajdziecie go tam gdzie zwykle. Aha, jutro mam wywiadówkę, więc na szelki wypadek ustawiam się na OFF :).


11 maja 2003 - 16:46 (_DEM_)

Widzę, że mamy letki postój. Dodaję odnowioną wersję mojej gierki, oraz specjalny zestaw pozwalający grać komfortowo tym co mają RPG maker 2000 w angielskiej wersji :), a nawet tym co w ogóle nie mają RPG makera :D! Pozdrowionko, jutro do szkoły!


7 maja 2003 - 17:00 (Misiek)

Dwie sprawy:) Pierwsza: życzę powodzenia Krulikowi na egzaminach (i ogólnie wszystkim III-gimnazjalistom). Druga: dostałem prośbę o małe zareklamowanie obozów RPG i Magic The Gathering. Obozy są nad morzem, oferta całkiem fajna, szczególnie dla fanów. Więcej informacji znajdziecie pod www.btorion.w.pl. Po by było na tyle, pa


7 maja 2003 - 13:50 (Krulik)

Ello! Dodałem: mapy od Adams the Red, midy o Twardego i skrypt od Suavek-a. Stare newsy powędrowały do archiwum. Jutro i pojutrze mam egzaminy, po egzaminach wycieczkę, także nie dodam nic przez jakiś tydzień (chyba że w weekend)...


6 maja 2003 - 21:34 (Maniak__rpg)

Witam,i informuje że przechodze w stan off,gdyż ciagle są jaieś plotki że ja jestem szpegiem na innych stronkach o rm,dopuki to nie będzie wyjaśnione,zostaje w stanie off,lecz będe ciągle na forum wysadywał i na czacie.


6 maja 2003 - 11:30 (Maniak__rpg)

YO! tutaj maniak :) postanowiłem napsiać poradę ''co zrobic aby postać nie przełaziła przez obiekty'' bo parę osób mnie takim pytaniem dręczyło :) więc macie teraz o tym napsiane w poradach prostych.Przy okazji przypominam że od jakiegoś czasu mamy nowe forum,aby było to bardziej widzocze, zminiłem trochę podpis linka do forum :)...No to ja chyba spadam....acha....i właĽcie na forum,nie martwcie się, mody nie gryzą ;p


3 maja 2003 - 22:00 (Misiek)

Witam! Na początku chcę przeprosić za moją nieobecność na stronie, lecz miałem niedawno wymianę kompa, pranie mózgu w szkole
Twierdza RPG Maker || RPG Maker Polska
2002-2024