...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 45 )
Forum
Księga Gości
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
Inne

- RPG Maker -
RPGUNITE
RPGMZ
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
SimRPG95
RPG95
WRPGE

- Projekty -
Bit Man
Eden Universe
Pogromca II
Virtua Twierdza

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Goniec RM (Archiwum)
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Crystal PBF
Pillars of Eternity POLSKA - największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglądarceModules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer
Dragon Ball Great


Informacje || Pomoc || Zgłoś nowe materiały
Strona >> Archiwum

Archiwum 2003: Lipiec


31 lipca 2003 - 19:05 (Misiek)

Przypominam redaktorów o zebraniu dzisiaj o 20. Jeżli czytacie to teraz możecie wchodzić już wcześniej! Nara


29 lipca 2003 - 20:55 (Reptile)

aVe Wszystkim FA NO M Twierdzy RPG MAKER! Dzisiaj dodaje troche rzeczy.A tak dokładnie zamieszczam:
2 Porady Proste Od Braiana.
  • Wynalazki
  • Zaawansowany Caterpillar
Natomiast od siebie zamieszczam troche rzeczy w dziale Download
  • Dark Title
  • Cool Title
  • Smoki
Pliki znajdziecie w dziale Title ,ale to nie wszystko.Zamieszczam także gre Green Levithan znajdziecie w dziale Gry Pełne. Jeszcze taka mała informacja. Nasz link do Chata już od dawna działa ,ale może nie wszyscy zauważyli dlatego informuje ,więc to by było na tyle na dzisiaj. Jak zwykle zapraszam wpisania się do Księgi Gości oraz odwiedzania nas na Chatcie i prosze na nim zachowywać się kulturalnie ,bo wkońcu Makerowcy to pożądni ludzie , dorośli i wypada się zachowywać.To taka mała uwaga z mojej strony.
Sayonara!


28 lipca 2003 - 16:45 (Adams The Red)

Witka! Znowu mam zaszczyt zamieścić nowego newsa na nowym lay-u! Więc zamieszczam nową wersję dema mojej gry Legenda (wersja do recenzji). Wracam za 2 tyg. z Czech i spodziewam się ujrzeć Twierdze taką jaka jeszcze nie była!


21 lipca 2003 - 08:20 (Misiek)

Cześć:)! Nie pomyliliście stron:) To Twierdza, tylko że w nowym obliczu. Poprzedni lay nie był zły, ale niewszystkim odpowiadał mroczny klimat, który nieco kojarzył się z jakimś podupadającym zamkiem. Ten (według mnie świetny - skromność w kąt;)) layout powinien się podobać wszystkim (lub przynajmniej 99% internautów:)). W każdym bądź razie, zostanie długo bo mam do niego sentyment (trzy dni pracy prawie od rana do wieczora). Ponadto zmieniłem podział redakcji. Od teraz nie ma Rycerzy i Wielkiej Rady, stopni jest dużo więcej (do tego podzielone na kategorie: Walka - ci od plików, Nauka - teksty i Ripy). System pozwoli nam na przyjęcie nawet bardzo dużej liczby redaktorów, ponieważ każdy będzie miał swoje zadanie. Szczegóły w dziale ''Regulamin redakcji''. Ponadto dział redakcja zyskał nowy wygląd, polecam zajrzeć:) Twierdza będzie przypominała teraz trochę klan internetowy (oczywiście tylko w kwestii redakcji). Wprowadziliśmy również (pomysł DEMa) ''pokoje redaktorskie''. Loodzie z dawnej WR dostaną swoje pliki .txt w dziale ''Redakcja'', gdzie będą mogli pisać co ze chcą (informacje o sobie, swoich projektach, jakieś żarty, blog, swoje poglądy itd., oczywiście będzie tam mała cenzurka, ale luzik:)). Dobry pomysł, nie?:) Co jeszcze... Usunąłem kilka niepotrzebnych działów, uporządkowałem dział ''Linki''... I jeszcze jedno! Od teraz Twierdza zaczyna zajmować się również RPG Maker 2003, niedługo wrzucimy już trochę materiałów o nim, redaktorzy, którzy będą chcieli tym się zajmować niech zgłoszą się do mnie na mail'a lub GG (2960802), będzie to ''wysoko doceniona praca'', że tak to nazwę:) Ale ofkoz nasza strona ciągle będzie głownie o rm2k3. Kolejna rzecz (przypominam sobie wszystko po kolei:)): możliwe, że zaczniemy sprzedawać płytkę ''Twierdza RPG Maker off-line''. Nie jest to jeszcze pewne, jutro zamieszczę sondę na ten temat i podam ewentualną cenę. Na płytce będzie znajdowała się cała strona w off-line (nie będzie działu ''Projekty'', bo nie będzie on potrzebny na takim krążku) z wszystkimi plikami i tekstami, trochę będę miał roboty z przerobieniem PHP na HTML, ale jeżeli będę chętni do kupna to zrobię to:) Przypuszczam, że będzie kosztowała ok. 20 zł, chociaż to jeszcze nie jest pewne. Od teraz co miesiąc będą odbywały się dwa oficjalne zebrania na czacie: ostatniego dnia każdego miesiąca (czyli najbliższe za dwa dni) o godz. 20.00 z redaktorami (obecność liczy się na plus i to duży, nieobecność bez usprawiedliwienia na minus), a pierwszego dnia każdego miesiąca również o 20.00 ''konferencja'' z internautami:) No, kończę tego ''krótkiego'' newsa, proszę o opinię jak się podoba nowy obraz Twierdzy i pomysły. Cze-cze-cze-cześć (ze wzru-ru-ruszenia się ją-ją-jąkam;)) PS Newsy z tego miecha poleciały do już wielkiego archiwum:)


21 lipca 2003 - 07:00 (Reptile)

aVe Wszystkim FA NO M Twierdzy RPG MAKER!
Po długiej mojej nie obecności ,postanowiłem powrócić ,myślałem że na zakrencie się wywróce tyle się działo pod moją nie obecność ,aż głowa Boli. Ale przechodząc do sedna sprawy:
1.Na chatach ,o ile mnie spotkacie ,jestem pod nazwą Reptile nie _Reptile_.Jeżeli chodzi o mnie jestem (powiedzmy)tym starym Reptilem z Bractw RPG MAKER 2003 PL,które padło z kilku powodów i znowu powstanie ,ale o tym kiedy indziej.
2.Zauważyłem niezły bałgan w dziale DOWNLOAD ,więc postanowiłem go jakoś ''naprawić'' ,już tak źle nie wygląda. w szczególności pliki TXT.
3.Za niedługo Maskotka Twierdzy zagości na naszej stronie (chyba).
4.Jeżeli nie będzie działał jakiś link w dziale DOWNLOAD ,albo masz jakieś uwagi ,prosze powiadom mnie o tym ,znajdziecie mnie pod nowym e-mailem reptile@o2.pl ,jak widzicie ,tak się pisze ,a najlepsze w nim jest TO że łatwo go zapamiętać.Więc jak masz jakieś pytania ,kierój się do Mnie ,ale pisze odrazu ,że na wszystki pytania nie moge odpowiedzić.
5.
REDAKTORZY

24.07.2003 o godzinie 20:00 zebranie na CHATCIE.Wszyscy muszą być ,nawet Rycerze ,bo to jest BARDZO ważne.Natomiast Fanów RPG MAKERa w tym dniu ,prosze aby nie przeszkadzali na Chatcie w ramach 20:00 - 21:00 ,przepraszam.
6.Gdyż wszystko już ucichnie ... i wszystko zrobie tak jak należy.Obiecuje RTP.
7.Prosze REDAKTORÓW ,żeby nie robili NEWSÓW aż do Piątku (25.07.2003).
Więc to by było na tyle jeżeli chodzi o dzisiaj.
Sayonara!


21 lipca 2003 - 12:03 (Twardy)

Siemanko! Witam po dość długiej przerwie! Pisze tego newsa aby was powiadomić o zepsuciu się mojego konta i założeniu nowego. Nosi teraz nazwe Twardyrpg@poczta.fm więc jeżeli nie odpisywałem na wasze pytania, to napiszcie jeszcze raz na nowe konto! Nara!!!


19 lipca 2003 - 18:50 (Lukim (off))

Cze wam... na offie jeszcze se pobęde bo mam kuzynostwo w chacie i nie mogę się skupić na robieniu... ale kiedy ich nie ma robie co w mej mocy i udało mi się napisać troche scenariusza do mej gry... tak więc daję aktualizację do działu o mojej grze... no to tyle czau
P.S.
Wiem wiem że dem usunął offy i mamy wolne ale mówie o moim offie żebyście się przez jakiś czas niespodziewali aktualki ode mnie...
P.S. 2
Dla niepoinformowanych od czego pisze scenariusz... chodzi o mój projekt pt.''Xefru''
No to tera już pa...


19 lipca 2003 - 18:20 (DEM)

Witka!!! Dzisiaj dałem regulamin zatrudnienia dla tych co chcą dołączyć (maniak ma wolne w tej kwestii, niech się botem zajmie :]. Poza tym zajrzyjcie co się kryje za linkiem ''ordery''... OK, jeszcze bardzo dobra wiadomość, Reptile do wraca, od razu jako WR (Misiek go przyjął, ja wyraziłem entuzjastyczną zgodę) =). Zapraszam do redakcji innych byłych pracowników: DG, Simoona, i całej reszty ^_^. Przywróćmy Twierdzy ciepłą atmosferę jaka zawsze tu panowała... Wzruszyłem się szczerze... :,)
Narazicho wszystkim!


19 lipca 2003 - 12:02 (wakacyjny DEM)

Heeeloł
Mam dla redakcji wspaniałe nowiny: macie wakacje, po szczegóły udajcie się do działu: Redakcja. Niedługo dam coś także tym co dopiero będą chcieli do nas dołączyć... a mianowicie regulamin, wyostrzymy rygor, a co! :P To tyle, bye
PS. Wolwgangg rzekł: ''powiem nowinę''. Zwiastun dobrej nowiny ;).


18 lipca 2003 - 20:32 (Wolwgangg (100% off))

Witam!
Powiem nowine. Odchodze...ale na dwa tygodnie dopuki nie wróce znad morza :), to tyle chciałem rzecz, jeżeli macie jakieś sprawy możecie mailować może odpowiem za dwa tygodnie :) Tyle.


18 lipca 2003 - 10:14 (Lukim (off))

Cze... lukim wrócił z wakacji ;) , ale nadal będe na off... nie myślcie o mnie źle ale tera będe miał dużo gości... wiecie jak to jest z tymi kuzynami itd. ;P... No żeby nie było że nic nie robie to daje scenariusz który udało mi się wygrzebać z dysku... ''Zły czarownik 2''... to tyle narx...


14 lipca 2003 - 13:35 (Adams The Red)

Witam!
Mam zaszczyt zamieścić pierwszego newsa na nowym lay-u (zwiazanego z pikami). No więc dodaje dwa skrypty od Piotrkassj4 - ''Dzeszcz'' i ''Zmiana pogody''. Do przeczytania.
p.s. coś zastój mamy


13 lipca 2003 - 18:00 (Misiek)

Kolejne poprawki. Wcześniej przegapiłem swój duży błąd w kodzie strony, ale teraz się poprawiam i jest tak, jak powinno być:) Przy okazji dodałem też w grafice parę małych elementów. To by było na razie na tyle, elo!:)


13 lipca 2003 - 11:30 (Misiek)

Ok, poprawiłem część błędów, dodałem parę elementów i już jest lepiej:) Będę jeszcze to ulepszał, ale już można się sprawnie poruszać po stronie:) Pa pa


12 lipca 2003 - 20:40 (Misiek)

Ufff...nooo w końcu. Nowy lay. Mnie się bardzo podoba. Przy okazji BIG THX dla Krulika za pomoc z oskryptowaniem. Mogą pojawić się jeszcze błędy w stronie, ale poprawię je z czasem, bo teraz nie mam czasu. I przy okazji proszę redaktorów aby przykładali się trochę bardziej do pisania newsów:). Proszę o oceny nowej oprawy! Na razie!
Twierdza RPG Maker || RPG Maker Polska
2002-2022