...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 0 )
Forum
Księga Gości
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
Inne

- RPG Maker -
RPGUNITE
RPGMZ
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
SimRPG95
RPG95
WRPGE

- Projekty -
Astromid
Eden Universe
Pogromca II
Virtua Twierdza

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Goniec RM (Archiwum)
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Crystal PBF
Pillars of Eternity POLSKA - największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglądarceModules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer


Informacje || Pomoc || Zgłoś nowe materiały
Strona >> Archiwum

Archiwum 2003: Grudzień


31 grudnia 2003 - 12:38 (Virus RAMMSTEIN)

Booyakashia!
No ja też witam naszego nowego redaktora, i mam nadzieje że będzie mu się tutaj dobrze pracowało:) Dodaje od niego (czyli BaRta) kolędy, można znaleźć w dziale music i scenariusz, wiadomo gdzie znaleźć. Ode mnie narazie nic nie ma, ale moge Wam pożyczyć udanej zabawy sylwestrowej! To tyle na dziś, Booyaka!


31 grudnia 2003 - 12:00 (Misiek)

Cze! Daję dzisiaj dwa packi title od nowego redaktora Barta - filmowe (14) i krajobrazy (10). Szczęśliwego Nowego Roku..... i nie przeholujcie z alkoholem;)


30 grudnia 2003 - 22:49 (Virus RAMMSTEIN)

Booyakashia!
No więc dzisiaj niewielki pack titlesów z Dragon Balla wrzucam na stronke. Jest ich 6, ale nie są takie złe:) Życzę miłego ściągania! Booyaka!


29 grudnia 2003 - 17:53 (Virus RAMMSTEIN)

Booyakashia!
Troche czasu już nie pisałem, ale dziś dodaje pack titlesów. Znajdziecie je w dziale title. Miłego ściągania i oby się Wam przydały! Booyaka!


29 grudnia 2003 - 14:05 (Jargo)

Cześć! Dawno nic nie pisałem ,dzisiaj dodaje Facesety z gry Frankenstein od qulee ,znaleść można w dziale ''gry'' .... to żart ,znajdziecie w dziale Faceset ,miłego pobierania!


29 grudnia 2003 - 11:35 (Misiek)

Cze! Dzisiaj daję linka tylko do nowego forum Twierdzy. Zachęcam do pisania, będzie luz:) Narka


27 grudnia 2003 - 21:13 (Virus RAMMSTEIN)

Booyakashia!
Dzisiaj dorzucam zestaw różnych charsetów. Wiadomo gdzie je znaleźć. Miłego ściągania i miłego dnia! Booyaka!


27 grudnia 2003 - 01:00 (Jargo)

Cześć!
Dość późna godzina ,ale to nikomu chyba nie przeszkadza.... więc podlinkowałem forum (prosze aby wam się jednak obecne forum szybko nie znudziło) ,lecz żeby nie było ''zmarnowany news'' ,ponieważ nigdy tak być nie może ,wymusiłem od qulee na szybciocha jakieś materiały.
W dziale Panorama znajdziecie pack 6-ciu panoram o tematyce chmurki.
Miłego dnia!


26 grudnia 2003 - 10:39 (Virus RAMMSTEIN)

Booyakashia!
Ja znowu po przerwie wiadomo czym spowodowanej dodaje troche chipsetów. Sorry , że ostatnio tak mało ode mnie, ale mam ograniczony dostęp do neta, więc nie wyrabiam. Booyaka!


26 grudnia 2003 - 10:15 (Jargo)

Cześć!
Jak zauważyliście ,nie wszyscy mają ''przerwe świąteczną''. Dzisiaj dodaję 15 ładnych title'ek o nazwie Las od qulee ,znajdziecie w dziale title.Miłego dnia życzę!


25 grudnia 2003 - 16:35 (Jargo)

Cześć!
Dzisiaj dodaję Charset Gohana z Dragon Ball'a od qulee ,taki malutki prezencik.
Do tych życzeń poniżej także i Ja się dołącze. Życze wszystkim Wesołych i spokojnych świąt ,aby wszyscy spokojnie wypoczeli przez ten krótki czas ,jaki nam dano. Jak najlepszego transferu przy ściąganiu życze!


24 grudnia 2003 - 13:58 (Misiek)

Czesć! W zwiazku z tym, że jest dzis 24. grudnia (:D:D:D), życzę Wam wszystkim wesołych swiat, spędzonych w kręgu najbliższych osób, zdrowia, szczęscia, spełniania marzeń oraz przychylnosci i dużej ilosci usmiechu dla innych!:) No i przy okazji tyyyyyyyylu prezentów:D!


23 grudnia 2003 - 19:12 (Prorok)

Witam! Zamieszczam dzis terochę ChipSetów i CharSetów by Rage Entertainment. Pozdrawiam.


23 grudnia 2003 - 19:00 (Misiek)

Hej! Długo nic nie dawałem, ale nadrabiam:
1. Gra Forgotten Majesty, bardzo dobra, pozwolenie załatwił Thrall.
2. Poradę do działu Grafika od Micha.
3. Skrypt ''zaklinanie broni'' od Micha
4. Scenariusz ''Blade Wieczny - Łowca''
To na tyle, wkrótce dodam więcej. Pozdrawiam!


22 grudnia 2003 - 18:20 (Jargo)

Cześć!
Dzisiaj dodaję title z Spider Manem od qulee ,wiadomo w jakim dziale można to znaleść.
Miłego ściągania!


22 grudnia 2003 - 17:42 (Virus RAMMSTEIN)

Booyakashia!!!! A jednak udało mi sie coś skołować. Nie dużo, ale trza sie spieszyć, bo niewiadomo kiedy zniknie net. No więc dodaje dziś packi charsetów i systemów. Mam nadzieję, że się Wam przydadzą! Booyaka!


21 grudnia 2003 - 22:49 (Virus RAMMSTEIN)

Booyakashia!!!! Na wstępie przepraszam wszystkich za brak aktywności z mojej strony, ale niestety nie było to zależne ode mnie, bo nie miałem neta, a to jest najgorsze, że w każdej chwili moge go stracić, dlatego nic dzisiaj nie dodaje, bo nie wiem czy za 5 minut już nie będzie neta. Więc jeśli nie będzie o mnie słychać przez jakiś czas to znaczy że net R.I.P. Coż, takie jest życie. Jak bede miał necixa to może na jutro coś wam skołuje, ale nic nie obiecuje. Trzymajcie sie! Booyaka!


21 grudnia 2003 - 18:29 (Prorok)

Dzisaj zawieszone w działalnosci zostało forum Ambera. Zamkniete zostało w skutek działań jakie prowadzila grupka ludzi, którym sie nie podobaly, pewne zachowania ''decydentów'' forum. Jako jeden z tych co sie przyczynili do tej akcji. Informuje, że nie chielismy by forum zostało zamknięte. Cuż. Mi osobiscie jest przykro, że forum jest martwe. Jednak nie czuje żalu, że zaczelismy ten swoisty bunt. Jednak chyba niesadzicie, że bysmy sie sprzeciwiali bez powodu, prawda. Apeluje do Ambera by się nie unosił tak bardzo. Osobiscie chciałbym, żeby uruchomił forum z powrotem i nie był aż tak bezwzględny w swoich przyszłych dzałaniach. Pozdrawiam.


21 grudnia 2003 - 11:28 (Jargo)

Cześć.
Dzisiaj do naszej redakcji dołancza Qulee serdecznie go witamy i zachęcamy do pracy.Po rozmowie z nim ( nawet spoko gostek)dowiedziałem się paru ciekawych rzeczy ,których nie moge zdradzić ,lecz zamieszcze tutaj jego cytat :

''[...]Jeżeli wszystko dobrze pójdzie ,to powinnem być w wakaje na samym szczycie ,a na pewno nie spoczne tak szybko. Mam nadzieję jednak ,że mnie wszyscy polubią i będzie mi się z wszystkimi dobrze współpracowało[...].''

tak wiec ja jak i inni z redakcji życzymy powodzenia!20 grudnia 2003 - 15:28 (Prorok)

Witam. Chce was poinformować, że w ramach Twierdzowej propagandy. Pojawił się nowy buton. Buton toplisty. Więc wszystkich prosze o klikanie na ten butonik. To nie aż tak wiele, prawda. Wystarczy kliknać poczekać 5 sec i zamknać. Zrubcie to dla nas. A żeby nie było, że tylko prosze. Dodaje bardzo pożadna niemiecka gierke (po angielsku). Ponownie proszac o klikniecia. Pozdawiam.


17 grudnia 2003 - 19:33 (Virus RAMMSTEIN)

Booyakashia! Dzisiaj daje troche większego newsa niż zwykle, bo dodaje packi titlesów, facesetów i backdropów. Moge nieco zwolnić z dawaniem newsów, bo wiecie- szkoła:[, no ale postaram się w miare często coś wrzucać. Tyle na dziś! Booyaka!


16 grudnia 2003 - 17:38 (Virus RAMMSTEIN)

Booyakashia! Na początku chciałbym przeprosić wszystkich za to, że wczoraj ode mnie nic było, ale nie miałem neta:[ Dobra przejdźmy do rzeczy, dzisiaj dodaje pack gameoversów i jak mam już w swoim zwyczaju różnych:) Może ude mi się jeszcze dziś coś wam dorzucić, no ale nic nie obiecuje. Booyaka!


16 grudnia 2003 - 17:25 (Adams The Red)

Cze all. Daje skrypt pt. ''Równy level'' mówiący o tym jak utrzymywać równy poziom w drużynie liczącej więcej niż 4 osoby. BTW. MERRY X_MAS ITP> EVERYBODY ;))) cee yaa!


15 grudnia 2003 - 21:26 (lukim)

Aliwederczi! Dzisiaj daję na Twierdzę 2 paki midów (w jednym z Resident Evila i Silient Hilla , a w drugim z 2 i 3 części Tekkena) i 3 paki gameoverów mojej roboty. Tyle Cya!!!


14 grudnia 2003 - 19:26 (Virus RAMMSTEIN)

Booyakashia loodzixy:) Dzisiaj dostajecie ode mnie pack battle charsetów, oczywiście różnych:P Wiadomo gdzie znaleźć (przynajmniej mam nadzieje:P) Ja się z wami już żegnam i życzę miłego ściągania! Booyaka!


13 grudnia 2003 - 10:25 (Virus RAMMSTEIN)

Booyakashia! Dzisiaj wrzucam pack różnych midów. Znajdziecie je tam, gdzie zwykle znajdujecie midy:) Czekajcie na więcej plików ode mnie! Booyaka!


12 grudnia 2003 - 17:18 (Virus RAMMSTEIN)

Booyakashia ponownie! To znowu ja:) Dziś wrzucam pack różnych battle charsetów. Wiadomo gdzie znaleźć. Miłego ściągania! Booyaka!


11 grudnia 2003 - 19:20 (Virus RAMMSTEIN)

Booyakashia everyone! To jest mój pierwszy news, a wraz z nim zamieszczam pierwsze w dziale weapony! Mam nadzieję że z moim awansem wniose do twierdzy troche życia i wreszcie cała ekipa weźmie się ostro do roboty:) Oczekujcie ode mnie nowych plików w niezapełnionych działach! To tyle, booyaka!


10 grudnia 2003 - 17:40 (lukim)

Hmmm... Z przykrością żegnam Twardego , ale mam mu coś do powiedzenia. Co prawda redakcja się trochę rozleniwiła , ale ty też nie byłeś bez grzechu jako , że tak było ci przykro to po co odchodziłeś właśnie przez to na twierdzy jest coraz mniej newsów , bo pełno dobrych redaktorów wierzy , że to już koniec Twierdzy i odchodzą przyczyniając się do powolnego upadku , ale jest pewna grupa ludzi , którym zależy na tym i przykro im jest gdy znowu ktoś opuszcza to miejsce... to miejsce , któremu poświęcił tyle czasu i pracy... Oczywiście nie chciałem nikogo urażać moją opinią na ten temat , ale pomyślcie sobie powstanie Spartakusa poniosło klęske między innymi dlatego , bo nie wierzyli w siebie i poddawali się. Podobnie jest tutaj gdzie redaktorowie opuszczają to miejsce z tekstem ''Twierdza upada''. Jeśli naprawde tak jest to czemu sami przyczyniają się do tego. Ostatnio przeglądałem redakcje i rzal mi było tych ludzi , którzy odrzucili to co dało im nowe znajomości i sławę. Naprawdę pusto się robi na Twierdzy i niepokoi mnie to. Nie wincie mnie za tego newsa. Niech ci co odszedli też się nie zrażają. Acha i żeby news nie był stracony to daję reckę gry ''Mega Man'' autorstwa ''Kola'' , która niestety nie została przyjęta do anakoreto. Sory za długiego newsa. See you!


10 grudnia 2003 - 16:40 (Misiek)

Eh...szkoda Twardy, że odchodzisz:( Thx za współpracę. Jak widzicie lekka zmiana lay'a. RPG Maker 2003 PL (Tsukuru) było niespodzianką, o której wspominałem. Wydaje mi się, że całkiem niezłą:D Wieczorem postaram się wrzucić dosyć sporo RTP, które ostatnio dostałem. Aha, zrobiłem czystki w redakcji, Virus dostaje awans:) Gratuluję. Dochodzi do nas Thrall. Aha, jeśli któryś z wyrzuconych redaktorów jest zaszkoczony, niech się do mnie zgłosi, zobaczymy co da się zrobić. Pozdro!


10 grudnia 2003 - 09:02 (Twardy)

Siemano! Witam sie dzisiaj z wami po raz ostatni, ponieważ odchodze... Twierdza strasznie upadła. W porównianiu do kiedyś... Newsy 2-3 razy dziennie, a dzisiaj... Okropne lenistwo zespołu, połowa redakcji nic nie robi co mnie bardzo zasmuca... Sam z raptem pięcioma osobami, to ja nic nie wskuram. 300 odwiedzin dzieńnie ( czy nawet więcej ) przy tym, gdzie news jest raz na 3 dni... Nie odchodze jeszcze od sceny. Ide za wolwganggiem. Poprostu Twierdza nie jest już tym sajtem, jakim była. To tyle co chciałem napisać... 3majcie się, mam nadzieje, że Twierdza wyjdzie z kryzysu... Narazie...


7 grudnia 2003 - 19:02 (Jargo)

Cześć.
Przed chwilą wrzuciłem na serwer nową wersję RPG Tsukuru 2003 PL(czyli polską wersję RPG Makera 2003).
Od poprzedniej wersji poprawiono kilka błędów oraz nieprzetłumaczonych zwrotów. Dodałem też w komendzie wpisywania imienia bohatera polskie znaczki(dla tych co chcieliby nazywać się np. ściemomłot ;) ).
Dołączona do makera gra Green Levithan Dragon Quest powinna teraz chodzić bez problemów(tak zapewnia Reptile).


2 grudnia 2003 - 17:20 (Braian)

Witam wszystkich. Przypominam ,że dzisiaj na chatcie jest cotygodniowe zebranie, wszystkich makerowców zapraszamy o 20.00 na chat. Tyle..


2 grudnia 2003 - 00:45 (Jargo & Reptile)

Jargo
Witam!
Niektórzy może mnie (czyli jarga) jeszcze pamietają, a jeżeli nie to wiedzą czym się zajmowałem :). Dla tych wszystkich którzy liczyli że zrobie tłumaczenie RPG Makera 2003 mam złą wiadomosć. Niestety go nie zrobiłem ;/ ...
Mam jednak i dobrą wiadomość, zrobiliśmy go razem :D, czyli Reptile i Braian z moją niewielką pomocą.
Reptile
Więc Tak jak Jargo powiedział Rpg Tsukuru jest już do ściągnięcia i to jest chyba najlepsza wersja makera jaką udało nam się zrobić. Z mojej strony musze przeprosić ,że tak mało robiłem przy stronie ,kiedy mnie najbardziej potrzebowała ,no ,ale Rpg Tsukuru męcze od wakacji i chciałem aby w Wrzesień / Październik się ukazało...niestety przez Virusy / Formaty / Nauke i inne zajęcia musiałem cały czas od nowa zaczynać z tłumaczeniem maker'a i odnowa i odnowa ... lecz wkońcu ukończyłem go i dopilnowaliśmy żeby miał jak najmniej błędów.... tak więc zapraszam do pobrania!

Chciałbym również powitać Nelec1 w naszej redakcji ,mam nadzieję że będziesz pracował wytrwale! Ponadto zmieniam wygląd Downloadu Programy wygląda bardziej przejrzyściej. Szkoda tylko że Braian'a nie ma teraz z nami ,aby cieszyć się tą piękną chwilą na którą tak długo czekał... Ale co się wlecze nigdy nie uciecze. I tak na koniec musze powiedzieć ,że nasza Księga Gości niestety nie działa ,ponieważ coś tam robią napisali że 8-9 Grudnia przywrócą ,no i to by było na dzisiaj....
Sayonara1 grudnia 2003 - 22:00 (lukim)

Gien dybry tu znowu lukim!
Dzisiaj zamieszczam moją reckę gry pt.''Romancing Walker'' , którą możecie również znaleźć w numerze zerowym Anakoreto (zin o rpgmakerze).
To tyle cya!


1 grudnia 2003 - 21:19 (Twardy)

Dzieńdobry wita Was Twardy!
Zamieszczam trzy panoramy z Metal Gear Solid od Nelca1. Papa!


1 grudnia 2003 - 17:00 (Twardy)

Witam pierwszego grudnia. Ode mnie jak zwykle dodane midy... Troche tego jest, dlatego nie wymieniam tutaj, tylko zobaczcie w dziale music... No to narazie :)
Twierdza RPG Maker || RPG Maker Polska
2002-2022