...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 44 )
Forum
Księga Gości
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
Inne

- RPG Maker -
RPGUNITE
RPGMZ
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
SimRPG95
RPG95
WRPGE

- Projekty -
Commander
Eden Universe
Pogromca II
Virtua Twierdza

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Goniec RM (Archiwum)
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Crystal PBF
Pillars of Eternity POLSKA - największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglądarceModules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer
Dragon Ball Great


Informacje || Pomoc || Zgłoś nowe materiały
Strona >> Archiwum

Archiwum 2004: Wrzesień


23 września 2004 - 14:35 (Reptile)

Ohayoo
Na dzień dzisiejszy malutkie sprawy dotyczące strony. Zacznijmy od lewej strony. Dodaje informacje dotyczące nowego programu Rpg Tsukuru(lub Maker) XP. Nie rozpisałem się tam, ale mniej więcej myślę że podałem informacje czym się różni program od poprzedników. Dalej... w Projektach zamieszczam 2 linki.
1-Victims of the dragon - pierwszy projekt tworzony na programie RPG XP - wygląd strony jeszcze nie dokońca został przez autora ustalony, więc najlepszy nie jest... ale mimo to zapraszam.
2 - Punny... Sami zresztą zobaczcie...

W linkach zostałą dodana nowa strona o tematyce Tapet zawiera bardzo dużo plików graficznych z ,których można wykonać sobie bardzo dobre Title do gry... ale zależy jak leży... To już wasza sprawa czy z tego skorzystacie. Mam nadzieję, że to na dzisiej nie wszystko.
Jaa ne!


22 września 2004 - 22:15 (Reptile)

Ohayoo
No, nareszcie udało mi się po długim czasie znowu dostać do... krzesła i rozbudowanego kalkulatora. Pwiem wprost bo troche mam do powiedzenia. Na dzisiaj w programach ląduje pierwsza wersja poslkiego tłumaczenie programu Rpg Tsukuru XP.
Program jest podzielony na 2 programy instalacyjne (podobnie jak to było z Rpg Tsukuru 2003 PL i Rpg Makerem 2000) RGSS-RTP przebiega instalacyjny przebiega w języku japońskim - ale to raczej nie ma z tym problemów, natomiast Rpg XP normalnie po naszemu... Troche może Informacji o RpgXP, większość osób już zapewne wie jakie są wymagania, dla przypomnienia napisze, że są piękne:

Minimalne wymagania:

OS : Microsoft(R) Windows(R)Xp
CPU : MMX Pentium(R)III 800MHz
Obraz : Rozdzielczość ekranu 1024x768
Dźwięk : SoundBlaster-lub karte, która odpowiada SounBlasterowi
Ram : 128 MB lub więcej
Wolnego miejsca: 100 MB

Postaram się jutro zrobić dział ''informacyjny'' o tej wersji programu... Jeżeli chodzi o tłumaczenie, może zawierać pewne błędy Osobiśnie napotkałem następujące:
* Wprowadzenie nazwy bohatera - nie funkcjonuje dokładnie
* Działanie przemocy - po ''włączeniu'' tej opcji zamyka nam program
* Niektóre wyrazy nie zostały do końca przetłumaczone
Jednak... Zaniedługo postaram dać ''lepszą'' wersję gdzie dane błędy zostaną na 100% naprawione - zajmie mi to nie dużo czasu. Jeżeli zdąże być możliwe iż nawet jeszcze w tym tygodniu, chociaż wolałbym się z tym nie śpieszć, po prostu aby dodać może więcej zasobów do Tworzenia.... Życzę udanych transferów!
Jaa ne


19 września 2004 - 10:02 (Reptile)

Ohayoo
Piękny dzień, a idealna pora, aby dodać małego upka. Od Wolwgangg'a dodaje porade trudną CBS, od Raziela dodaje Przeróżne midi & Facesety kilka facesetów z gry Soul Reaver'a i inne znane twarzyczki. Następnie w kolejności będzie Hara, który zmodyfikował Title z jakiejś gry... Nazwy nie pamiętam, ale nawet dobre...Następnie lopikol uznał, że nie ma na Twierdzy dobrych midi - postanowił zrobić własne midi, które naprawde są piekne! Zachęcam do pobrania.....
Jaa ne


18 września 2004 - 14:35 (Reptile)

Aktualnie dodałem (skromnie) 2 porady proste od kolegi Hary. Przesuwanie przedmiotów przez bohatera & Efekt promieni słonecznych, wiem iż narazie to nie wiele - ale jak znajde troche więcej czasu to coś dodam.


15 września 2004 - 21:52 (Reptile)

Ohayoo,
Tak więc od niedawna ruszyło nowe forum, zostało podlinkowane, mam nadzieję, że będzie się dobrze rozwijać. Przepraszam z swojej strony, że nie udało mi tej wieści ogłosić troche szybciej, ale aktualnie mam mały problem z czasem i jest mi naprawde trudno dostać się do komputera. Jednak zaniedługo na pewno to się zmieni, prosze jedynie o cierpliwość i wyrozumiałość. Materiały, które dostałem od redaktorów na pewno zamieszcze (a troche tego jest), a na emaile o dołączeniu do redakcji też mile odpisze - prosze się jednak naprawde uzbroić jeszcze troche w cierpliwość, a na teraz jeszcze raz gorąco zapraszam do zarejestrowania się na nowym forum i postowania!


8 września 2004 - 21:27 (Reptile)

Ohayoo,
na zakończenie pięknego dnia wypada zrobić newsa, więc dzisiaj odświeżam stare działy - a mianowicie Porady Trudne, do których ląduje nowa porada Jednorazowy Czar, przysłał IGI15. Do Adeptów dołancza nowa osoba: _rufus. W imieniu całej redakcji witam Cię i mam nadzieję że będzie ci się z nami współpracowało bardzo dobrze. A na początek zamieszczam Title Golden Suna, może nie jest to najlepsze arcydzieło, ale myślę, że może być. Mam nadzieję, że zaniedługo jakieś osoby postatają się o awans, bo pewnie wszystkim moje wiadomości bokiem wychodzą...keh
Cierpliwości....
Jaa ne


7 września 2004 - 22:35 (Reptile)

Dzisiaj zamieszczam nową gierke, skromne demo Saga Warriour 1.5 autorstwa Raziela, wiem iż może to naprade nie dużo - ale postaram się jutro dodać jakąś poradę prostą, i pare materiałów.... Tak więc nie będe się rozpisywał. Spokojnej nocki życzę.
Oyasumi nasai


6 września 2004 - 22:45 (Reptile)

Ohayoo
Troche sporo się dzisiaj działo, jak na jeden dzień, a więc: dodaję od Hary - 4 Panoramy, od Micha dodaję 2 packi (małe, ale zawsze coś) BattleCharsetów bohaterów z gry LittleFighters oraz potwory z gundamwinga
Miło widzieć, iż redakcja się powiększa:
Do redakcji przystąpił Raziel & Lopikol - no, mam nadzieję, że będzie wam się z nami dobrze współpracowało i że dzięki wytrfałej pracy szybko awanśniecie do WR, a mówiąc o awansie, to najwyższy czas kogoś awansować: awans dostaje Artdico i IGI15 - oby tak dalej, dobra praca.
Jaa ne


3 września 2004 - 00:25 (Reptile)

Troszeczke późna pora, ale chyba nikomu to nie zaszkodzi, więc Virus przysłał malutki ale (zawsze coś) pack Game Overów. Wywaliłem kilka buttonów z stron, które niestety padły, ale jak wszyscy mogą zauważyć dodałem jednego. Jasmine: Niekończąca się opowieść - zapraszam na tę stronę w szczególności osoby, które kochają teamtyke fantasy oraz pisanie. Poprawiłem także dział ''wymiana'', coś się stało i buttony nie chciały się wyświetlać ale już po sprawie, dzisiaj jeszcze zapraszam na Chata o 20:00 - w szczególności redaktorów twierdzy. Może to się okazać dobrą porą na ''rozluźnienie'' się przed ciężką czekającą na nas pracą w tym roku szkolnym? A tak na teraz życzę spokojnej nocki.
Oyasumi


2 września 2004 - 18:45 (Reptile)

Ohayoo
I tak kolejny rok szkolny się (niestety) zaczyna...Jak ten czas szybko leci, w każdym bądź razie - newsy z Sierpnia trafiają do Archiwum - nic tam co prawda ważnego nie było, no ale do archiwum się zalicza. Teraz może taka milsza wiadomość. Do redakcji dołancza się Feanor, który na dzień dobry daje pack broni, mam nadzieję, że będzie Ci się z nami tutaj dobrze współpracowało. Postaram się jeszcze coś na wieczór jakiegoś małego upka dodać....
Twierdza RPG Maker || RPG Maker Polska
2002-2024