...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 19 )
Forum
Księga Gości
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
Inne

- RPG Maker -
RPGUNITE
RPGMZ
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
SimRPG95
RPG95
WRPGE

- Projekty -
Commander
Eden Universe
Pogromca II
Virtua Twierdza

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Goniec RM (Archiwum)
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Crystal PBF
Pillars of Eternity POLSKA - największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglądarceModules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer
Dragon Ball Great


Informacje || Pomoc || Zgłoś nowe materiały
Strona >> Archiwum

Archiwum 2004: Październik


23 paździrnika 2004 - 20:53 (Michu)

Hie hie hie. Witam po długiej przerwie. W końcu dostałem awans ( moim zdaniem w pełni zasłużony :)) Przechodzę więc do konkretów.

Mam nadzieję, że wreszcie strona się ożywi. Scena posiada coraz lepiej prosperujące forum, na które serdecznie zapraszam. Next... No właśnie! Patrząc na to wszystko doszedłem do wniosku, żeby.... podwyższyć poziom na twierdzy! Tak tak.. Teraz jest jak na mój gust strasznie niski. Przede wszystkim zamierzam zrobić ogromny porządek w dziale skrypty. Zamieszczał będę tylko te najlepsze ^^. Pamiętajcie - jak ktoś będzie wysyłał grafiki, texty lub cokolwiek innego do mnie, to liczcie się z krytyką.

Dalej... Dodaję dwa packi facesetów - jeden z Tactics Ogre a drugi z King Of Fighters 2002. W zasadzie to wszystko. Nyo to spadam (ziuuuuuuu)


6 paździrnika 2004 - 09:18 (Reptile)

Do działu Gry lądują 2 opisy gier od Raziela; #1 - Przygoda Bartasa, #2 to nowa gra - która raczej najlepszą nie jest... ale co tam. Przygoda Jacka jest dostępna w dziale gry (skromne demo).

Kilka ogłoszeń:
1) Victims of The Dragon - strona już ruszyła z nowym wyglądem, niestety przez małą awarie serweru strona była niedostępna za co autor strony przeprasza.
2) Do Projektów zostały dodane 2 nowe:
Blue Star Story oraz Saga Warrior
Co do BSS to zaniedługo zamieścimy gre na stronie.
3) Kraina RPG Makera zmieniła adres na www.rpgmaker.xt.pl w dziale linki zostało to poprawione.

Jak narazie to chyba tylko tyle...
Jaa ne


4 paździrnika 2004 - 01:52 (Reptile)

Ohayoo
Jak widać mamy nowego laya na stronce... Co prawda nie jest to tam ''nowość'', gdyż wygląd ten miał być już dość dawno...
Ale co tam, podziękowania dla Miśka (którego nadal nie ma wśród nas) - tutaj (w tym miejscu) chciałbym Cię przeprosić, za brak cierpliwości, prosto z mostu powiem, że znudziło mnie czekanie, a stary wygląd zapewne się wszystkim przejadł. ''Co się widzi, to się ma'' - wyglądu przez najbliższy czas nie będziemy zmieniać... raczej...

Następna sprawa:
To przeproszenie z mojej strony za brak uaktualnień na stronie, w najbliższym czasie obiecuje to nadrobić (nie jednej osobie teraz pewnie poleciały łzy z śmiechu, ale mniejsza o to...).
Stare newsy trafiają do Archiwum ... a my (redakcja) zabieramy się do roboty, albo nie... nie będe w to wtrącał redakcji. Ja się zabieram do roboty, więc zaniedługo powinno się pojawić troche więcej uaktualnień, oraz materiałów...
Twierdza RPG Maker || RPG Maker Polska
2002-2024