...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 34 )
Forum
Księga Gości
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
Inne

- RPG Maker -
RPGUNITE
RPGMZ
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
SimRPG95
RPG95
WRPGE

- Projekty -
Bit Man
Eden Universe
Pogromca II
Virtua Twierdza

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Goniec RM (Archiwum)
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Crystal PBF
Pillars of Eternity POLSKA - największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglądarceModules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer
Dragon Ball Great


Informacje || Pomoc || Zgłoś nowe materiały
Strona >> Archiwum

Archiwum 2005: Styczeń


31 stycznia 2005 - 22:12 (Reptile)

Komban~wa
Kolejny news na stronie, niestety dużo nie udało się zrobić. Zamieszczam kolejny polski produkt do gier. Jest to gra pt. Twierdza Bogów (nie - to nie ma nic wspólnego z naszą Twierdzą, więc bez obaw) zrobiona przez Broly'ego. Tak więc dzięki Broly za gierke i dzięki Nekojin za opis do niej. Jutro postaram się coś dodać, ale nie uda mi się szybciej niż o ok.20 - tak więc cierpliwości.

Oyasumi nasai


30 stycznia 2005 - 17:15 (Reptile)

Konnichi~wa
Dzisiaj dodaję od Ginrusa Facesety z BeyBlade. Zauważyłem w księdze gości, iż zaistniały problemy z jakimiś linkami. Prosiłbym, aby nie pisać ''większość linków nie działa'' - tylko napisać konkretnie - co nie działa, obojętnie czy to w księdze gości czy mi na emaila. Postaram się jutro coś więcej przy Twierdzy zrobić.


30 stycznia 2005 - 15:50 (Braian)

Sie ma.. dawno mnie nie bylo, ale niestety mialem ostatnio troche balaganu w domu. A konkretniej dodaje zripowanego przeze mnie chipseta ze znanego nam wszystkim Fallouta 2.
Narq...


29 stycznia 2005 - 13:59 (Reptile)

Konnichi-wa
Dzisiaj zostaje dodany skrypt Secretmana pt: Forma Ucieczki. Na samym początku walki nie posiadamy opcji ''ucieczka'', dopiero po kilku turach jest ona dostępna. Mam nadzieję, że komuś ten skrypt się przyda.
Jaa.


21 stycznia 2005 - 23:35 (Beny)

Witam
Witam wszystkich odwiedzających strone Twierdzy Rpg Makera. Może niektórzy mnie pamiętają sprzed jakoegos roku, jak pracowałem na twierdzy. Teraz powracam i postaram sie robic tak dużo jak tlyko będe mógł.

Na przywitanie wrzucam charsety z nieco przestażałego już tematu czyli z Dragonball Z. Charsy są autorstwa Ninja Shadowa i są świetnej jakości polecam je wszystkim zainteresowanym.


12 stycznia 2005 - 20:55 (Raziel)

Cześć
Jeżeli czytacie tego newsa, to znaczy, że już wróciłem do życia(internetowego). No to czas się wziąść do roboty...

Od Lopikola i Ginrusa zamieszczam skrypty przedstawiające burze z piorunami oraz bardzo ciekawie zrobiony sklep, a od FFX maniak-a szablony grafik(dostępne w dziale ''Grafika'')
Od siebie zamieszczam dwa battle charsety - łucznika i wojownika.

Co prawda materiałów dostałem więcej, ale albo się nie nadawały do ''użycia'', albo zaginęły, więc ci którzy nie widzą tutaj swoich rzeczy, niech je przyślą jeszcze raz..11 stycznia 2005 - 20:55 (Reptile)

Ohayoo
No, trzeba przyznać od ostatniego newsa troche czasu mineło. Dzisiaj postanowiłem dodać nowy dział Zasoby RPG XP. Jak sama nazwa wskazuje, w nim zostaną umieszczone zasoby do projektów, które będą do nowej wersji RPG Makera. W zasadzie - w działach jest pusto, więc nawet nie ma co tam zaglądać na razie. Wierzcie reptile'owi bądź nie, ale z czasem ten dział będzie posiadał coraz więcej grafik, tak samo jak zaniedługo na Twierdzę przybędzie ''kilka'' nowych gierek... Można śmiało o nich powiedzieć klasyka, więc narazie bądźcie cierpliwi.


4 stycznia 2005 - 13:45 (Raziel)

Cześć
Kolejny update. Od FFX maniaka zamieszczam całkiem dobrze zrobiony battle system(podobno robił go dwie godziny).. Walka w nim się dziać na zwykłej mapce np. miasta. Polcam! Znajdziecie go w dziale skrypty
A od siebie daje kolejne edity potworów o nazwie head (skromna ilość - 3)
Trzymajcie się!


3 stycznia 2005 - 14:45 (Raziel)

Cześć
Kolejny szary dzień za oknem, więc nic tylko usiąść do rpg maker-a, lub zrobić jakiś materiał.
Liczba potworów na serwerze twierdzy nie jest zadowalająca, a przecież dobra gra powinna mieć inne niz podstawowe. Postanowiłem to zmienić. Jak narazie zamieszczam od siebie mały zbiór editów slima. Znajdziecie go w dziale monsters. Narazie


3 stycznia 2005 - 05:22 (Reptile)

Ohayoo
Kolejny wpaniały dzień (w zależności dla kogo), święt się skończyły, wolne też i trzeba iść do szkoły. No niestety... Niedawno dostałem trzy gierki, abym zamieścił. Tak więc zrobiłem do nich (jako tako) opis (co prawda może nie najlepsze no, ale się mówi trudno) i je dzisiaj zamieszczam:

Pełna Wersja:
Hunter - gra opowiadająca o Łowczyni, która musi upolować pewnego stwora.

Wersje Demo:
Mysterios shooter - Gra w której wykonujemy polecenia, zrób to zrób tamto.... e... nieważne...
Li Wen Shu - wcielamy się w młodego wojownika shaolin, który marzy o pomszczeniu śmierci ojca.

Nie wiem, który raz - księga gości - zostaje oczyszczona. Panowie, każdy wpis świadczy o was - więc naprawde zastanówcie się co piszecie. Jeżeli macie jakie kolwiek, konkretne uwagi do konkretnej osoby, załatwcie te sprawy między sobą na GG, Chatcie, mailami, telefonicznie, spotkaniem w 4 oczy, na randce, i na inne sposoby - a nie zaśmiecacie Forum i Księge Gości pisząc jakieś be-ze-du-ry, które powstają z jakiegoś głupiego nieporozumienia... - ale dobra księga została wyczyszczona i nie wpisujcie się w niej, jeżeli wpis ma być wulgarny, chamski, obraźliwy itp.

Życzę miłego pobytu w szkole i jak najmniej stresów.
Jaa ne


2 stycznia 2005 - 11:45 (Raziel)

Cześć
Sylwester minął, wszyscy sie pobudzili, no to znów wracamy do naszej pracy.
Zamieszczam na serwerze już zapomniany niestety pack soundów od Pawełka o tematyce komunikatory.
Tymczasem w dziale gry podlinkowałem nową, ulepszoną wersje Sagi Warrior: Chapter one, ponieważ poprzednia nie była zbytnio dopracowana.

Niby nie duzo, acz zawsze coś. Papa


1 stycznia 2005 - 03:50 (Reptile)

Ohayoo!
Po bardzo długiej nieobecności, powracam, trudno zresztą nie zauważyć. Dzisiaj do programów dodaję nową versję RPG Maker'a XP, w programie zostały poprawione błędy, które większości użytkownikom się nie podobały - typu Działanie Przemocy, proszę wszystkich, aby obcykali do czego dane polecenie zdarzenia służy, a wracając do programu...

Zrobiłem w nim malutkie ułatwienia, mianowicie polecenia zdarzenia podzieliłem na grupy, aby było łatwiej odnaleść dane polecenie. Dostałem także bardzo dużo emaili co do ''gierki podstawowej'' - no to postanowiłem także coś tam zrobić... no i dodałem w ten oto sposób kolejną część Green Levithan IV(Green Levithan XP), mam nadzieję że się spodoba.

Teraz sprawy dotyczące Twierdzy... stare newsy zostają przeniesione do archiwum... No i co tam by jeszcze powiedzieć. Długo mnie nie było, i co niektóre wiadomości z skrzynki pocztowej mogłem usunąć nieodpowiadając na nie - bo uważałem je za ''przeterminowane'' (np. jeżeli rycerz mi coś tam przysłał jakieś materiały, albo ktoś prosił o przyjęcie do Twierdzy które było napisane w Listopadzie - to uznałem je po prostu za ''stare'', iż osoba się zniechęciła i postanowiłem na tego typu emaile nie odpowiadać jeżeli jednak masz jakąś ważną spawę, którą wysłałeś / wysłałaś mi wcześniej - i nadal czekasz na nią aż odpowiem - prosze o przesłanie jej ponownie) - za kłopoty przepraszam.

A tak życzę użytkownikom Rpg Makera, fanom Twierdzy, osobą z Oazy, ucznią, a najlepiej to napiszę odrazu - wszystkim szczęśliwego nowego roku, miejmy nadzieję, iż w nim będzie nam się lepiej żyło...
Twierdza RPG Maker || RPG Maker Polska
2002-2022