...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 49 )
Forum
Księga Gości
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
Inne

- RPG Maker -
RPGUNITE
RPGMZ
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
SimRPG95
RPG95
WRPGE

- Projekty -
Commander
Eden Universe
Pogromca II
Virtua Twierdza

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Goniec RM (Archiwum)
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Crystal PBF
Pillars of Eternity POLSKA - największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglądarceModules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer
Dragon Ball Great


Informacje || Pomoc || Zgłoś nowe materiały
Strona >> Archiwum

Archiwum 2005: Luty


25 lutego 2005 - 13:10 (Beny)

Ave
Witam po długim czasie mojej nie obecności. Dzisaj wrzucam gameovery od Burgunda z Matrixa a także moje pierwsze grafiki zrobione do Rpg XP a są to Battlersy z Gry Dbz Final Bout( gra 3D na PSX).
Adios


25 lutego 2005 - 00:00 (Reptile)

Komban~wa
Dzisiaj tylko małe informacje. Zacznę może od tego, że do drużyny dochodzą P@tioz oraz Gizy - mam nadzieję, że będzie nam się razem dobrze współpracowało tutaj na Twierdzy. Kolejna informacja: Naprawiłem linka do gry demonstracyjnej od 2 porady z RpgXP, bo nie działała.
Za wykryty błąd - wielkie dzięki Strimer!
A teraz chyba najsmutniejsza - albo najlepsza informacja. Zaszły wielkie zmiany co do Konkursu zainteresowanych zapraszam w tamtym kierunku, aby zerkneli co się zmieniło. Jeżeli ktoś zaczął tworzyć już grę, to niestety może ją zakończyć - bo na konkurs się nie przyda (a jak chce to może gierke sobie dokończyć, może będzie niezła - do kogo ja to piszę wogóle?) - albo żeby nie były gołe informacje - dodaję skrypt od Burgunda - przedstawia wieżę, która posiada 6 pięter - a zbudowana jest z 3 mapek, może komuś się takie coś przyda.
Oyasumi nasai


23 lutego 2005 - 13:06 (Reptile)

Komban~wa
Niepozwolę, aby ten dzień zakończył się bez newsa, oj... napewno nie 23... Zacznę może od działu gry - zamieszczam tam opis do gry The Crystal, opis wykonał Gizy. Następnie: dodaję nowy skrypt od Secretmana, a nosi nazwę Ramki - ma na celu pomóc wam ustawić tekst w 6 różnych miejscach.
Możecie zauważyć na czerwono dział Konkursy, jak już wcześniej wspomniałem - z dzisiejszym dniem rozpoczyna się kolejny konkurs na Twierdzy. Nie jestem pewien jedynie czy dałem wystarczającą ilość informacji - mniejsza o to, najwyżej się to poprawi. Tak więc zapraszam do wzięcia w nim udziału - a temat nie jest łatwy...
Kolejny piątek się szykuje, mam nadzieję że jeszcze coś mi się uda przygotować do niego - jeżeli nie, się mówi trudno: informuję, że w Piątek (tradycyjnie) o 20:00 (kto chce - może być wcześniej) odbędzie się Chat

A tak na dobranoc od siebie - dodaję Tilesety oraz Tilesety-samotwórcze do RPGXP, z czasem tych grafik naprawde nam przybędzie tak proszę o cierpliwość... To chyba by było tyle na dzisiaj...

Oyasumi nasai


20 lutego 2005 - 13:06 (Reptile)

Konnichi~wa
Do działu gry dodaję gierki zrobione w RPGXP.Chaos Element i Crono Tower. Do oprawy graficznej nie można mieć zastrzeżeń. Gry są w miare dobrze wykonane i myślę, że zasługuja na ocenę 5/10. Poprawiłem także txt z Saga Warrior - gdyż się nie wyświetlały polski znaki. Zaniedługo będzie miał miejsce nowy konkurs na Twierdzy - w następnym newsie postaram się o nim coś napisać.
Jaa ne


18 lutego 2005 - 21:06 (Raziel)

Cześć
Niestety na nadmiar czasu nie narzekam. Ba, nawet mam go za mało(jak zapewne każdy), a do tego mam pare sporych problemów do rozwiązania, więc chciałbym prosić, abyście nie przysyłali mi materiałów, bo i tak zanim je umieszcze to miniu kupa lat. Naprawde sie nie wyrabiam teraz...

A żeby nie był pusty news z bzdurami, które nikt nie czyta, zamieszczam recenzje Saga Warrior: Chapter one (napisaną 2 tyg. temu).
Narazie


18 lutego 2005 - 19:35 (Reptile)

Komban~wa
News w sprawie Chatu: Zapraszam wszystkich na Chata, jeszcze nie ma głównego tematu rozmowy na nim, ale coś chyba razem wymyślimy. Chat jest widoczny po lewej stronie pod działem Redakcja ... a zresztą może lepiej jak tutaj tam linka.

Kliknij w ten napis aby wejść na Chata

Jeszcze jedno - aby wejść na chata - upewnijcie się że macie zainstalowane MS Jave.
Jaa ne


16 lutego 2005 - 10:20 (Reptile)

Ohayo~
Można powiedzieć, że Chat się nawet udał w związku z czym zapraszam na kolejnego który odbędzie się w piątek o 20:00 (tradycyjnie), może ktoś przyjść nawet szybciej, a tak na dzisiaj dodaję minigierkę Pasko Shooter wykonaną przez Arevulopapo. Nie jest to kolejny RPG, lecz... hmmm... ''strzelaninka'' (???), nie wiem jak to coś nazwać - na grach się nie znam, luknijcie na to i sami oceńcie.
Jaa na.


13 lutego 2005 - 00:49 (Reptile)

Ohayo~
Sprawdzając swoją skrzynkę, otrzymałem kilka emaili o podobnym temacie. Dotyczyły one Chatu, czy wogóle ktoś tam siedzi, czy są jakieś spotkania itp. De facto, uznałem, że takie spotkania mogły by się przydać. Wszystkich czytających tego newsa zapraszam na Chata o godz. 20:00 - jeszcze nie wiem co będzie tematem rozmowy, ale to się wytnie. Odrazu zaznaczam - osoby, które będą odpowiednio świeciły dobrym zachowaniem - przed wejściem na chata niech się zastanowią czy będzie warto.... Jaa na.


11 lutego 2005 - 18:32 (Reptile)

Konnichi~wa
P@tioz przysłał mi kolejną poradę do Rpg XP, więc ją zamieszczam. Jest to porada o nazwie INN czyli wiadomo chyba o co chodzi. Na skrzynce mam jeszcze troche materiałów, ale niestety dzisiaj już nie znajdę czasu aby je dodać (cieszę się udało mi się zamieścić tę poradę). Jednak przez weekend mam troche wolnego, więc będe mógł troche nowych rzeczy dodać.
Jaa na.


6 lutego 2005 - 23:20 (Reptile)

Komban~wa.
Niestety dużo dzisiaj mi się nie udało rzeczy pododawać. Do PoradXP ląduje kolejna porada na temat zmian pory dnia. Jest to dość łatwa porada, aczkolwiek przydatna dla tych którzy chcą mieć małe urozmaicenie w swojej grze. Mam nadzieję że jutro uda mi się także coś dodać.
Oyasumi nasai


3 lutego 2005 - 23:30 (Beny)

Dobry Wieczór
Witam wszystkich dzisaj wrzucam pack chipsetów ze znanych gier, panoramy z Seiken Denetsu i pack roznych panoramek. Mam nadzieje ze sie spodobaja... Dobrej nocy zycze


2 lutego 2005 - 17:36 (Braian)

Sie ma..
Dzisiaj troche nowych materialow od Burgunda. Wrzucam od niego 2 zbiory panoram, oraz dodaje linka do dema jego gry: ''Burgund's Quest: Władca wymiarów''. Wiecej o grze na stronie Burgunda www.burgund.xx.pl... narq.


1 lutego 2005 - 23:54 (Reptile)

Komban~wa
Tak jak mówiłem, news pojawia się bardzo późno... Zakładam nowy dział: Porady XP będą tam w nim zawarte porady wraz z grami demo, tylko pod Rpg Maker'a XP... Dzisiaj tam ląduje tam pierwsza porada - Stateczek, czyli jak zrobić ''łódkę'' taką jak była w poprzednich versjach Makera wraz z (jeżeli to tak można nazwać) ''Bonusami'' typu: łowienie ryb, czy walka...

Stare newsy zostają przeteleportowane do Archiwum, w styczniu newsy wypadły nie najlepiej, ale... zawsze może być gożej. Mam nadzieję, że w lutym pójdzie nam lepiej praca. To by było na tyle, jutro nie wiem czy mi się uda zrobić newsa, jeżeli pojawi się to jedynie o późnej porze, szybciej nie będe miał możliwości...
Oyasumi nasai
Twierdza RPG Maker || RPG Maker Polska
2002-2024