...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 49 )
Forum
Księga Gości
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
Inne

- RPG Maker -
RPGUNITE
RPGMZ
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
SimRPG95
RPG95
WRPGE

- Projekty -
Commander
Eden Universe
Pogromca II
Virtua Twierdza

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Goniec RM (Archiwum)
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Crystal PBF
Pillars of Eternity POLSKA - największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglądarceModules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer
Dragon Ball Great


Informacje || Pomoc || Zgłoś nowe materiały
Strona >> Archiwum

Archiwum 2005: Marzec


21 marca 2005 - 08:32 (Reptile)

Ohayoo~
Co za piękny dzień, idealny na przywitanie wiosny oraz na napisanie krótkiego newsa. Gromateist podesłał mi nawet ładne ikonki, pomyślałem, że się co niektórym chyba przydadzą.

Papkin zauważył iż Kult Zła posiada zły opis.
Raven napisał w księdze gości
Słuszna uwaga...

A Reptile oczywiście swoją pomyłke poprawia...
Przepraszam... Możecie teraz dokładnie o tej grze poczytać...
Jaa ne


20 marca 2005 - 19:02 (Reptile)

Komban~wa
Dzisiaj na szybciocha, nie będe nic pisał, znalazłem odrobinke czasu, aby dodać poradę od Revana dotyczącą Walk Zręcznościowych - bardzo ciekawy system walki trzeba przyznać - zachęcam do przeczytania porady, oraz do pobrania skryptu.
Jaa ne


19 marca 2005 - 16:50 (Reptile)

Konnichi~wa Wszystkim
Od rana staram się zrobić newsa, no i cieszę się, że wkońcu go ukończyłem,a więc poprawiłem nieco Spirit Huntera oraz Denorisus nie posiadały polskich znaków, a także nie wyglądały najlepiej... następnie dodaje kolejne 2 polskie giereczki (nie za ciekawe, no ale może coś zaniedługo lepszego się trafi): Michal i Maciek oraz Kult Zła.
No to z gierkami spokój na dzisiaj... Następnie od Hendela skrypt skradania się - bardzo ciekawy musze przyznać skrypt został wykonany pod rm 2003.
A od Burgunda dodaję Battlersy o nazwie Lasency czyli zbiór dziewczyn z różnych gier oraz anime.
To chyba by było na tyle.
Jaa ne


9 marca 2005 - 08:00 (Beny)

Sie ma...
tak w pospiechu wrzucam gre ''Spirit Hunter'' nadesłaną nam przez Wojteknn'a. Recenzje do niej napisał nasz nowy redaktor Revan, którego witamy w teamie. No i odemnie nic, gierke wiecie gdzie szukać.... i tyle..
narq


7 marca 2005 - 00:00 (Braian)

Sie ma...
tak w pospiechu wrzucam gre ''Spirit Hunter'' nadesłaną nam przez Wojteknn'a. Recenzje do niej napisał nasz nowy redaktor Revan, którego witamy w teamie. No i odemnie nic, gierke wiecie gdzie szukać.... i tyle..
narq


6 marca 2005 - 23:20 (Reptile)

Komban~wa
Jak już mówiłem w poprzednim newsie o linkach - tak narazie dodaję jednego linka kolejnej strony o Rpg Makerze. Strony, które nie działają - albo nie mają naszego adresu podanego - zostaną wywalone w najbliższym czasie.

Z projektów wywalam HM: AiC, gdyż link do tego projektu nie działał... Jeżeli autor się do mnie zgłosi i poda poprawny link z przyjemnością ponownie zamieszczę linka...

A na dobranoc dodaję demko Przeznaczenie, gra jest bardzo ciekawa, więc zachęcam do pobrania. Wielkie podziękowania jednak należą się dla Revana, który dołancza do naszego teamu. Mam nadzieję, że będzie nam się dobrze razem wspólpracowało.
No, to na dzisiaj chyba starczy....
Oyasumi nasai


6 marca 2005 - 18:00 (Reptile)

Komban~wa
Tylko przelotem, dodaję kolejną poradę do Rpg XP, myślę, że jest bardzo dobra. Porada nosi tytuł: ''Facesety w RPG XP'' i została napisana przez Revana. Wraz z poradą dodaję też grę ''pokazową'' jak to mniej więcej wygląda... Zaniedługo zrobię porządki w dziale Linki oraz projektach.
Jaa ne


2 marca 2005 - 10:50 (Reptile)

Ohayoo
Dobrze, że znalazłem teraz troche czasu na dodanie newsa - trzeba przyznać, nie łatwo się pracuje jak się nie ma czasu - do rzeczy:
Dzisiaj zostały dodane 4 GameOvers od Revana (wybrałem te najlepsze - reszta była słaba, uznałem że się nie nadawały) oraz 4 Grafiki okna od Arbuza - nie są najlepsze, ale można powiedzieć o nich mogą być.
Od Kitabake zamieszczam poprawkę gry Hunter, oraz stare newsy wywaliłem do archiwum.

Na zakończenie taka mała sprawa, jeżeli ktoś mi wysłał maila - to proszę o cierpliwe czekanie na jego odpowiedź, w tygodniu niestety nie mam czasu, aby odpowiadać na nie. W weeked postaram się na nie wszystkie odpowiedzieć... Przepraszam.
Jaa ne
Twierdza RPG Maker || RPG Maker Polska
2002-2024