...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 43 )
Forum
Księga Gości
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
Inne

- RPG Maker -
RPGUNITE
RPGMZ
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
SimRPG95
RPG95
WRPGE

- Projekty -
Commander
Eden Universe
Pogromca II
Virtua Twierdza

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Goniec RM (Archiwum)
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Crystal PBF
Pillars of Eternity POLSKA - największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglądarceModules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer
Dragon Ball Great


Informacje || Pomoc || Zgłoś nowe materiały
Strona >> Archiwum

Archiwum 2005: Sierpien


29 sierpnia 2005 - 21:52 (Kushi)

Siemacie

Zamieszczam moją poradkę dot. jazdy na nartach. Tak, przypomnicie sobie że niedługo zima muahahaha < Zaśmiał się hrabia po francusku >
Tak.. pasowałoby jeszcze coś napisać ale
...
...
...
Tak! Już mam! Wypakowuję się w swoim pokoiku redaktorskim :) mam nadzieję że zajrzycie!
Pozdro!


28 sierpnia 2005 - 11:55 (Orbes)

Kiełbasa!
Eh... i kolejna zmiana nicku w redakcji. Tym razem Raiden zmienia na Lethys. Czy ja wiem czy ładniejszy... Cóż... aby Lethys tylko nie żałował potem.
Dodaje pack Titles od Lethys-a z pejzażami. Ilość: 6 ląduje w dziale Titlesy.
Narazie.


26 sierpnia 2005 - 18:30 (Orbes)

Kiełbasa!
Zamieszczam recenzje do gry Demons Legacy. Ocena: 9. Może i spodziewaliście sie wyżej, ale ma swoje minusy.
Dzięki tej grze możemy być pewni, że nadal będą przypływac dobre produkcje spod znaku 2003.
Miłego pykania w Demons Legacy.
Ja tymczasem wracam do forum pousuwać spam niejakiego Darkfaulta.


26 sierpnia 2005 - 14:37 (Lopikol)

Hell low !!
A no ten teges, zdobyłem trochę czasu i postanowiłem dodać conieco do downloadu. Tym razem daję kewl dzwięki ze starej (ale na prawde jarej !!) gry ''Abuse''. Rzecz jasna, ląduje to w dziale SOUND.
Chcę również przeprosić za niezbyt częste newsy z mojej strony, spowodowane jest to paroma elementami takimi jak oblężenie mojego kompa, przygotowania do formatowania, sesje D&D (trwające czasem do 13 godzin dziennie !!!) oraz moje szerokie zainteresowania, na które również staram się poswięcać chociaż minimum. Ale postaram się jednak jakos to wszystko ustabilizować.
A, pamiętajcie o forum, bo bez waszego wkładu to nie będzie forum tylko blog >_<'
A ten, kto mi podpieprzył kiełbasę?!


26 sierpnia 2005 - 09:47 (Burgund)

Witajcie.
Zdaje się że koniec wakacji dobrze robi redakcji. Forum ładnie się rozwija. Tak trzymajcie! Forum jest tak dynamiczne dzięki wam!

Od razu gratuluję Kushiemu wstąpienie w nasze szeregi. Nareszcie nie jestem tutaj ''nowy''.

Czym Was Burgund dziś uraczy? Jak widac pewna pozycja w menu zrobiła się czerwona. Co to oznacza? Oczywiście start nowego konkursu. Temat pasujący do pory roku - szkoła. Zadaniem jest wykonanie gry o szkole (tak jak Wy ją widzicie). Rosnąca popularność RPG Makera XP skłoniła nas to stworzenia dwóch kategorii oceniania. A więc kategoria Classic=RM 95/2k/2k3 a kategoria XP=RM XP. To wykluczy spory co do grafiki i zaawansowania w skryptach. Szczegóły w dziale ''Konkursy''.

Powodzenia i na razie.


25 sierpnia 2005 - 21:00 (Kushi)

Witajcie!
Jak zapewne (nie) wiecie jestem teraz w WR więc zachęcam do wysyłania pliczków. Na wejście smoka dodałem porade dot. BS ''bocznego''. Polecam chociaż ściągnąć gre demo.
Do działu porady graficzne ląduje też ''pokratkowany'' wzór na characterset człowieka. Mogą się przydać.
No a teraz smutna wiadomość wyjeżdzam na ten łikend więc narazie nie wysyłajcie mi pliczków no ale potem to wiadomo Send, send send
Co wam z tą kiełbasą?


25 sierpnia 2005 - 15:45 (Orbes)

Przrywając na chwile prace na www.gospoda.xx.pl umieszczam kiełbasianom gre Darkfaulta pod tytułem Elementalis. Choć to narazie tylko i wyłącznie demo, to całkiem nieźle sie zapowiada. Życze udanych transferów.
Możecie przeczytać recenzje o niej napisaną przezemnie.

Narazie
Ps. Być może w najbliższym czasie będzie konkurs ;)
Ps2. Redaktorów nie można przekupywać dając kawałek kiełbasy... pamiętajcie.


24 sierpnia 2005 - 11:45 (Orbes)

Na początku gratuluje Burgundowi awansu (dobrze ci chłopie idzie :).
Zamieszczam kolejną recenzje, tym razem gry Drizzt Do `Urden. Ta gra jest naprawde solidnie zrobiona, godna polecenia
Podlinkowuje aktualny adres gospody www.phpbb[...] na www.gospoda.xx.pl. Życze miłego postowania.
Narazie.


24 sierpnia 2005 - 09:50 (Burgund)

Witam.
W dzisiejszym newsie mam dla Was kilka dobrych wiadomości. Jak zapewnie bardziej spostrzegawczy zauważyli, w dziale redakcja - Wielka Rada, pojawiła się kolejna ksywa. Zgadnijcie czyja. A więc zachęcam do przesyłania plików oraz gier także do mnie.

Kolejną dobrą informacją jest odbudowanie Gospody - naszego forum. Zachęcam do rejestracji i postowania. Jak na razie jeszcze zbyt wiele tematów nie ma, ale za kilka dni na pewno będzie lepiej. Pamiętajcie że to zależy także od Waszej ingerencji! Na forum dostajemy się poprzez kliknięcie w menu na napis forum (tak, to jest to po lewej).

I tak na koniec, aby news był dłuższy, dodaję pack soundów z gry Tekken 3. Może ktoś chce bijatykę zrobić, albo coś. Powinny się przydać.

Do następnego.


23 sierpnia 2005 - 10:08 (Orbes)

No, wreszcie ktoś inny newsa pisze ;). Zamieszczam recenzje już leżącej w downloadzie gry od ponad pół roku pt. Złap gołębia.
Niestety to kolejna niezbyt dobra gra na RM XP. Mimo wszystko - polecam zagrać tym którzy mają zamiar schudnąć (przeczytajcie recenzje...).
Narazie.


22 sierpnia 2005 - 10:43 (Reptile)

Widać, że wakacje przeszkadzają w pracy na stronach o RPG Makerze. Do działu gry zostaje umieszczone demko Moon Stone ocena niestety nie ładna. Może znajdzie się osoba, która zrobi jakiś dobry projekt w RPG XP? Może? Morze Martwe.... Ciekawe kiedy wszyscy wrócą z wakacji... hmmm..... Trzeba będzie coś z tym zrobić - bo jak tak dalej pójdzie to twierdza się zamieni w bloga ... tylko jedna osoba pisze newsy... Może do jutra to się zmieni...
Jaa ne


14 sierpnia 2005 - 17:07 (Reptile)

Konban~wa
Kolejna gierka została dodana do działu gry. Jest to Black Demons 2 opis napisał jak zwykle Burgund (dobrze Ci chłopie idzie). Kushi dzisiaj podesłał też kilka materiałów: pack charactersetów ''remake'' - kilka przeróbek do RPG XP oraz w dziale grafika został zamieszczony szablon tilesetu do RPG XP. Jest to nic innego jak dobrze wykratkowane pole do robienia tilesetu na RPG XP (oczywiście tileset robimy w programie graficznym), to tak dla tych bardziej leniwych osób zostało stworzone, ma reptile jednak nadzieję że ktoś z tego skorzysta.

Jaa ne


13 sierpnia 2005 - 19:58 (Reptile)

Konban~wa
Dodane zostały kojene 2 (słabe) gierki - recenzje znowu napisał Burgund oraz Skóry okna (Windowskins) przesłane przez Kushi.


13 sierpnia 2005 - 16:23 (Lopikol)

Hell low !!

Wróciłem z kolonii i myslę, że warto by cosik dodać. Na powitanko daję paki dzwięków : Shooting Events czyli soundy typu ''headshot'', ''double kill'' i ''rampage'' nadajace sie do strzelanek i Komunikaty radiowe z gry Counter-Strike. Mam nadzieję, że przydadza się Wam.

Cee yah !


12 sierpnia 2005 - 12:38 (Reptile)

Dodane zostały 2 opisy do gier: Comando XP oraz Projekt Gaja. Teksty napisał i przysłał Burgund. Zaniedługo kolejne gierki powinny się pojawić. Ciekawe gdzie wyjechała reszta redakcji...

Jaa ne


8 sierpnia 2005 - 22:08 (Reptile)

Stona jak widać, ponownie ruszyła. Jeszcze raz przepraszam za ten czas przez, który Twierdza RPG Makera nie była dostępna. Przyczyna jak poprzednio napisałem - nie jest to wasza sprawa. Strona nareszcie chodzi i to się liczy. Tak narazie zapraszam do przeglądania strony, a jutro zabierzemy się za poważne sprzątanie.

Jaa ne


2 sierpnia 2005 - 14:00 (Reptile)

Konnichi~wa

Mam małą wiadomość jutro: środa, 3.VIII.2005 Twierdza będzie niedostępna przez najbliższe 24-48 godzin. Przyczyna... a tam będe was przyczyną męczyć - przekazuje jedynie że nie będzie dostępna

Serdecznie przepraszamy za utrudnienia, liczacąc jednocześnie na cierpliwość i zrozumienie.

Jaa ne
Twierdza RPG Maker || RPG Maker Polska
2002-2024