...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 0 )
Forum
Księga Gości
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
Inne

- RPG Maker -
RPGUNITE
RPGMZ
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
SimRPG95
RPG95
WRPGE

- Projekty -
Bit Man
Eden Universe
Pogromca II
Virtua Twierdza

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Goniec RM (Archiwum)
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Crystal PBF
Pillars of Eternity POLSKA - największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglądarceModules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer
Dragon Ball Great


Informacje || Pomoc || Zgłoś nowe materiały
Strona >> Archiwum

Archiwum 2006: Luty


26 lutego 2006 - 12:52 (Reptile)

Konnichiwa
Zaległości... Patrio podesłał nową poradę o nazwie 'Światło w ciemności'. Ląduje do poradnika. Nowy link pojawił się w dziale z linkami Privet Driver - stronka poświęcona Harremu. Do redakcji wraca Bloody Rose - widocznie udało mu się rozwiązać problemy szybicej niż myśleliśmy. No a Reptile... wraca do swojego projektu.
Jaa ne


20 lutego 2006 - 16:55 (Burgund)

Witam
Śniegu było dużo, więc obecny przez dłuższy czas nie byłem. Siedziałem pod śniegiem i grałem na PSX'ie w jRPGi. Ostatnio odwilż przyszła więc zdołałem się wydostać. I znów coś dodaję. W śniegu (którego już nie ma) znalazłem transitiony od Raidena. Niestety za dobrze nie ma. W okresie do końca maja nie będę częstym gościem na Twierdzy. Los mnie nie lubi i ciągle stawia przedemną różne problemy. A to praca jest, a to w rodzinie problemy, a to na kompa oranżadę wylałem... Nie będę o nich pisał, bo to materiał na książkę a nie na newsa. Ciężkie jest życie Burgunda. Ale nie martwcie się. Z końcem maja wrócę i wtedy będzie się działo...
A na dzisiaj to tyle.

Pozdrawiam.

P.S. No trochę współczucia! Widzę te wasze uśmiechy. Tu nie ma nic śmiesznego.


18 lutego 2006 - 21:15 (Uzjel)

Witam
Dziś dodaje 3 ładne charsety(naprawde ładne więc polecam ściągnąć ;) od Raidena
Przepraszam za moją dość długą przerwę ale cóż, miałem kilka 'spraw' na głowie... Nauka, zmiana lokalizacji itp.

Zachęcam was do przesyłania mi waszych prac...
Dziś to na tyle

narq15 lutego 2006 - 19:23 (Reptile)

Konbanwa
Dzisiaj Reptile od siebie dodaje (niestety) 2 charsety, może nie najlepszej roboty - no ale są. Charsety z znanego anime Naruto (chyba Reptile jest jedynym, który tego nie oglądał). Sasuke oraz Sakura są w tym małym packu, kto zainteresowany - zaprasza reptile do ściągnięcia. Bloody Rose postanawia opóścić scene makera, razem z Twierdzą (sprawy osobiste). Niewiadomo czy uda mu się wrócić (Powiedział że się postara) - miejmy nadzieję, że tak. Jak narazie Bloody, Domo Arigatou za wspólną pracę przy Twierdzy, oraz sayounara.


14 lutego 2006 - 12:53 (Reptile)

Konnichiwa!
Przez ostatnie 3 dni, były małe problemy z serverem, dlatego Twierdza nie działała. Wygląda na to, że wszystko już wróciło do normy. Dzisiaj zostaje zamieszczony kolejna porada pod versje XP. Jest to bardzo prosta porada, wykrywa potwory podczas walki. Podesłał ją P@tioz. To w sumie... chyba by było na tyle.
Jaa ne


10 lutego 2006 - 14:29 (Reptile)

Konnichiwa!
Dzisiaj Bloody Rose podesłał...Ym... tak... Wszyscy już wiedzą co, ale trzeba to napisać. Poradę do RPGXP - nosi ona tytuł Złodziej. Bardzo dobry skrypt. Znajdziecie w nim wiele ciekawych przykładów jak np: Skradać się obok kolesia, aby nas nie zauważył, otwieranie szafek za pomocą specjalnego klawisza itp. P@tioz natomias podesłał... nie skrypt. Mały zonk. Napisał recenzje do gierki Legend Of The Battle. Gra na RPG Tsukuru ME (dla tych co jeszcze nie zaskoczyli ME = 2003). Narazie to by było tyle.
Jaa ne


9 lutego 2006 - 23:59 (Uzjel)

Witam
Tak na koniec dnia dodaje poradę RUBY którą nadesłał mi Cheater. Porada nosi tytuł ''Zaawansowany Print''. Na dziś to tyle,
dobranoc


9 lutego 2006 - 21:29 (Reptile)

Konbanwa
Kolejny wieczór, kolejny news. Ładny Blog, prawda? Bloody Rose podesłał kolejną poradę (to już 32 porada!) na temat Szcześliwego numerka. Może wkońcu ktoś przysle jakąś porządną grę, czy trzeba będzie samemu ją zrobić? Właśnie, poniżej zostało napisane tam przez takiego kolesia, że doda jakieś zasoby, więc dzisiaj od Reptile zostają dodane 15 ikonek z gry Frankenstein. Może się komuś przyda... miejmy nadzieję. Przy okazji wymieniliśmy się buttonami z stroną projektu Cursed Treasure - zapraszam do obejrzenia projektu:

No to by było na dzisiaj. Jutro postara się Reptile jakąś nową gierką zarzucić.
Jaa ne


8 lutego 2006 - 23:22 (Reptile)

Konbanwa
Dzisiaj P@tioz podesłał skrypt 'Zbierania drewna'... ostatnimi czasy jakaś chyba moda na sktypty, dziwne prawda? Spokojnie - jutro reptile zarzuci jakieś nowe zasoby do programów. Inne działy wkońcu kietyś też trzeba będzie ruszyć. Szkoda się rozpisywać - niech taki krótki news już zostanie.
Jaa ne


7 lutego 2006 - 23:25 (Reptile)

Konbanwa
Arrath (znacie gościa może?) podesłał dość dawno ładne ikonki różdżek dla magów. Między spamem na poczcie znalazł reptile. Skoro dobre to czemu nie zamieścić, prawda? Taka fajna wiadomość, jak narazie dobrze idą rozmowy - jak wszystko pójdzie idealnie - to prawdopodobnie będziemy mieli troche osób z starego składu, co przez pewien czas byli z nami na Twierdzy. Czemu odeszli ? Różne powody: np: Brak czasu, czy tam szkoła, ale teraz coś się zaczyna z tego układać. Jak wróci większość redaktorów, to to będzie lepiej niż pięknie. Zobaczymy jak dalej się to potoczy...
Jaa ne


6 lutego 2006 - 22:50 (Reptile)

Konbanwa
Wspaniały wieczór na kolejnego małego newsika. WOOCASH podesłał demo swojej gierki Ninje Bez Honoru. Prosze państwa uwaga gra jest wykonana na RPG Makera 2003 - coś nowego. Osoby początkujące w programach (nie ważne w jakiej wersji pracujesz) z redaktorami prosimy nie wysyłajcie gier... 'nie dokończonych'. O co biega... Dosłownie o wszystko. Ekran tytułowy jakiś porządny zróbcie - mapki jakoś starannie 'poukładajcie', a nie 6 'kwadratów' z czego 2 z nich to drzwi i to ma być chatka bohatera. Intro... Wymyślcie jakąś ciekawą historyjkę, a nie ustawicie start drużyny i graj... Bóg wie o co w nich chodzi, ale my niestety chyba nie. Jeżeli czegoś nie umiecie to poszukajcie po poradnikach, poradach, forum, popytajcie się znajomych... Wkońcu od tego chyba jesteśmy To chyba w sumie by było na tyle... Kolejny news już jutro. Stay by...
Jaa ne


4 lutego 2006 - 20:10 (Reptile)

Konbanwa
Wolsx dzisiaj podesłał bronie [Weapon] o tematyce SWAT. Granat, pistoleciki i takie tam. Jest to jeden plik (nie najlepszej roboty), ale skoro mamy mało tych plików - to został dodany.
Już dawno nie było nam tak przyjemnie wymieniając się buttonami. Dzisiaj Twierdza rozpoczęła swoją współpracę z Strefą Twórców Gier. Strona jest poświęcona różnorodnym programom, dzięki którym można stworzyć gry (m.in The Games Factory, RPG Maker 2000, itp.) Osoby, które się w takich podobnych programach bawią, zachęcam do odwiedzenia tej strony!
Strefa
Jaa ne


3 lutego 2006 - 22:55 (Reptile)

Konbanwa
Skromniutki newsik na koniec dnia. Zostaje dodany dawny skrypt o nazwie 'Berek', który przysłał Wolsx. Skrypt skromny... Newsik też. Nie ma za bardzo co pisać. Nie można pozwolić by dzień poszedł w ... na marne... Dobra nie będziemy się tutaj rozpisywać bo pewnie i tak tego nikt nie czyta. Dzięki Wolsx za skrypt - przepraszam, że musiałeś długo czekać, aż zostanie zamieszczony.
Jaa ne


2 lutego 2006 - 09:55 (Reptile)

Ohayoo
Pora na porannego newsika. P@tioz dodaje kolejną poradę do RPGXP [poradnika], na temat włamywania się. Ukis podesłał 3 charactersy, więc też się coś tam nowego pojawiło. Podesłał Rycerzyki. Normalne zedytowane z podstawowych zasobów, a właśnie i jeszcze dział Skrypty został poprawiony. Dopisane zostało jaki skrypt w jakim makerze działa (choć wszystkie skrypty nie zostały dokładnie sprawdzone). Jeżeli znajdziesz drogi użytkowniku gdzieś jakiś błąd, coś się nie chce ściągnąć, bądź nie działa w tym makerze - powiadom o tym reptile. Postara się jak najszybciej to naprawić. W sumie to by było chyba na tyle, jeżeli chodzi o dzisiejsze uaktualnienie... Później jeszcze może się coś doda... morze... czarne... Zobaczy się.
Jaa ne


1 lutego 2006 - 09:30 (Reptile)

Ohayoo
W związku z ostatnim dniem, chciałbym aby Twierdza przystosowała się kolorem do innych stron. Wygląd strony taki pozostanie do końca dzisiejszego dnia. Są 2 możliwości na następny dzień:

a) Przywróci się stary wygląd
b) Przywróci się kolorki

Stare newsy poszły do archiwum. Nie był to najlepszy nasz miesiąc trzeba przyznać, miejmy nadzieję, że w lutym nam lepiej pójdzie. Aktualnie nadal się bawie z plikami tekstowymi z skyptów... Myślę, że przy następnym uaktualnieniu będzie już wszystko grało.
Jaa ne
Twierdza RPG Maker || RPG Maker Polska
2002-2022