...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 50 )
Forum
Księga Gości
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
Inne

- RPG Maker -
RPGUNITE
RPGMZ
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
SimRPG95
RPG95
WRPGE

- Projekty -
Commander
Eden Universe
Pogromca II
Virtua Twierdza

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Goniec RM (Archiwum)
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Crystal PBF
Pillars of Eternity POLSKA - największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglądarceModules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer
Dragon Ball Great


Informacje || Pomoc || Zgłoś nowe materiały
Strona >> Archiwum

Archiwum 2006: Marzec


24 marca 2006 - 23:35 (Reptile)

Konbanwa
Pod koniec dnia takie małe uaktualnienie. Yeehim podesłał niezłe midi (2 packi) z gier UFO. Dokładne info w dziale Music. DuDi podesłał 3 graficzki broni ala Star Wars. Mogą się niektórym osobom przydać. No to wracamy do projektów. Może zaniedługo pojawi się pare 'fajnych' gier.
Jaa!21 marca 2006 - 11:28 (Burgund)

Witam wagarowiczów! Dziś pierwszy dzień wiosny... Nareszcie. Już mnie te mrozy zmęczyły. Ciężko się do Twierdzy dostać, kiedy 2 metry śniegu w okół.
Dzisiaj wszyscy ''porządni'' uczniowie siedzą sobie w parku i uciekają przed Patrolem Szkolnym Straży Miejskiej (PSSM ?).
I tak uciekając przed ''stróżami prawa'', pomiędzy bramai, podwórkami, w gąszczu dżungli miejskiej zawędrowałem do P@tioza.
A ten podarował mi skrypt latania dla RM XP, dzięki któremu mogę wrócić do domciu.
Pomyślałem, że Wam też się przyda więc skrypt dodany został do naszego Poradnika XP.

To ja lecę...

P.S. Don't try this at home!19 marca 2006 - 21:36 (Lopikol)

Pochwa(lony).
Dzis daję Pack 3 characktersów do RMXP od innosa. Laduja w odpowiednim dziale.
Ja sie wziąłem za własne ripowanie znanych (lub mniej znanych) piosenek, takich jak ''Czerwone Jabłuszko'', które ostatnio dałem. Aktualnie pracuję nad ''Zabrałas serce moje'' (postęp : główna wersja ukończona, instrumentale w robieniu), wiec niedługo zapodam.
To tyle, moc z Wami.


14 marca 2006 - 14:49 (Reptile)

Konnichiwa
Patrio podesłał skrypcik teleportu, dość nawet ciekawy... Nie chodzi tutaj o 'zwykły' teleport. Miejsce teleportu wskazuje gracz. Wcześniej zostało wspomniane o linkach...C'S studio... Przepraszam za mały błąd w kodzie HTMLa. Zostalo to poprawione. Wiadomość dla chłopaków z C'S studio... popracujcie troche nad stronką. Jeżeli uda się wieczorkiem znaleść troche czasu, to zostaną dodane pare nowych graficzek...
Jaa!10 marca 2006 - 23:18 (Reptile)

Konbanwa
Postara się reptile szybko w streszczeniu napisać. Najpierw co się zmieniło: została dodana nowa porada graficzna, którą przysłał Raiden Następna rzecz, do linków trafia kolejna stronka poświęcona RPG Makerowi: C'S RPG STUDIO. Zainteresowanych zapraszam. Dalej: do redakcji dołancza DuDi. Osoby nie aktywne w redakcji... Damy wam jeszcze troche czasu... Jezeli ktoś z redaktorów tą wiadomością się zaniepokoił - no to może z reptile pogadać na ten temat.
Jaa ne5 marca 2006 - 12:52 (Kushi)

Witam
Po pierwsze; wszystkie newsy z lutego lądują w archiwum. Niech sobie tam odpoczywają razem z resztą staruszków. Dziś do działu ''Gameovers'' ląduje pack Raidena. Obrazki są ładnie wykonane, utrzymane w ciemnej kolorystyce. Polecam oglądnąć.
Na koniec chciałem powiedzieć że gospoda znów działa, pod nowym adresem. Przekierowanie znajdziecie na starym forum, więc znów może tętnić nasze forumowe życie.
To tyle, żegnam

Twierdza RPG Maker || RPG Maker Polska
2002-2024