...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 0 )
Forum
Księga Gości
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
Inne

- RPG Maker -
RPGUNITE
RPGMZ
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
SimRPG95
RPG95
WRPGE

- Projekty -
Commander
Eden Universe
Pogromca II
Virtua Twierdza

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Goniec RM (Archiwum)
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Crystal PBF
Pillars of Eternity POLSKA - największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglądarceModules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer
Dragon Ball Great


Informacje || Pomoc || Zgłoś nowe materiały
Strona >> Archiwum

Archiwum 2006: Październik


31 października 2006 - 18:07 (Reptile)

Witam was po naprawdę długiej przerwie, udało mi się znalezć trochę czasu i zrobić dla was pakiet 20 transów pod RM XP oczywiście... Narazie niestety to już koniec, postaram się w najbliższym czasie coś jeszcze zrobić...


29 października 2006 - 10:57 (Reptile)

Ohayou! (jak zwykle)
Ma reptile nadzieję, że wszyscy już przestawili zegarki. Będziemy mogli sobie dłużej pospać... Marson podesłał ciekawy skrypt pod RM2003, co potrafi czołg. Co prawda można ten skrypt jeszcze bardziej rozbudować, ale tragiczny raczej nie jest... Jako, że redakcja się obija (można to łatwo zauważyć) trzeba będzie coś z tym zrobić. Na ten tydzień lecą uczniowie:
  • Ravior
  • Twardy
...a obiecaliście, że będzie inaczej. Trudno. Narazie! Dzięki za współprace... Chociaż za chęci. Następnym razem się zabierzemy za stopień wyższy (...ale uczniowie co jeszcze są, nie myślcie sobie, że nie jesteście na to narażeni...). Sprawa jest bardzo prosta: Nikogo nie będziemy zmuszać do pracy... ...a tym bardziej błagać i prosić o pomoc.

Jaa na!


18 października 2006 - 21:25 (Reptile)

Konbanwa!
No, naszczęście jakoś udało się dzisiaj zrobić newsa. Od siebie reptile dodaje nowy programik... nowy... dobra - stary programik. Archaiczny, przedpotopowy itp. Starszą versję RPG Makera. Mianowicie RPG Tsukuru 95... oczywiście w języku polskim. Jednak zawiera jeszcze pewne błędy... Wersja została (tak jak w pliku ''Przeczytaj mnie'' wspomniane) zamieszczona już jako zupełna ciekawostka. Wiele osób na pewno się tym czymś zainteresuje - ale po zainstalowaniu, obejrzeniu programu powie: ''To nie dla mnie...'' (Jak nie coś gorszego). A - pierwszy problem będzie z założeniem nowego projektu. Nie dajemy na Nowy Projekt tylko dajemy na Otwórz i wskazujemy New_Game. Prosze o tym pamiętać. Inaczej możemy sobie pomażyć o pooglądaniu programu. W pliku Przeczytaj mnie znajdziecie więcej informacji o tej versji programu. Alam - dzięki za przetestowanie!

Jaa na!


15 października 2006 - 11:13 (Reptile)

Ohayou
Makaveli podesłał pack facesetów, możliwe że komuś się takie coś przyda.
  • Inuyasha - pack facesetów z znanego anime
  • YuGiOh - pack facesetów z jeszcze bardziej znanego anime
  • Sonic - pack facesetów niebieskiego-jeżozwierza (((_^)
  • Tenchi Muyo - kolejny pack z znanego anime
Ma reptile nadzieję, że jeszcze dzisiaj się postara coś ciekawego dodać.

Jaa na!


10 października 2006 - 12:28 (Reptile)

こんにちわ !
Off... Naraszcie chwila wolnego - co za tym idzie, wypadałoby napisać jakiegoś newsa. Dzięki kolesiowi o nazwie bankotsu, przypomniał o pewnych materiałach, które zostały dość dawno wykonane... Jak narazie zostały dodane 2 Tilesety (pod RPGXP) przedstawiające miasteczko, oraz wnętrza. Z czasem postara się reptile je jakoś uaktualnić. Jak narazie to by było na tyle.

じゃな!


1 października 2006 - 17:43 (Makaveli)

Ech...Październik, Październik...Deszczowy Październik Reptile cały dzisiaj zalatany, sypie newsami, a mnie od rana spotkała miła niespodzianka. Dołaczyłem do grona członków Wielkiej Rady. Mam nadzieję że zaowocuje to dalszą wspołpracą z Twierdzą. Dziś skorzystałem z prawa do napisania jednego newsa i chcę ogłosić iż przy okazji rozpakowałem się w swoim pokoiku redaktorskim, a także zmieniłem maila na makaveliusz@o2.pl . Jak widac w tym tygodniu wypadłem skromnie z materiałami jednak postaram sie nadrobić to w najbliższym czasie. Miejmy nadzieję iż Październik będzie dla Nas bardziej łaskawy


1 października 2006 - 16:16 (Reptile)

こんにちわ !
Po raz 3 w dzisiejszym dniu... Kspark dość dawno podesłał mały prezencik pod RPGXP, Meni w którym znajdziecie ''Opcje'' i będzie można (oczywiście podczas gry) wybrać czcionke oraz jej wielkość... niestety pamięć czasami zawodzi... tak więc zostało dodane... Przy okazji Makaveli się dorzucił i dodaje battlersa jakiegoś upiora ''Dementor''... Nie miejcie za złe, że dzisiaj tyle newsów... ale w ciągu tygodnia może ich troche zabraknąć, więc tak to by było już na zapas.

じゃな!


1 października 2006 - 12:45 (Reptile)

こんにちわ !
Ponownie w ten piękny dzień. Im częściej będą się pojawiały newsy - tym chyba będzie lepiej... Do redakcji zostaje dopisany jeszcze jeden nowy uczeń Rafciopop i zapowiada się na kolejnego dobrego skryptera (ciekawe ile ten z nami wytrzyma). Aktualnie została dodana jego porada w ruby dotycząca chodzenia w 8 kierunkach. Możliwe, że komuś się może to coś przydać. Na dzisiaj już raczej reptile nie przewiduje innych newsów - ale kto wie... może się coś jeszcze pojawi... Jak nie dziś - to prawdopodobnie jutro.

じゃな!


1 października 2006 - 09:38 (Reptile)

おはよう !
Tradycyjnie - stere newsy z poprzedniego miesiąca trafiły do archiwum. Chociaż ich za dużo nie było, teraz mamy nowy miesiąc i porę na nowe Newsy. Miejmy nadzieję, że będzie ich coraz to więcej. Dzisiaj jak na razie zostają dodane battlersy od Makaveliego z znanej gierki: Mortal Kombat 3. Plików jest 14 i idealnie nadają się na facesety jak i na battlersy. Tym samym dostaje awans i dostaje się do Wielkiej Rady. Gratulacje - mało, kto ostatnimi czasy się dostaje do WR trudno jest pokazać odrobine chęci normalnie. Do uczniów zostaje dopisany Muartix. Mamy nadzieję, że długo z nami wytrzymasz (((_^). To by było na tyle, jeżeli chodzi o poranne wiadomości.

じゃな!
Twierdza RPG Maker || RPG Maker Polska
2002-2024