...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 34 )
Forum
Księga Gości
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
Inne

- RPG Maker -
RPGUNITE
RPGMZ
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
SimRPG95
RPG95
WRPGE

- Projekty -
Bit Man
Eden Universe
Pogromca II
Virtua Twierdza

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Goniec RM (Archiwum)
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Crystal PBF
Pillars of Eternity POLSKA - największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglądarceModules - the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer
Dragon Ball Great


Informacje || Pomoc || Zgłoś nowe materiały
Strona >> Archiwum

Archiwum 2007: Luty


28 lutego 2007 - 21:03 (Reptile)

Konbanwa!
Ostatni news chyba w tym miesiącu. Dzisiaj na Twierdzę została dodana (sorki, że tak późno) gierka - która od dawna jest widoczna na forach - Enkidiana. Gra z RM2003, oczywiście w języku polskim. Jako, że ostatnio wogóle nie ma gier - dobra, może są, ale ... dobra nic. - tak trzeba przyznać, że Enkidiana jest grą bardzo dobrą. Młodzi makerowcy powinni zwrócić na to uwagę (jak się tworzy gierki). Wszystkich zachęcamy do pobrania - bo 1,7MB to nie wiele a naprawdę warto to zobaczyć.

Sprawy redakcynje: Do redakcji dostają się nowi 3 uczniowie:
 • Diego
 • Vatsu
 • WietnamX

  Mikau - LV up do wojowników, który napisał recenzje do gry: Enkidiana i The Crystal To by było chyba na tyle, jak narazie. jya!


  25 lutego 2007 - 15:59 (Emron)

  Witajcie!
  Zwyczajna niedziela - zupełnie jak ten news. Jak widzimy w newsie poniżej, konkurs dobiega juz powoli końca. W związku z tym, być moze zrobi sie jeszcze jeden - oczywiście jeszcze nie jest to pewne. Przy okazji zamieszczam Charsety kilku osób z Akatsuki (Dokładniej z znanego Anime - Naruto). Nie są doskonałe czy coś, ale licze, ze się komuś przydadzą! Myslę, że to będzie chyba tyle na dzień dziesiejszy.

  Żegnam i Pozdrawiam!


  24 lutego 2007 - 19:13 (Burgund)

  Witajcie.
  Luty upłynął pod znakiem ferii. Dla redaktorów także. Ale już niedługo koniec wszelkich okresów urlopowych i innych tego typu wymysłów. Redaktorzy na pewno wezmą się do pracy.

  Na dzień dzisiejszy chciałem przypomnieć o zbliżającym się terminie kończącym konkurs! Prace są przyjmowane do końca lutego! A więc zostało Wam już niewiele czasu. Należy je przesyłać na e-mail: burgund@o2.pl.

  To na razie!


  22 lutego 2007 - 19:23 (Kspark)

  Siemka
  Mój pierwszy news na twierdzy... ale co tam xD

  Przejde do konkretu, a wiec dodałem dzis skrypt pt 2 jezyczna gra taki skrypt juz jest na twierdzy autorstwa Reptile, ale ten jest napisany w RGSS. Znajdziecie go w dziale Poradnik

  to wszystko jak narazie, niedługo może coś dodam :)

  Pozdro


  21 lutego 2007 - 13:48 (Reptile)

  Konnichiwa!
  Ile czasu to minęło od poprzedniego newa. Troszeczkę za dużo prawda? Dzisiaj taka wiadomość bardziej, hmm ''informacyjna''

  Pwii - nadal chodzi jak chodzi, strona na takim serverze, raczej nie może chodzić (jest ktoś tak cierpliwy, żeby czekał 10 minut na wyświetlenie się strony?). Eimg - konkurs, który był na lepszy server. Chłopaki dzięki za pomoc! Szkoda, że reptile nie ma listy. Jeżeli będzie miał do niej dostęp, na pewno wszystkich tutaj wypisze, lecz póki, co Eimg - nie chodzi... leży... kaput... w kulki lecą... mają problemy itp., określajcie co chcecie.

  Kolejny serwer (ten, na którym teraz się znajdujemy) też ma jakieś problemy, ale za niedługo oni się z nimi rozprawią... Wszystko jednak działa troszeczkę szybciej (nie da się ukryć).

  Prawie wszystko zostało przeniesione. Nie jest reptile do końca pewien, ale ma nadzieję, że wszystko już będzie działać poprawnie. Jakby jakiś link nie działał, albo coś było nie tak: Nie myślcie, że ten dział został wywalony czy coś, tylko dajcie o tym znać. Postaramy się to jak najszybciej naprawić.

  Redaktorzy! - Wiadomo ostatnio było troszeczkę luzu, mniej pracy itp. ale... Dajcie do końca tygodnia znać, że się interesujecie Twierdzą. Mamy wiele spraw do zrobienia, dlatego (nie... nie ma żadnego zebrania) Zagadajcie do reptile, aby to omówić... jeżeli jesteście zainteresowani oczywiście.

  Zapnijcie pasy. Twierdza is back online.


  9 lutego 2007 - 01:57 (Emron)

  Witam!
  News ''nieco'' spóźniony - powinien być wcześniej, ale wpadło mi na drogę kilka innych spraw do załatwienia. Coś ten miesiąc na Twierdzy taki Pusty... No cóż - przejdźmy do rzeczy. Przynoszę (co prawda nie wielką ilość) moich prac. Są to Potwory z gry Exile 3, a raczej ich następna część. Druga rzecz to Panoramy pod RMXP - Ripy z gry Cube. Nie ma się nawet co rospisywać :]

  Żegnam i Pozdrawiam!


  2 lutego 2007 - 17:30 (Makaveli)

  Witajciesz!
  Dawno nie było żadnych newsów więc dzisiaj postanowiłem coś strzelić. Jak widać poprzednie newsy tradycyjnie wraz z nowym miesiacem trafiły do archiwum. Mamy luty... co niektórym zaczeły się ferie a innym już skonczyły. Luty luty ach ten luty - prawdopodobnie będzie to pod wieloma względami jeden z bardziej zaskakujących dla wszystkich Makerowiczów miesiącem :) Kolejna sprawa.... miło by było ujrzeć więcej osób na chacie podczas audycji Stronghold FM - tak więc jeśli widzicie że Burgund lub ktoś inny nadaje nie czekajcie, zbierajcie wszystkich znajomych i wpadajcie na Czat.
  No i oczywiście na koniec mała paczka materiałów:
  • Gulity Gear-Panoramki pod 2k3 z tejze gry na Game Boya Advance
  • Tales Of The World- Tła walki pod 2k3
  • Super Mario Bros 3 - Tileset może się przyda do wykonania gry ''nie rpgowej''
  • SuperMarioBros 3- Panoramaki z tejże gry, doskonale pasuja do powyzszego tilesetu.


  Cóż tak więc to by było chyba już na tyle...
  ''And Remember RM is Everything!''

  Bye!
 • Twierdza RPG Maker || RPG Maker Polska
  2002-2022