...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 25 )
Forum
Księga Gości
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
Inne

- RPG Maker -
RPGUNITE
RPGMZ
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
SimRPG95
RPG95
WRPGE

- Projekty -
Bit Man
Eden Universe
Pogromca II
Virtua Twierdza

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Goniec RM (Archiwum)
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Crystal PBF
Pillars of Eternity POLSKA - największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglądarceModules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer
Dragon Ball Great


Informacje || Pomoc || Zgłoś nowe materiały
Strona >> Archiwum

Archiwum 2007: Maj


30 maja 2007 - 22:02 (Reptile)

Konbanwa!
Mozna powiedzieć, że Twierdza wraca online, i wszystko chodzi jak należy... prawdopodobnie (((_^)'' Małe nieporozumienie zostało wyjaśnione - teraz pozostają tylko testy, czy aby napewno. Pozwólcie, iż reptile się na 100% upewni, a jutro postara się to nadrobić materiałami, które otrzymał.
Jya!


24 maja 2007 - 00:14 (Reptile)

Vieczór!
Nienawidzi reptile tego typu newsów, gdzie wsadza same wiadomości, ale jak trzeba to nic na to raczej nie poradzi (((_<)

Zapewne wszyscy (albo znaczna większość) zauważyła, że coś jest nie tak. Nie owijając w bawełnę, mamy mały problem z naszym hostingiem (ponownie), ma reptile nadzieję, że jakoś nam się uda dogadać i sprawa się bardzo szybko wyjaśni. Póki co, Twierdza wraca w tryb OnLine, żebyście mogli się dalej szkolić, wchodzić na forum, księgi gości.. Eh, zawsze się znajdzie jakaś szpetna przeszkoda. Jak będzie wiadomo coś więcej, oczywiście zostanie to napisane.

Jya!


20 maja 2007 - 13:27 (Kspark)

Długo niedodawałem zadnych rzeczy na twierdze... czasu sie niemiało... w tym newsie chcialem poinformować ze napisałem lekcje w ruby dotyczacej Warunków, znajdziecie ją w dziale Kursy moze komus sie przyda :)
To wrzystko

Pozdrawiam


16 maja 2007 - 15:21 (Emron)

Witam!
Ostatnio coś same burze i deszcz grr... jednak pogoda sie poprawia ^^ np. dzisiaj w taki ładny dzień wychodzi news, mimo iż powinien być dużo wcześniej...
...więc odemnie nic nie dochodzi, ale za to LionHead coś dla was wykonał, a są to:

- Ikonki ( 15 plików), przedstawiające jakieś złote zbroje, pierścienie itp.
- Windowskiny. Rewelacja może i nie jest, ale może sie przydac komuś.
Tak więc zapraszam wszystkich do ściągnięcia interesujących was plików. Mam także nadzieję, że komuś się przydadzą lub pomogą w jakikolwiek sposób.
W najbliższym czasie się z pewnościąnie rozruszam, gdyż należy poprawiać złe oceny w szkole i czasu mi nie starczy. Myślę jednak, że w wakacje zdołam nadrobić moje zaległości i stawiać główny nacisk na pracę w Twierdzy.
Więc raczej będzie to tyle na dziś...

Hai, ja matte!


16 maja 2007 - 02:01 (Reptile)

Konbanwa
Dzisiaj zostają dodane na szybko 2 rzeczy, pierwsza z nich to nowy buttonik do strony poświęconej MMORPG - Infinity, serdecznie zapraszamy, kolejna rzecz, to będzie nowa gra M@cieja, Tam, gdzie żyją smoki II: Przebudzenie (5/10), może i ocena jest za wysoka, ale co tam. Miejmy nadzieję, że kiedyś wkońcu pojawią się jakieś gierki, pokazujące coś nowego. Nie uważacie, że to trochę zaczyna być nudne oglądanie tych samych gier w tej samej oprawie graficznej? Pomyślcie może nad tym faktem. OK, tymczasem reptile kończy. Jeszcze dzisiaj powinno coś się pojawić w newsach.

Jya!


10 maja 2007 - 22:53 (Reptile)

Konbanwa
Trochę czasu minęło od poprzedniego newsa. Dzisiaj zostało umieszczone demko od autorki RPGFinal o nazwie Demon, wiadomo gdzie gierek się szuka. Nie wie reptile czy jeszcze dzisiaj da rade walnąć opis do kolejnego demka (Krew Niewinnych), ale postara się jak najszybciej to zrobić. Zostały też dopisany kolejne strony do linków, Blog od Kitabake (chyba znany, nie trzeba opisywać), a kolejna strona to:
Anime Planet

Strona jest nowa, więc dużo treści tam nie ma. AP ma za zadanie nauczyć (oczywiście tych co chcą się nauczyć) malować mangę, więc zainteresowane osoby zapraszam do zarejestrowania i rozwijania stronki, gdyż naprawdę zapowiada się ciekawie (((_^)
Dobra, nie będzie się tutaj reptile rozpisywał, czas napisać kolejną recenzję... ...oraz zabrać się za to za co trzeba.

Jya!


3 maja 2007 - 20:03 (Reptile)

Kolejny Dobry Vieczór!
Od LionHi zostały podlinkowane charsety (o dziwo nie wiadomo dlaczego się straciły - ale już są) Bandyci i Eldy leśne. Marsonek (pamięta go ktoś jeszcze?) się obudził ze snu znimowego, podesłał gierkę (której narazie nie zamieszcze (((_-) - później dowiecie się dlaczego) oraz charsety Naruto... Właśnie - na temat linków.
Dział linki został praktycznie wyczyszczony d(((_^)
większość stron - padło (konta usuneli) - albo były nie aktywne (brak newsów) - tak czy siak - padły (((_^)'' zostały wywalone no i... dział jest chwilowo pusty. Jak macie jakieś ciekawe propozycje co by tam dodać możecie dać znać na maila.

No i teraz ważniejsza informacja. POWODZENIA!!!! Mamy nadzieję, że matury wyjdą najlepiej jak tylko mogą! Wszyscy z Twierdzy RPG Makera - trzymają za was kciuki (no, w przypadku Burgunda to raczej inna historia - ale na bank też wam życzy udanych prac!). Tak więc nie dajcie się!!! Pamiętajcie:
Jeżeli nie będziecie mieli o czym pisać - lejcie wode! To na bank wam pomoże d(((_^)

Jya! \(((_^)


2 maja 2007 - 00:29 (Reptile)

Vieczór!
Kolejne poprawki przy stronie. Tym razem dział Download - Charsety został naprawiony. Wszystkie linki śmigają, nie da się ukryć (wypadało by powiadomić, że Vatsu o tym powiedział), co nie oznacza, że reptile by tego nie zrobiłby (((_^)''
Dobra, w sumie to została sama kosmetyka, później (jeszcze dzisiaj) powinny się nareszcie pojawić porządki w dziale linki... jakby to powiedzieć, narazie to jest sucha zabawa przy plikach tekstowych, ale naprawdę, dla jednego dnia... warto tyle przygotowań d(((_^)
Jya!


2 maja 2007 - 00:25 (Makaveli)

Witam!
Aj tak prawda Reptile - stary dobry papirus? Hmm która to już zmiana laya? Oj straciłem rachubę. Jednym się podoba innym nie jedni wolą zielone inni czarne... ja wiem jedno - na kłopoty papirus!
Cóż tak więc kolejny miesiąc się zaczął - Maj. Ach te majowe wycieczki na łono natury... ten no jak to się zwało? Majówka? No w każdym razie jakoś tak. Cóż więc matura przed nami a raczej Wami. Wszystkim zdającym w tym roku scenowiczom chciałbym życzyć połamania piór i macie ode mnie kopa na szczęście. W końcu dzięki wam mam dodatkowe 2 dni wolnego ^^. A jak no nie pójdzie po waszej myśli to spokojnie... pan Edukator chyba ma jakąś niespodziankę na takie okazje.

Teraz wracając do nieco innej rzeczywistości zarzucam dzisiaj następujące materiały:
Title- Anime, Manga by Vatsu - są to obrazki postaci z różnych seriali przerobione na title do Rpg Makera.
Już? Finito? Mało tego coś ostatnio wrzucam z zasobami. Czyż nie? Ale musicie mi wybaczyć jak tylko skończy się szkolny wyścig o promocję do następnej klasy, znów zacznę normalnie pracować. Na pocieszenie dodam iż to dla mnie już tylko troszkę ponad miesiąc. Przepraszam też tych którym obiecałem coś co miało się od nich pojawić ... musicie jeszcze troszkę poczekać.

Czyżby tematy do pisania już się wyczerpały. Aj no nie takie miało być zakończenie newsa.

P.S. Burgund trzymaj się chłopie i wracaj nam tu szybko! Pozdrowienia!


1 maja 2007 - 13:07 (Reptile)

Witam po raz kolejny w ten piękny wolny i słoneczny dzień!
nie sądziłem, że tak szybko pojawią się nowe newsy (((_^)''
Dział gry został naprawiony. Przy niektórych grach można jeszcze było przed sekundą zobaczyć że lay się rozwalał (rozciągał za bardzo) - teraz już wszystko powinno być ok.

Aha, jeszcze ważna informacja. Jakby pojawiło się stare logo, albo coś w tym stylu źle się wyświetlała strona: wywalcie ciasteczka, tymczasowe pliki internetowe, historie wyczyście, zróbcie eventualnie formata - naprawia wszystko za każdym razem d(((_^)
Jya! \(((_^)


1 maja 2007 - 12:37 (Emron)

Ohayo!
I stary lay macie...
... nieważne. Mam kilka spraw do opisania:
1. Kspark - chłopak ma dzisiaj urodziny (((_^b Życzcie mu wszystkiego najlepszego, oraz jak najdłuższego Świata RM (?!). Nie ma co - w życzeniach nie jestem dobry...
...kolejna sprawa:
2. LionHead - Dodaje dzisiaj swoje charsety (Leśne Elfy oraz Bandyci) wraz z Animacjami Walki Włóczni oraz jakiegoś zaklęcia... (Battle).
Tym samym nasz uczeń; zanczy sie nie - LionHead dostaje awans na wojownika - Gratulacje ;-)
w sumie nie ma już o czym pisać...

Żegnam i Pozdrawiam! (((_^


1 maja 2007 - 11:30 (Reptile)

Ohayoo!
Zielony lay chyba się nie przyjął do końca, tak więc, smolić go i te rozwijane menu (((_<)
Powraca, stary dobry papirus sprzed ... (ile to on już ma?) wielu lat (((_^)''
Narazie będziemy na tym pracować, a jak skończy się pewne zadanie, to może jakiś nowy klimatyczny wyglądzik się załatwi. Papirus jest, ma reptile nadzieję, że większość osób będzie zadowolona. OK, żeby nie było tak pusto, później wrzuci się jakiegoś newsika. Jya!
Twierdza RPG Maker || RPG Maker Polska
2002-2022