...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 56 )
Forum
Księga Gości
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
Inne

- RPG Maker -
RPGUNITE
RPGMZ
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
SimRPG95
RPG95
WRPGE

- Projekty -
Commander
Eden Universe
Pogromca II
Virtua Twierdza

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Goniec RM (Archiwum)
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Crystal PBF
Pillars of Eternity POLSKA - największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglądarceModules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer
Dragon Ball Great


Informacje || Pomoc || Zgłoś nowe materiały
Strona >> Archiwum

Archiwum 2007: Grudzień


28 grudnia 2007 - 01:18 (Reptile)

Konbanwa
Małe zaległości z poprzedniego dnia. Na stronę trafia stara jak świat porada od WietnamaX na temat wykopów metali (bierzemy glany i kopiemy aż krew się tryska...), ponownie sorki, że długo musiałeś czekać aby została ona zamieszczona (dziwnym zbiegiem okoliczności, ty chyba najwięcej i najdłużej zawsze musisz czekać). Tak więc wykopujemy złoto i dostajemy za to $$, poradnik -> XP. Następnie skrypt pod RM2000 od RPGFinal, przedstawiający battle system. Taki dość dziwaczny, no ale zawsze własny. Zapraszam do pobrania. Thieft podesłał jakieś tam bazgroły przypominające potwory (pod RM2000). Jakby te potwory zmieszać z jakimiś innymi takimi bazgrołami, to może wyjdzie niezła gra w bazgrałowatym klimacie, co może być nawet ciekawe. Od Lopikola (good morning!) kolekcja midi zespołu 'Nightwish'. Ponoć ciężko jest je dopaść, tak więc dzięki za to i zabieraj się jak najszybciej do pracy z tym kursem, bo z niecierpliwością na niego czekamy. Gimper podesłał 6 już odcinek z serii 'Dziecko Demonów' (eee, nie rób tylko z tego sagi długiej ala Sailor Moon czy Pokemon, please). OK. To by było na tyle... chyba a, właśnie: RPGFinal i Thieft coś tam od reptile ponoć chcieli, jak możecie - dajcie znać, jak najszybciej. Może być na maila.

Jak się później jeszcze uda to pewnie się zapoda radyjkiem.
Jya!


25 grudnia 2007 - 13:46 (Reptile)

Konnichiwa
Jeszcze reptile brakowało pod życzeniami się podpisać. no to tam wiadomo, wszystkim makerowcom życzymy wszystkiego najlepszego, dobrych ocen, wiele wolnego czasu, mało problemów, wspaniałych gier i osiągnięcia sukcesów. Tak może ogólnie wystarcza.
Sprawa laya - spoko, nie ma sprawy, zmienimy na coś lepszego (tnz. postara się reptile coś dobrego zrobić tym razem, ale pewnie i tak nie wyjdzie <(((_^) ) Tym razem może zrobimy tak: przygotuję laya i dam 'screena' w newsie, a reszta niech się wypowie na forum czy to księdze gości, maila, komunikatorach - obojętnie. Co o tym sądzicie i czy to zastosować, czy zrobić coś innego. Po prostu jak to widzicie. Póki co jeszcze cierpliwie trochę popracujemy na tym. Może taka mała prośba, jakbyście mogli mnie poinformować jakiej rozdzielczości używacie. Postaram się nowy wygląd jakoś dobrać tak aby wszystkim pasował.

Inna sprawa - materiały. Reptile się przełamał i miał zamiar dodać dzisiaj pełno gier... Niestety nie wyszło. Dzisiaj ląduje w dziale gry demko: Holy Warrior. Mam nadzieję, że się spodoba, gdyż posiada podstawowe RTP (RGSS-RTP). Inne gry, które tutaj nie zostały wrzucone, gdyż podczas testów wyskoczyły błędy. Maile od autorów gdzieś się zapodziały (dobra - powiem mam taki bajzel, że nie ma reptile ochoty przeszukiwać HDD tygodniami).
  • God servant: brak plików RTP (miecz2)
  • We śnie: błąd '???????????' na samym początku. Pewnie coś nie tak z ruby
  • Chrono World: Audio/BGM/ff6-Terra
  • Legacy fire - błąd za błędem. Charsetów mu brakuje,
  • Mood Ring - też mu brakuje jakiś plików graficznych
Chłopaki, posprawdzajcie czy daliście wszystko co wykorzystaliście do odpowiednich projektów i podeslicie ponownie. Kilka spraw jeszcze trzeba załatwić, ale postara się reptile jeszcze dzisiaj pare nowych osób do redakcji przypisać.
Jya!


24 grudnia 2007 - 21:46 (Virdos)

Witam
Kspark dał życzenia, ale powiedziałem sobie dzień wcześniej, że skoro nie było mnie tak strasznie długo...
to sam tutaj wpadne d(^_^ )'
Miałem dorzucić odrazu VT pt. Wigilia w Twierdzy ... No ale cóż ... Zacząć zaczołem, lecz nie wiem
czy go dzisiaj skończę ...
Zaczołem go zbyt późno, a tu ktoś już się ubiega o kompa (>_< )'
Shjet ...
Dobra co ja mogę życzyć ? Byliście grzeczni ?
Kradliście, przeklinaliście, i wogule ?
Nie ?
To zacznijcie, bo nie bede wam tachał prezentów !!
(^__^ )'
Dobra, żem się rozpisał ...Ale jutro dołącze ten VT
I przepraszam, że nie było mnie tak długo


Jya ne !


24 grudnia 2007 - 12:50 (Kspark)

Witam
Niech Wigilia i święta Bożego Narodzenia upłyną wam spokojnie i radośnie, oby wasze marzenia zmieniły się w rzeczywistośc a sukcesy przerosły oczekiwania. Wesołych świąt zyczy wam Kspark i ekipa Twierdzy.

Pzdr0 , Merry Christmas


13 grudnia 2007 - 20:59 (Reptile)

Wieczór!
Dość dobra wiadomość (ba - bardzo dobra). Dzięki Kspark! Szanowi państwo, ladies and gentelman, boys, and girls, i wogóle wszyscy ze sceny, fani RPGXP, ME, 2000 czy wogóle nawet nie używający makera (e... dobra może do sedna sprawy). Wspaniała wiadomość jest taka iż, problem z downloadem zniknął. Dzisaj Kspark udostępnił kawałek swojego serveru, aby można było zamieścić programy do pobrania. Aktualnie jeszcze testujemy je, czy wszystko da się pobrać, no i jak narazie wychodzi na to że RPGXP, powinnien się pobierać z przyzwoitą prędkością (ok. 300 kb/sek powinno być). Jeszcze niektóre programy są tam 'przetransoportowywane' tak więc, nie wszystko będzie można odrazu pobierać, ale problem powinnien za kilka minut minąć. Tak więc, zapraszamy do pobrania programu! Może nareszcie, bedę w stanie coś zrobić...
Jya!


7 grudnia 2007 - 10:25 (Burgund)

Witajcie.
Po dość długim czasie oczekiwania (Gimper, sorry za zwłokę, ale dorwałem nowego Wipeouta, i sam wiesz z resztą...) do działu projekty został dodany nowy, piąty już odcinek Sagi Dziecko Demonów. Zachęcam do pobrania. Zdradzę tylko, że szósty odcinek jest już prawie gotowy, a cała afera zaczyna się komplikować.

Na razie.


7 grudnia 2007 - 10:25 (Burgund)

Witajcie.
Niedawno ukazał się nowy numer internetowego magazynu o RPG Makerze - TOKEI. Z zawartością numeru siódmego możecie zapoznać się
(TUTAJ).
Nowy numer Tokei jest poświęcony między innymi akcji Golden Forki 2007 organizowanej przez Tsukuru.pl. Jest to bardzo interesujące wydarzenie na polskiej scenie RM, więc zapraszam do zapoznania się z tegoroczną edycją. Ideą Golden Forków jest promowanie nowych gier. Nie zabraknie premier, zapowiedzi i konkursów. Zachęcam także do wzięcia udziału w całej zabawie. Golden Forki zaczynają się już jutro (8 grudnia) i potrwają do niedzieli (16 grudnia).

Link: --GOLDEN FORKI --

Na razie.


5 grudnia 2007 - 11:42 (Reptile)

Ohayoo!
Do downloadu trafia dzisiaj poprawione demko gry Nameless, którą podesłał Sozan. Wiele w niej zostało 'robali' naprawionych, tak więc jakby komuś w poprzedniej wersji wyskoczył jakiś błąd czy coś, pobierzcie nową poprawioną i po sprawie.
Jya!


2 grudnia 2007 - 21:05 (Reptile)

Konbanwa!
Poprzednie newsy poszły w zapomnienie do archiwum. Listopad już za 'het' daleko za nami. Czas na nowy miesiąc no i na nowe newsy. Dzisiaj w dział download lecą następujące materiały:
  • 16 systemów od Mikau. Ze złotym jakby obramowaniem
  • Demko gry: Nameless, którą dość dawno temu podesłał Sozan (sorki, że tak długo czekałeś (((_<)
  • 2 charsety z dość znanego Anie (Full Metal Alchemist) przedstawiające Eda, oraz jego szefa Roy'a Mustang. Wspaniałą robotę wykonała Julia Chang, wielkie dzięki!!!
Dział linki został także uaktualniony. Znajdziecie parę ciekawych stronek na które warto zaglądnąć. Właśnie sobie reptile przypomniał. JRK RPG (www.jrk.prv.pl) szuka recenzjantów. Jeżeli znajdzie się ktoś chętny do napisania jakichkolwiek recenzji, dajcie tam autorowi znać. Byłby bardzo wdzięczny za jakąkolwiek pomoc. Tyle na dziś.
Jya!
Twierdza RPG Maker || RPG Maker Polska
2002-2024