...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 47 )
Forum
Księga Gości
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
Inne

- RPG Maker -
RPGUNITE
RPGMZ
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
SimRPG95
RPG95
WRPGE

- Projekty -
Bit Man
Eden Universe
Pogromca II
Virtua Twierdza

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Goniec RM (Archiwum)
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Crystal PBF
Pillars of Eternity POLSKA - największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglądarceModules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer
Dragon Ball Great


Informacje || Pomoc || Zgłoś nowe materiały
Strona >> Archiwum

Archiwum 2008: Marzec


Uwagi dodatkowe:
- problemy ze serwerem, strona funkcjonowała na tymczasowych (szybkich) hostach, które te z kolei posiadały dziwaczne limity wejść/transferu. Z tego powodu mniejsza aktywność w tym miesiącu.


27 marca 2008 - 21:27 (Reptile)

Konbanwa!
Dzisiaj poleciało trochę zaległych plików od nowych redaktorów. Zaczynając może od Harvena, który na dzieńdobry wrzuca swoje prace do RPG ME, są to charsety jego roboty (tnz. prawie jego, rip, edit i wszystko w jednym), następnie Monstery bohaterów z słynnego anime naruto, oraz battle charsety wrogów (w sumie głównie wrogów) z Dragon Ball Z. Jako że ten postanowił coś z anime, to inni tez. Gądziu ripy z gry naruto - charactersy pod rpgxp, a P10tr3k, kolejne swoje versje charsetów z Dragon Ball Z, może się kiedyś doczekamy czegoś nowego, bo narazie to DBZ i Naruto idą non stop. Michak podesłał ikonki z Kalonline. Niestety nie postarał się za bardzo bo jest ich tylko 88, ale powiedział że to nadrobi jeszcze.

A tak właśnie! Zapomniałbym oficjalne! Gapa. ... Witam serdecznie w redakcji Harvena, oraz spowrotem witam Michaka, który postanowił do nas wrócić spowrotem. Mam nadzieję, że uda nam się postawić Twierdzę spowrotem na nogi (wiecie chyba dokładnie o czym mowa). OK, Tak więc powoli będziemy coś stopniowo zmieniać, i myślę, że to wyjdzie wszystkim na dobre, gdyż parę pomysłów jest możliwych do zrealizowania i wszystkim się to spodoba.

Małe wspomnienie jeszcze, co byście powiedzieli na małe spotkanie jakieś na chatcie jutro (piątek) o hmm... 18:00? Prawdopodobnie już tam ktoś będzie czekał, to sobie masowo pogadamy (((_^)
Tematem będzie nic innego jak polski RPG Maker VX. Tak więc zapraszamy!

Jya!


25 marca 2008 - 23:23 (Reptile)

Ohayoo,
Panowie i panie, myślę, że ten news postawi wszystkich na nogi. Wkońcu udało nam (dokładniej to reptile, bo inni swoją działkę wieki temu zrobili (((_-) ), zrobić RPGVX. Mamy polskiego makera - nie w w jakiś 60%, jak coś tłumaczyć - to do końca: 100% mamy, co się dało jest po polsku... jedynie pozostały komentarze w ruby, ale wątpię by ktokolwiek chciałby je widzieć po Polsku... Chyba że będzie straszne zainteresowanie tym makerem to się coś wykombinuje dalej, jak plik pomocy, przetłumaczenie komentarzy w ruby itp. Ale narazie mamy program i możemy już go sobie przetestować! I to jest ważne! Wiele osób za pewne na niego czekało. Do instalacji dodał reptile folder 'EXTRA', który zawiera kilka bajerów w środku (tapety rpgvx, dodatkowe materiały rtp, przykładowe mapki). Także przykładowy projekt 'Green Levithan IV-II', wiele osób się pytało nie tylko na forum, kiedy kolejna część . No i macie, myślę, że ta część wam się spodoba tak samo jak i 4. Nie będę o niej opisywać, zapraszam do pobrania i wypróbowania! Podziękujcie Ksparkowi za server, który udostępnił, bo gdyby nie to, to trzeba by było pobierać emulcem (((_^)

Ha... teraz tylko niech reptile przypatrzy się na twierdzę, jakby to pozmieniać, aby wszystko miało ręce i nogi... No cóż, trzeba to będzie rozgryźć, tak swoją drogą mamy fajną zimę tej wiosny, nie uważacie?

P.S: Tutaj jest inny link do programu. Instalacja jest zamieszczona na SendSpace, i trochę tam będzie (7 dni?). To tak jakby coś chwilowo było nie tak z serverem.

Jya!


25 marca 2008 - 23:23 (Reptile)

Wieczór! Myślał reptile, że się uda już dzisiaj RPGVX wypuścić, niestety podziękowania dla Harvena i Masquitice za bycie królikami doświadczalnymi (((_^) okazało się, że plik instalacyjny nie dodawał 'RTP' ... zła wiadomość, niestety, ale spokojnie, sytuacja została już opanowana. Aktualnie tworzy się plik instalacyjny (trochę wolno to idzie, gdyż wybrałem opcję, aby jak najlepiej skompresował te pliki jak instalacja zajmowała jak najmniej) no i ma: 86.40 %

Wniosek - jutro będziemy mieli nowy program! Prawdopodobnie, wiele osób się ucieszy z tego powodu, więc nie zapomnijcie jutro zajrzyć na twierdzę, gdyż naprawdę będzie warto!

Jya!


12 marca 2008 - 12:02 (Reptile)

Ohayoo,
Trochę czasu minęło, jak reptile nie rozpocznie newsa to chyba nikt się za to nie zabierze. No to najwyższa pora zacząć nadrabiać straty. Najpierw poleci małe co nie co od redaktorów:
  • Gra Rozpierdziewa, którą podesłał dość dawno K-lafior, została wreszcie umieszczona, recenzję gry napisał Sozan (następna gra będzie twoja w kolejce)
  • Gądziu podesłał ripy charactersów do RPGXP oraz BattleCharsety z gry Naruto.
  • Jaffar0 dorzuca się nowymi skryptami pod versję 2003, HP Pasek oraz Skrzynka. Pasek wyświetla energię postaci, a do skrzynki można wkładać przedmioty i wyciągać.
  • P10tr3k podesłał kolejne charsety z Dragon Ball, tym razem Goku i Ghan w swoich przemianach.
Nie, oczywiście to nie wszystko na ten miesiąc, jeszcze są inne zaległości, które trzeba nadrobić. Choćby jeszcze te materiały, które tam kiszą się na poczcie. Ważniejsza może informacja dzisiejszej wiadomości jest taka, że RPGVX w wersji PL pojawi się już niebawem! Miała się ukazać dobry miesiąc temu <(((_^)''
Jednak nie za bardzo to się udało, gdyż jeszcze w programie trzeba poprawić drobne błędy (np. literówki), spokojnie, jak wszystko dobrze pójdzie to RPGVXPL pojawi się w ten weekend!

Jya!
Twierdza RPG Maker || RPG Maker Polska
2002-2022