...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 31 )
Forum
Księga Gości
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
Inne

- RPG Maker -
RPGUNITE
RPGMZ
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
SimRPG95
RPG95
WRPGE

- Projekty -
Commander
Eden Universe
Pogromca II
Virtua Twierdza

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Goniec RM (Archiwum)
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Crystal PBF
Pillars of Eternity POLSKA - największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglądarceModules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer
Dragon Ball Great


Informacje || Pomoc || Zgłoś nowe materiały
Strona >> Archiwum

Archiwum 2008: Listopad


30 listopada 2008 - 20:02 (Reptile)

Dzięki chorobie, cały tydzień praktycznie reptile stracił na kurację - co lepiej na ostatni dzień udaje się jedynie taki mały pack plików ICO od Johnfoxa dodać na stronę. Listopad wypadł no, nie najlepiej, a jeśli chodzi o forum nadal jak widać pozostaje bez zmian... mam nadzieję, że w grudniu wszystko lepiej jakoś się poukłada.
Jya!


25 listopada 2008 - 19:29 (Reptile)

Zgrozo... przez tyle czasu pisać jednego newsa, chyba naprawdę trzeba będzie się zmobilizować i to porządnie!
Pozwólcie, że dzisiaj news będzie miał formę bardziej informacyjną. Na początek stan redakcji: z dnia na dzień jest nas coraz mniej, na stronie aktualnie mamy 2 redaktorów co są w stanie napisać newsa (Sozan no i sam reptile), jak widać jest ciężko, ale jak to się mówi: against all odds, dajemy jakoś radę od czasu do czasu coś napisać.Jaffar0 jak i Virdos całkowicie chyba zagineli w akcji szkolnej. Harven przeprasza za nieobecność, ale PC wysłał do servisu, a cała reszta chyba zapomniała, że jest w redakcji. Jak sytuacja się nie poprawi do Bożego Narodzenia, to trzeba przyznać, że będzie bardzo ciekawie ze stanem redakcji, nie uważacie? (((_^)

Kolejna sprawa, nasza gospoda już siedzi od kilku dni, wystąpił problem z bazą (nie ciężko zauważyć). Wina leży po stronie hosta, ale czy się ruszą aby to naprawić, nie wiadomo. Burgund (tak, żyje jeszcze i ma się bardzo dobrze) powiedział, że niestety nic nie jest w stanie zrobić - co pozostawia nas z 2 wyjściami:
  • poczekamy aż sprawa się łagodni wyjaśni
  • załozymy ponownie(nie wiadomo którą już) nową gospodę
tak więc cierpliwości, coś się na pewno zrobi w tym kierunku. No i na sam koniec leci pack charactersetów od Anulki pod RPGXP. Znajdziecie wiadomo w jakim dziale.
Niech da Bóg, aby i jutro się jakiś newsik pojawił...
Jya!


18 listopada 2008 - 19:57 (Reptile)

OK, udało się kilka minutek przed zakończeniem praktycznie dnia coś dodać. Monstery z gry Hanjuku Hero - Ah, Sekai yo Hanjuku Nare. Kilka monsterów pod RPGME, naprawdę skromna ilość, ale zawsze coś nowego no nie?
Jya!


16 listopada 2008 - 19:57 (Reptile)

Czy zauważyliście, że tak jakoś dziwnym zbiegiem okoliczności na początku miesiąca, mało jest newsów? Najgorszą rzeczą jaka może być, to chyba odejście kolejnego redaktora. Nie jest to uniknione jak widać, kiedyś każdy musi odejść - dlatego lion życzę ci powodzenia na nowej drodze życia, obyś zawsze miał swój jasny cel przed sobą. Być może kiedy wróci ta chęć aby ponownie zacząć się bawić wprogramie, a wtenczas zapraszamna Twierdzę ponownie.

Coraz to mniej w redakcji osób się robi, jeżeli ktoś pyta o zdanie reptile - to nasuwa się jedynie słowo: pięknie! O to właśnie chodzi (((_^)
Johnfox podesłał ikonki (oryginalna robota) przedstawiające żywność. Ikonki pod rpgxp, niestety nie jest to wybitna jakaś jakość. Mam nadzieję, że jutro ponownie się zjawię i jakiś pack od siebie dodam na stronkę. Dobra nowina na ten miesiąc to zaniedługo pojawią się 2 nowe gry (prawdopodobnie)... Jak wszystko pójdzie dobrze to być może i nawet w tym tygodniu!
Jya!


14 listopada 2008 - 20:30 (LionHead)

Witam.
Dzisiaj, choć po długiej przerwie, nie przynoszę żadnych materiałów. Jednak nie w tym rzecz.
Piszę tego newsa, aby oznajmić moje odejście z redakcji. Podobnie jak Kspark, wypaliłem się. Powodów jest więcej, a głównymi są: szkoła, brak czasu i chęci, itp. Dzięki wszystkim, których poznałem (i także redakcji), za ten niecały rok przesiadywania na scenie i Twierdzy. Zawsze możecie pisać na mój mail, jeśli macie jakieś problemy z RM'ami, czy coś w tym stylu.

Co teraz będę robić? Zapewne dalej zajmę się życiem i muzyką. Jest szansa, że kiedyś wrócę na stanowisko redaktora, ale kiedy ten czas przyjdzie (i czy w ogóle przyjdzie) - tego jeszcze mi nie wiadomo =P.
Życzę powodzenia w projektach i w prowadzeniu strony.

Pozdrawiam.


11 listopada 2008 - 20:30 (Reptile)

Woo, normalnie niesamowite, że komuś udało się załatwić archiwum bez mojej pomocy. Tak, wielkie dzięki Sozan, jest mniej roboty i znowu łatwej można dodawać kolejne materiały. Ostatnio jak widać było, ymm... znaczy się - nie widać było - aktywności od reptile strony, niestety ciężko było załatwić jakieś materiały, dlatego najwyższy czas wrzucić kolejne materiały od Harvena, który podesłał skromny pack monsterów z Bleacha, pod RPG2000 oraz od Johnfoxa skromne (zawsze są skromne - od każdego redaktora zresztą) 3 ekrany tytułowe pod RPGXP oraz idealnie do nich dobrane skórki okna. Znajdziecie je pod nazwą Foxy themes (((_^)
Kuchnia! Taka już późna godzina! Nic, do następnego czasu, gdyż zaraz kawiarenkę zamykają.

Jya!


7 listopada 2008 - 23:50 (Sozan)

Dobra, reptile dawno nie pisał, nie wrzucił października do archiwum, więc sam musiałem to zrobić (a się na tym nie znam). Mam nadzieję że wszystko w porządku...
Tak czy inaczej wrzucam kolejną lekcję, tym razem numerek 15 (tak, tak, znowu wepchany - i chyba nadal tak będę je wpychał) o głównych przełącznikach i warunkach... Dość długa, biorąc pod uwagę lekcje poprzednie. Tak czy inaczej...
Pozdrawiam,
Sozan


Twierdza RPG Maker || RPG Maker Polska
2002-2024