...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 29 )
Forum
Księga Gości
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
Inne

- RPG Maker -
RPGUNITE
RPGMZ
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
SimRPG95
RPG95
WRPGE

- Projekty -
Bit Man
Eden Universe
Pogromca II
Virtua Twierdza

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Goniec RM (Archiwum)
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Crystal PBF
Pillars of Eternity POLSKA - największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglądarceModules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer
Dragon Ball Great


Informacje || Pomoc || Zgłoś nowe materiały
Strona >> Archiwum

Archiwum 2010: Luty


27 lutego 2010 - 00:30 (Sozan)

Witam was wszystkich.
Niestety z powodu kłopotów z internetem nie udało mi się tego wrzucić przed północą (a tak bardzo chciałem mieć newsa 26 lutego), a więc wrzucam to teraz. Tak czy inaczej - na stronę ląduję gra Wrota Arkany autorstwa Ravenone'a.
Pozdrawiam,
Sozan


19 lutego 2010 - 14:46 (Sozan)

Witam was wszystkich.
Miałem to już zrobić około miliard lat temu, ale zrobiłem to dopiero teraz... Trudno. W każdym razie na stronkę wpada kolejna część kursu, Lekcja 18: Kondycje i Atrybuty. Dobra, to na chwilę obecną wszystko, ale jeszcze się odezwę w tym miesiącu.
Pozdrawiam,
Sozan


19 lutego 2010 - 08:54 (Reptile)

Ohayoo!
ZRka wypadła bardzo dobrze, udało nam się parę spraw ustalić odnośnie strony - czyli szykują się kolejne zmiany przez co widać - brak newsów. Zmiany uda się wprowadzić dopiero w następnym tygodniu, ale znając moje szczęście odnośnie czasu, to za pewne z początkiem marca coś się dopiero zmieni. Żeby nie było aż takiego zastoju to do zasobów ląduje pak 39 ikonek do RPGXP z gry Vampire Hunter D. Jak wprowadzę zmianny do końca, to wytłumaczę dlaczego to tak długo zajęło czasu.
Jya!


1 lutego 2010 - 16:44 (Virdos)

Witam
Dzisiaj dodajemy Sample dla Virtua Twierdza, czyli cała podstawa - szkielet projektu, aby zacząć robić własny odcinek VT. Mapki, mapki i jeszcze raz mapki, brak muzyczek, dźwięków, czy charsetów (bo to się bardzo często zmienia), zapraszam więc zainsteresowanych do pobierania w dziale Projekty -> Virtua Twierdza. Apropo, słyszałem od Reptile, że ma pojawić się nowy odcinek VT, ale kiedy to dokładnie jeszcze nie wiem, co mogę powiedzieć: wkońcu pojawi sie nowy odcinek!  

Oprócz tego, archiwum wróciło wkońcu na swoje miejsce i zostalo uporządkowane. Stare newsy zostały zarchiwizowane, rozpoczynamy nowy miesiąc, a w raz z nim przypominam redaktorom o naszym zebraniu 6 lutego. Nie zapomnijcie tylko przygotować wspomnianych materiałów (^_^)' 
To na tyle...
Biss Dann!
Twierdza RPG Maker || RPG Maker Polska
2002-2022