...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 49 )
Forum
Księga Gości
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
Inne

- RPG Maker -
RPGUNITE
RPGMZ
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
SimRPG95
RPG95
WRPGE

- Projekty -
Bit Man
Eden Universe
Pogromca II
Virtua Twierdza

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Goniec RM (Archiwum)
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Crystal PBF
Pillars of Eternity POLSKA - największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglądarceModules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer
Dragon Ball Great


Informacje || Pomoc || Zgłoś nowe materiały
Strona >> News

News


24 Grudnia 2012 - 16:36 (Reptile)

Wieczór,
Porządki porządkami, niestety do świąt nie udało nam się ich uporządkować, być może PO, damy radę (z pewnością); póki co daję znak że jeszcze żyję, jakoś funkcjonuję i dalej przy Twierdzy pracuję, być może na DNIACH wraz z Dragon Kamillo uda nam się wreszcie ukazać owoce naszej pracy (Dragon Kamillo - weź może zarwij jakąś jedną nockę i nie pozwól ludziom więcej czekać!), więc jak spotkacie kolesia na czacie, to poproście ładnie by się pośpieszył.

Jako że wypada napisać newsa w ten dzień świąteczny, a mi w złożeniu życzeń, zatem w imieniu redakcji, pozwolę sobie na jakieś skromne życzenia:

Zdrowych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia! Spędzenia tego magicznego czasu w ciepłej rodzinnej atmosferze, spełnienia marzeń, wielu przemyśleń oraz przemiany w życiu (swoim własnym jak i twórczym). Niech te kilka dni wolnego sprzyja pracy twórczej, w szczególności waszym projektom. Tego z całego serca życzymy.
~Redakcja Twierdzy RPG Makera


9 Grudnia 2012 - 11:47 (Reptile)

Ohayoo,
Jak to zwykle bywa wszystko się strasznie przeciąga, ale ważne, że idzie do przodu. W zasadzie ciężko z czasem stoję, ale udało się nową -obiecaną- pozycję wrzucić na stronę. Nowy projekt: Kornisz Kingdom, jest już u nas do pobrania. Najwyższa pora zabierać się za kolejne gierki, a przy okazji może jakieś te porządki... Chyba nie ominie mnie kilka nocek o(_ _o)
Jya


4 Grudnia 2012 - 18:40 (Reptile)

Wieczór,
Obiecałem nie tak dawno nową gierkę, przyznam szczerze, że trochę mnie ta pozycja zniszczyła i nie jestem gotowy ją wrzucić na stronę (ale już jutro się przymuszę do tego, aby się ona znalazła na stronie). Wypadałoby posprzątać newsiki z tamtego miesiąca, a przy okazji (w końcu!) napisać jakąś instrukcję dot.Jak połączyć się z naszym czatem IRC. Panie i panowie, banał. Na nasz czat można wskoczyć na 3 różne sposoby:
  • Pierwszy sposób - za pomocą linków, które są na stronie od dość dawna. Niestety nie są one za "stabilne", gdyż od czasu do czasu albo wyrzucają (powód: 240sek. bezczynności), albo jakieś drobne problemy z połączeniem (różnie bywa w zależności od łącza, osobiście z tym nie mam problemów). Pierwszy sposób najszybszy, no ale nie za wygodny
  • Drugi sposób - należy się połączyć za pomocą programu, jakiegoś klienta IRC. Tutaj na stronę ląduje takie cacko (Download >> Programy, jak i Strona >> Chat), o nazwie PChatPortable (ver 1.5.2). Jak sama nazwa wskazuje programu nie potrzeba "instalować". W zasadzie tam jest instalator, ale działa na zasadzie "rozpakowania", a z resztą dokładny plik z instrukcją został dołączony do tego pakietu. W instrukcji znajdziecie przydatne rzeczy jak np. konfiguracja tego programu, rejestracja nicka, połączenie się z naszym czatem. Napisane językiem polskim, prostym, tylko należy przeczytać trochę wolno ze zrozumieniem.
  • Trzeci sposób - no to na własną odpowiedzialność, jak już masz jakiegoś klienta IRC, to po prostu należy podać odpowiednie parametry i się połączyć (parametrów nie ma za wiele, ale i tak wszystko znajdziecie w Strona >> Chat)
Bardzo dobrze, czat i instrukcję mamy praktycznie za sobą, tylko jeszcze w tym dziale coś o rejestracji nicków napisać, ale to już może innym razem. No to do jutra, kolejna gierka no i prawdopodobnie dalsze porządki w dziale RPG2000/ME.
Jya
Twierdza RPG Maker || RPG Maker Polska
2002-2022