...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 16 )
Forum
Księga Gości
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
Inne

- RPG Maker -
RPGUNITE
RPGMZ
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
SimRPG95
RPG95
WRPGE

- Projekty -
Bit Man
Eden Universe
Pogromca II
Virtua Twierdza

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Goniec RM (Archiwum)
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Crystal PBF
Pillars of Eternity POLSKA - największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglądarceModules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer
Dragon Ball Great


Informacje || Pomoc || Zgłoś nowe materiały
Strona >> News

News


17 Lutego 2013 - 21:43 (Armor Cage)

Uwaga uwaga - KONKURS!!!
Gra Devil May Cry - możesz mieć ją oryginalną za DARMO !!! na swoim komputerze
Jak ją wygrać?

Musisz mieszkać w Polsce, żeby gra dotarła do Ciebie drogą pocztową. Wystarczy odpowiedzieć na proste pytania związane z grą, a nawet z całą serią i stworzyć zabawny komiks związany z grą. Długość komiksu nie jest ograniczona ale nie może to być pojedyncza kratka z dwoma dymkami, może zawierać memy. Forma rysunku nie jest narzucona, można korzystać ze screenów z gry lub narysować coś samemu chociażby w takim programie jak MS Paint.

Po zakończeniu konkursu wszystkie prace autorów (którzy jednocześnie odpowiedzieli poprawnie na pytania) zostaną opublikowane. O zwycięstwie zadecyduje większość głosów w demokratycznej sondzie.
W skrócie:
- odpowiedz na pytania.
- zrób zabawny komiks.
- wygraj grę Devil May Cry na PC.

Czas trwania konkursu:
od 16.02.2013r.
do 24.02.2013r godzina 24:00.

Pytania konkursowe - znajdziecie na stronie Mugen Samouczek, bądź tutaj na Twierdzy w dziale Konkursy. Śpieszcie się, gra czeka na swojego zwyciężcę.16 Lutego 2013 - 21:18 (Reptile)

Wieczór
Informacja z ostatniej chwili, jesteśmy blisko sukcesu. Dzisiaj zostały naprawione zasoby: Battle, Battle2, Monsters w dziale RPGME. Jeszcze tylko nam zostają Systemy oraz Charsety i w zasadzie dział z RPGME będzie skończony. Oczywiście zaraz po nim, zabierzemy(?) się za kolejne.
Jya


8 Lutego 2013 - 14:40 (Reptile)

Dwa newsy w styczniu, normalnie ostatnio bijemy wszelkiego rekordy, ale głowa do góry, gdyż szczęście być może tym razem mi trochę dopisało i otrzymam nieco więcej czasu - począwszy właśnie od lak jakby przyszłego tygodnia. Czy ilość newsów się zmieni, tego nie mogę za bardzo obiecać, ale być może w końcu UDA nam się uporządkować wszelkiego rodzaju działy (mam zamiar do końca tygodnia zakończyć zabawę z działami w RPGME, a następnie zabrać się za RPGXP). Niestety jak zwykle ino zmiany i zmiany i zmiany. Jako że mamy za sobą RPG95, można brać się za kolejnego makera, a jaki, no cóż kandydatów mamy bardzo dużo. Tutaj chyba przyda się rzut monetą, jak wypadnie orzeł, to kolejny pojawi się RPG2000, jak reszka to XP, jak moneta stanie na środku to może VX Ace, jak przyklei się do sufitu to RPGME no i tak mamy możliwości bardzo wiele, więc ciężko jest przewidzieć co będzie dalej. Co będzie to będzie, prawda?

Póki co stare newsy do archiwum, i zabieramy się dalej do pracy. Dzisiaj na stronę ląduje nowa gra (tak jest!), jako że nikt z redaktorów nie chciał napisać recki, to sam się za to zabrałem. Podziękowania dla Lastero za podesłanie swojej gry The Witcher 2012 wykonane w RPGXP. Projekt waży 30MB i co więcej mogę na ten temat powiedzieć: jest to pełna wersja gry. Wielkie dzięki! Niebawem postaram się coś nowego napisać; pewnie jakieś modyfikacje przy stronie jak i kolejna gra.
Jya
Twierdza RPG Maker || RPG Maker Polska
2002-2022