...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 37 )
Forum
Księga Gości
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
Inne

- RPG Maker -
RPGUNITE
RPGMZ
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
SimRPG95
RPG95
WRPGE

- Projekty -
Commander
Eden Universe
Pogromca II
Virtua Twierdza

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Goniec RM (Archiwum)
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Crystal PBF
Pillars of Eternity POLSKA - największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglądarceModules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer
Dragon Ball Great


Informacje || Pomoc || Zgłoś nowe materiały
Strona >> News

News


27 czerwca 2013 - 23:17 (Reptile)

Ave,
Chyba będę musiał nieco przyśpieszyć z tymi działami, bo na skrzynkę coraz to więcej gromadzi się materiałów, a w redakcji niektórym zdecydowanie zaczyna się nudzić. Tylko czekam, aż zaraz znajdą po 10 wymówek dlaczego nic nie robią... Tego newsa piszę już od niedzieli i szczęście, że się udało znaleźć odrobinę czasu. Na stronę wylądowała nowa gierka, spod RPGXP - Klejnoty koronne: szmaragd. Kolejne RPG z typu gier akcji, gdzie chodzimy i ciachamy przeciwników testując skrypt Pana Mo.

Z innych ciekawostek, RPG Maker 2000 i ME doczekali się swojego rozszerzonego opisu. Nawet sporo wyszło, ale wypadałoby jeszcze zrobić jakieś ładne screeny do tego. W między czasie jeszcze pracujemy tutaj nad działem szybkiej pomocy. Małymi krokami kończymy zabawę z tym działem i zabieramy się za kolejne.

Zatem będę się starał dziennie coś tam jakąś drobnostkę poprawić (nie koniecznie o tym napisze newsa, ale się zobaczy), no i nie zapominając o redaktorach, wrzucić jakieś drobne materiały (te co mogę). Dzisiaj na spokojnie mogę wrzucić pierwszy scenariusz od Jakleona, Tajemnica głębin, a jak uda się obrobić kolejne teksty, to na stronie zagoszczą kolejne materiały i to w postaci kursów.
Jya na!


16 czerwca 2013 - 15:05 (Reptile)

Ave,
Przez cały ostatni tydzień, dzień w dzień zmagaliśmy się z pozostałościami z działu gier i nasze modyfikacje z tej dziedziny się zakończyły powodzeniem. Kleo tutaj mi dzielnie pomagała przy screenach, a przy okazji udało nam się przepadać, które tytuły funkcjonują, czy też i nie. Przykładowe tytułu: Eternal Eden (wgraliśmy nowszą wersję), Last Scenario (wgraliśmy wersje 1.22), Mura No Nazo (niestety tutaj powrót do wersji 1.00) no i inne, mało istotne tytuły. Kilka gier po prostu miało jakieś problemy przy rozpakowywaniu, czy nawet instalacji (nie mam pojęcia jak do tego doszło). W każdym razie dział gier mamy za nami i powinno wszystko tam grać. Jakby jakiś tytuł nie funkcjonował, były problemy z pobraniem, instalacją, rozpakowywaniem, dajcie znać - to postaramy się jakoś pomóc.

Dla przypomnienia, co udało nam się wprowadzić, system powiększenia obrazków dla wszystkich gier. Teraz obrazki są bardziej wyraźne.
Jya na!


12 czerwca 2013 - 07:22 (Reptile)

Witam,
Nowe aktualizacje na stronie; Pajper postanowił zabrać się za Scenariusze i dokonał drobnych modyfikacji. Mianowicie ustalił gatunki scenariuszy, tym samym dał mi więcej roboty na głowę, bo nie dość, że główną tabelkę trzeba było lekko zmodyfikować, to jeszcze do poszczególnych scenariuszy dopisać gatunki. W zasadzie, to możecie sami zobaczyć. Nie wygląda to jakoś profesjonalnie, te gatunki też jakoś tam do końca do mnie nie przemawiają, no ale nie mam innej póki co koncepcji i tak chyba je zostawimy. Tyle na teraz, może mi się jeszcze dzisiaj uda ruszyć (i zakończyć) modyfikacje dla działu z grami (byłoby dobrze bo inne zadania czekają jak np. nowe gierki do recki oraz kursy dla RPGXP). Ale o tym kiedy indziej.
Jya na!


9 czerwca 2013 - 19:18 (Reptile)

Wieczór,
Z początkiem czerwca, ponownie walczymy z działami - tym razem poprawiamy (ponownie) dział gry. Przy recenzjach stwierdziliśmy, że obrazki, są zdecydowanie za małe. Jeszcze jak w przypadku RPG2000, czy ME coś tam było widać, tak przy innych wersjach już nie bardzo. Teraz jak klikniemy w obrazek, to on się powiększy (640x480 - w zupełności wystarczy). Bajer taki, że można 4 obrazki na raz powiększyć i nawet można nimi sobie żonglować.

Tutaj największe zasługi chyba dla Kleo, która dzielnie wykonała obrazki do gier z listy P R S T W X Z. Niestety jeszcze nie wszystkie działy (z gier) są gotowe. Mamy tak: A B C D E F P Q R S T W X Z. Pozostają jeszcze do wykonania G H I J K L Ł M N O, ale z tego co widać to najgorsze już za nami (tak mi się wydaje). Dragon Kamillo męczy się z Czerwonymi Kapturkami, więc zanim on to trzaśnie, to pewnie jeszcze kilka literek wraz z Kleo i Pakitosem załatwimy. A właśnie, żeby nie było, że same poprawki, Pakitos napisał recenzję do gry Perfect World i tym samym można grę już u nas pobrać.

Próbowałem wcześniej napisać newsa, ale niestety jakieś napięcia atmosferyczne cały czas ingerują w moje połączenie internetowe. Mam nadzieję, że nie będziecie mieli problemów podczas pobierania.
Jya na!
Twierdza RPG Maker || RPG Maker Polska
2002-2024