...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 41 )
Forum
Księga Gości
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
Inne

- RPG Maker -
RPGUNITE
RPGMZ
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
SimRPG95
RPG95
WRPGE

- Projekty -
Commander
Eden Universe
Pogromca II
Virtua Twierdza

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Goniec RM (Archiwum)
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Crystal PBF
Pillars of Eternity POLSKA - największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglądarceModules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer
Dragon Ball Great


Informacje || Pomoc || Zgłoś nowe materiały
Strona >> News

News


27 października 2013 - 23:50 (Reptile)

Ave
Po rozmowach na IRCu, można wywnioskować, że tydzień który minął był bardzo owocny, a kolejny także się zapowiada całkiem nieźle. Jednak dobrze by było zejść nie co na ziemię i walnąć jakąś wiadomość (przy okazji znowu jedno słowo: działy; potrafi człowieka dobić, przepraszam, że to tak długo trwa o(_ _o) ). Mowa o ziemi, to wrzucam drugi (zagubiony) scenariusz Jakleona Po zagładzie Ziemi. Tematyka SCI-FI, zagłada ziemi, podbijanie innych planet. Jak tematyka gwiezdnych wojen was nie odstrasza, to zapraszam do czytania.
Jya!


20 października 2013 - 01:30 (Reptile)

Ave
Lekko opóźniony news, oczywiście nowa gra na stronie. Jest to rarytas wykonany w RPGME, tytuł Mikan Wojownicza Księżniczka, gdzie autorem gry jest Mikan (znana jako siostra Skacia). Projekt odkopał (jak i recenzję napisał) nie kto inny jak Rahim i w zasadzie to dzięki niemu gra ląduje u nas na stronie. Gra nie jest za rewelacyjna, ale mimo tego zachęcam do pobrania (zawsze można zabić nudę w ten sposób, prawda?) Udanych transferów.
Jya!


17 października 2013 - 18:40 (Reptile)

Ave
Nieco do duszy, będę musiał opracować nowy sposób wstawiania newsów, teraz jak udało się wyczarować odrobinę czasu, to można nieco porobić albo przy projekcie, albo przy stronce (zazwyczaj to pierwsze od dłuższego czasu (((_^) ), natomiast jest okazja, więc na szybko dosłownie coś napiszę, a dokładniej to tylko wrzucę nową recenzję do gry Hunter: Avendzer Dragon. Pod drobnym naciskiem i wielkich obradach, Kleo zabrała się za napisanie nowego tekstu, a przy okazji podwyższyła ocenę.

Z innych ciekawych wiadomości, Rahim wydobył ciekawą stronę pewnego japońskiego makerowca, który z zamiłowaniem tworzy własne grafiki do RPG Makera VX, przeważnie postacie (facesety i charsety) www.usui.moo.jp. To do następnego razu.
Jya!


10 października 2013 - 23:56 (Reptile)

Wieczór
W zasadzie udało się (w końcu!) znaleźć odrobinę czasu, by poukładać większość spraw. Być może ten weekend okaże się bardzo owocny, począwszy od tego dnia. Zacznijmy od nowej gry, do której napisała recenzję Kleo (nie chwaląc się, pisze najlepsze recenzje na scenie, wygrała konkurs Golden Forków, o tym więcej na forum). Grę podesłał Diablo, a tytuł to ArkanA: Arcymag z Dejiz. Action RPG wykonany w RPGVX, waży jedynie 68MB. Zachęcam do pobrania. Swoją drogą chyba niebawem sam skrobnę jakąś recenzję, ale póki co dalej męczymy te działy. Może jakiś będzie postęp do przodu.

Napisałbym jeszcze kilka słów, no ale dość późna godzina. Szczęście, że udało się przenieść archiwum (to jest najcięższy krok). No to do jutra.
Dobranoc!
Twierdza RPG Maker || RPG Maker Polska
2002-2024