...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 49 )
Forum
Księga Gości
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
Inne

- RPG Maker -
RPGUNITE
RPGMZ
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
SimRPG95
RPG95
WRPGE

- Projekty -
Bit Man
Eden Universe
Pogromca II
Virtua Twierdza

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Goniec RM (Archiwum)
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Crystal PBF
Pillars of Eternity POLSKA - największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglądarceModules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer
Dragon Ball Great


Informacje || Pomoc || Zgłoś nowe materiały
Strona >> News

News


18 listopada 2013 - 22:05 (Reptile)

Ave
Zero progresu w dziale programy (niestety jakoś w dzisiejszym dniu się nie udało nic ustalić), no ale kolejna gra pojawiła się u nas na stronie. Tym razem jest to dzieło Rahima wykonane w RPG Makerze 95, gra pt Prosiałke. Tym razem tekst gry, napisał nie kto inny jak sam Reptile. Niestety ocena dość słaba (ino 3 na 10), gdyż w zasadzie jest bardzo krótka. Ciężko jest nią nazwać pełną wersją, gdyż jest to krótka gra taka pokazowa w celu przetestowania RPG95, a jako, że jest w miarę grywalna, to pozwolimy sobie ją zamieścić na stronie, by czasami nie poszła w jakieś nie zapomnienie. Miłych transferów i w zasadzie gra dobra na dobranoc, a zatem...
Dobranoc!


16 listopada 2013 - 09:57 (Reptile)

Ave
News w zasadzie miał być za czwartek, jednak jak zwykle nie wyszło ze względu na jakąś awarię (chwilowy brak internetu? nie pamiętam). W każdym razie kiedy walczę wraz z Krisuroku (programy), Zombikiem (music) i Kleo (sound&music) przy działach, powoli zauważyć jakieś efekty. Sound i Music są w zasadzie gotowe, ino zostaje jedna masywna paczka (około 1600 soundów) które trzeba przydzielić do jakiejś kategorii. Być może dzisiaj jeszcze uda się co nie co z programami ruszyć, ale póki co Divinity Fatum autorstwa GrayInvidia, a tekst napisała Kleo. Dość masywna gra (133MB), ale być może warto się nią zainteresować, w końcu otrzymała 8/10, a Kleo taki ocen nie wystawia za nic. Dobra robota GreyInvidia, dziękujemy za grę (((_^)
Jya!


9 listopada 2013 - 00:04 (Reptile)

Ave
Wiem, że ostatnio mało nowych rzeczy przybywa, od czasu do czasu (jak ktoś napisze recenzję) to zazwyczaj na stronie pojawia się nowa gra, a tak nic po za tym. Ponownie przypominam i aż to bokiem wychodzi, że siedzimy nadal przy działach. W zasadzie to tej pory to już można by było dawno pełno innych rzeczy porobić, no ale cóż, czasami nie jesteśmy w stanie walczyć z losem i musimy inne rzeczy wykonać. Może przez te kilka nocy (bo jest okazja) ruszę nieco do przodu z działami.

A dzisiejszego newsa sponsoruje Zombik, swoją recenzją do jednej z gier TagTeamu - System RPG: Pustkowia Chaosu. Wysoko gry nie ocenił, ale dlaczego? Przecież... A co ja tam będę pisał, przeczytacie to się dowiecie. A jak zdecydujecie się zagrać, to sami sobie wyrobicie przecież zdanie.
Jya!
Twierdza RPG Maker || RPG Maker Polska
2002-2022