...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 35 )
Forum
Księga Gości
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
Inne

- RPG Maker -
RPGUNITE
RPGMZ
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
SimRPG95
RPG95
WRPGE

- Projekty -
Bit Man
Eden Universe
Pogromca II
Virtua Twierdza

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Goniec RM (Archiwum)
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Crystal PBF
Pillars of Eternity POLSKA - największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglądarceModules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer
Dragon Ball Great


Informacje || Pomoc || Zgłoś nowe materiały
Strona >> Archiwum

Archiwum 2014: Marzec


30 marca 2014 - 13:25 (Krisuroku)

Elosz!
Znalazłem chwilkę więc postanowiłem wrzucić pack ikonek z gry Diablo III dla RPG Maker XP. Prezentują one umiejętności postaci. Zanzaczam iż można je wykorzystać również w wersjach 2000 lub 2003. Tak więc zapraszam do pobrania ^^.
Do następnego.


23 marca 2014 - 00:19 (Reptile)

Dobry wieczór!
a w zasadzie powinno być dobra noc, gdyż pora zdecydowanie nie jest wieczorem, tylko północą, ale to drobiask. Późną porą postanowiłem sobie nieco zrobić porządki z skrzynką pocztową. Ponad 2000 wiadomości sprzed kilku lat udało się wywalić. A to co bardziej wartościowe było, to zostawiłem, no i tym sposobem przypomniałem sobie o kilku zaległych materiałach. Chyba najwyższa pora i je wrzucić na stronę. Od Rahima pak melodyjek z gry Heroes Lore PL (Java). Krótkie i ciekawą mają nutkę, także można znaleźć kilka dźwięków, więc pak Heroes Lore PL ląduje do działu music jak i sound.
No to dobranoc!


22 marca 2014 - 10:43 (Reptile)

Dobry dzień!
Trzeba przyznać, że mamy ładną pogodę za oknem i wypada to wykorzystać na jakieś sporty (rower, rolki, spacer), by dotlenić mózg, przewietrzyć się, nabrać nieco pozytywnej energii, a nie tylko siedzieć przed komputerem jak jacyś no-life'y. Pavlus powiedział, że ma gdzieś to wszystko (bo zachorował), zatem postanowił napisać recenzję do bardzo masywnej gry od Everguarda (z zagranicznej sceny). Po tygodniu oczekiwania i maltretowania, The Master of Souls ląduje do działu do działu gry. Zatem można pobierać, a tymczasem Pavlus zabiera się za walkę z bakteriami.

A co z resztą redakcji? Pewnie od nich niebawem coś zobaczymy.
Jya na!


15 marca 2014 - 23:17 (Reptile)

Dobry wieczór!
Gdy większość z redakcji jest pochłonięta twórczością, Kleo postanowiła przypomnieć, że powinniśmy także od czasu do czasu zrobić jakieś materiały na stronę. Jako pierwsza postanowiła być przykładem, i wykonała recenzje do gry przygodowej gry Dawnville którą wykonał CrasheR za pomocą RPG VX Ace. Gierka waży nieco więcej jak 50MB, ale co to na dzisiejsze czasy, prawda? Kto nie miał styczności z Dawnville, to zapraszam do downloadu, a ja tymczasem może przygotuję jakieś kolejne drobne materiały.
Jya na!


11 marca 2014 - 21:50 (Reptile)

Dobry wieczór!
Szczerze, to nie miałem za bardzo ochoty dzisiaj czegokolwiek wrzucać (tak rozleniwiłem się nie co przy stronie). Jako, że jeszcze mam nieco sił, to jednak przełamię się i wrzucę specjalnie dla was, nową pozycję, projekt pt Wyspa dla dwojga, ważący zaledwie 24MB. Nie za ciekawa sytuacja, która spotkała Rahima zmusiła go do przystopowania przy projekcie, ochłonięciu, zrobieniu paru materiałów (a wykorzystamy go, a jakby inaczej). Jednak czy coś więcej dla nas przygotuje w tym miesiącu, kto tam wie. W tym miesiącu jakoś chyba większość osób przysiaduje przy projektach, i w sumie bardzo dobrze! Może kiedyś doczekamy się wylewu jakiś konkretnych gier. Być może i ja coś w przyszłości zmajstruje.
Jya na!


8 marca 2014 - 09:54 (Reptile)

Ave!
Drobne spowolnienie spowodowane osobami trzecimi, ale udało nam się sprzeczności załatwić po indiańsku. Kolejny miesiąc za nami, i to hoho za nami, archiwum uzupełnione, a na dzisiaj kolejny programik flashowy, generator wykonany przez Gen8 Chibi Maker. Do odpalenia wystarczy przeglądarka internetowa z adobe flash playerem (jak zwykle, ale raczej to wszyscy mają). Taka drobna zabaweczka, można w tym stworzyć twarzyczy, albo battlersy, jednak tylko postacie człeko-kształtne, albowiem gdyż, nie ma opcji tworzenia cyborgów, jakiś demonów czy czegoś tam innego.

Dokładniej, na upartego, tak jest tam taka opcja, jednak postacie mają jedną i tą samą pozę, więc zastosowanie do głównych bohaterów, może byłoby dobre, ale żeby w tym robić bohaterów, przeciwników i wszyscy by wyglądali plus minus tak samo, to może wykończyć gracza, ale zawsze można swoich sił spróbować.
Jya na!
Twierdza RPG Maker || RPG Maker Polska
2002-2022