...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 44 )
Forum
Księga Gości
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
Inne

- RPG Maker -
RPGUNITE
RPGMZ
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
SimRPG95
RPG95
WRPGE

- Projekty -
Bit Man
Eden Universe
Pogromca II
Virtua Twierdza

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Goniec RM (Archiwum)
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Crystal PBF
Pillars of Eternity POLSKA - największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglądarceModules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer
Dragon Ball Great


Informacje || Pomoc || Zgłoś nowe materiały
Strona >> Archiwum

Archiwum 2014: Sierpień


15 sierpnia 2014 - 18:34 (Krisuroku)

Elosz,
Dokonaliśmy pewnych poprawek w dziale gry, gdyż nie wszystkie ramki się wyświetlały jak należy. Dodano także podpisy pod obrazkami i teraz jest zdecydowanie lepiej. Teraz każdy screen posiada swój unikatowy podpis.

Tak poza tym ode mnie lądują paczki panoram pod Rpg ME, XP, VX prezentujące scenerie z anime Corpse Party. Jest ich tylko 27 ale niektóre można wykorzystać w horroro podobnych projektach - są naprawdę klimatyczne :)
No to chyba na tyle jeżeli idzie o dzisiejszy dzionek.
Do następnego!!


9 sierpnia 2014 - 10:02 (Reptile)

Ohayou,
Poprzedni miesiąc zasponsorował nam Krisuroku. Brawa dla niego, teraz trzeba go tylko zmobilizować aby tak pisał chociaż z 10 razy częściej. Stare newsy trafiają wiadomo gdzie, a na dzisiejszy dzień wrzucam zaległą recenzję od Kleo, która przesiedziała szmat czasu na poczcie. Dział gry >> System RPG VX Ace: Sekta , jako 196 pozycja na stronie. Gra waży 118 MB, wykonana w RPGVX Ace, no i gatunek JRPG. Firma TagTeam tym razem się postarał, gdyż Kleo wyceniła ich produkcję na 7/10, zatem warto się zainteresować.

Ostatnio miałem za dużo questów do wykonania, przez co, no, można powiedzieć nie wyrabiałem się nieco, ale jak widać, jeszcze żyje. Chociaż ostatnio nad czymś pracuję i chciałbym to wrzucić z końcem wakacji, ale nie wiem czy się wyrobię - zatem nie chce za bardzo obiecywać co do dat. Ale powinno się pojawić więcej newsów w tym miesiącu, już się o to postaram.
Jya na!
Twierdza RPG Maker || RPG Maker Polska
2002-2022