...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 52 )
Forum
Księga Gości
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
Inne

- RPG Maker -
RPGUNITE
RPGMZ
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
SimRPG95
RPG95
WRPGE

- Projekty -
Commander
Eden Universe
Pogromca II
Virtua Twierdza

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Goniec RM (Archiwum)
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Crystal PBF
Pillars of Eternity POLSKA - największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglądarceModules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer
Dragon Ball Great


Informacje || Pomoc || Zgłoś nowe materiały
Strona >> Archiwum

Archiwum 2015: Luty


27 lutego 2015 - 21:59 (Ozzaku)

Witam wszystkich.
Czasem nadchodzi czas, gdy i mi się zdarzy wrzucić jakiegoś newsa. Tak, dziś właśnie takowy nadszedł. Dawno nic nie było od mojej osoby, tak więc podrzucam wam paczkę BGM z gry Grinsia. Nie ma tego za dużo, ponieważ jest to tylko osiem utworków, ale są nawet fajne, i posiadają swój klimat.

Zapraszam także wszystkich zainteresowanych na forum Gospody, gdzie odbywają się zmagania Ligi Mapperów. Jeśli uważasz że sobie poradzisz, i umiesz zrobić coś z niczego, koniecznie zainteresuj się konkursem.

Chciałem jeszcze przypomnieć o Zgłoszeniach gier na Twierdzę w temacie na forum, w ten sposób wasze gry zostaną szybciej zauważone, i zrecenzowane przez redaktorów naszej strony (inny sposób to oczywiście bezpośrednie podesłanie redaktorowi maila, z grą jako załącznik). Tylko starajcie się nie przesadzać z rozmiarami waszych projektów.
Na dziś to tyle. Dobranoc.


7 lutego 2015 - 23:39 (Kleo)

Dobry wieczór.
Heh, nie lubię wrzucać newsów do archiwum, zawsze coś przy tym pomylę i muszę dziesięć razy poprawiać. Więc czekałam po cichutku, aż zrobi to ktoś inny, ale że długo nie było chętnych, to w końcu wzięłam się za tę niewdzięczną robotę sama. Co pewnie by nie nastąpiło, gdyby nie to, że po dłuższej przerwie wzięło mnie na pisanie i machnęłam recenzję do gry Allemova pod tytułem Upadek Wielkich. Co ciekawe, jest to pierwsza gra na Twierdzy o tytule zaczynającym się na literę U, ale nie to jest jej główną zaletą. Produkcja oczarowała mnie świetnym wykorzystaniem pewnego prostego pomysłu, a choć jej ocenę musiałam nieco obniżyć z powodu błędów (wybaczmy debiutantowi), to i tak wyszło całkiem niezłe 6/10.
Recenzja zasługuje chyba na nieco mniej, znów jest bowiem niemiłosiernie długa. Chyba powinnam pisać częściej, bo gdy długo tego nie robię, to potem dopada mnie słowotok nie do zatrzymania. A jest parę gier, co do których mam w tym względzie pewne plany, tyle że kapryśna wena czyni je dość niepewnymi. Pewnie w najbliższym czasie nic nowego nie uda mi się napisać, zapraszam zatem do czytania tego, co już powstało i pobierania Upadku Wielkich - zwłaszcza to drugie naprawdę warto uczynić.
Do zobaczenia.
Twierdza RPG Maker || RPG Maker Polska
2002-2024