...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 35 )
Forum
Księga Gości
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
Inne

- RPG Maker -
RPGUNITE
RPGMZ
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
SimRPG95
RPG95
WRPGE

- Projekty -
Bit Man
Eden Universe
Pogromca II
Virtua Twierdza

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Goniec RM (Archiwum)
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Crystal PBF
Pillars of Eternity POLSKA - największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglądarceModules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer
Dragon Ball Great


Informacje || Pomoc || Zgłoś nowe materiały
Strona >> Archiwum

Archiwum 2015: Czerwiec


11 czerwca 2015 - 01:11 (Reptile)

Wieczór,
Przepraszam, że nieco późno, ale wyobraźcie sobie, że w newsa wcisnęła się Kleo. Już raz w dziejach Twierdzy wystąpiła taka sytuacja (no, prawie), więc postanowiłem zostawić ten dzień w spokoju, a później jakoś tak to przeminęło (i czasu nie było, i trzeba było się skupiać na innych sprawach, sami wiecie jak to jest). Drobne poprawki co do newsa od Krisuroku - to są ikonki tylko dla RPGXP i tam też je można znaleźć. Ja od siebie wrzucam recenzje gry Mystery Knight na RPGME. Jest do drobne demo, 1MB, z własnym systemem walki. Gra stara jak świat, nieco poczekała na swój opis, ale - prędzej czy później się doczeka. Tak też i będzie z innymi grami i materiałami, a więc jak to mówią kaci: głowa do góry.
To do następnego razu, gdzie być może walnę jakiegoś newsa ale z jakimiś gorącymi informacjami,
Jya!


7 czerwca 2015 - 17:50 (Kleo)

Witam ponownie.
Maj się skończył, nadszedł gorący czerwiec i trochę redakcję rozleniwił. Co poznaję po tym, że Krisuroku nie zadał sobie trudu wrzucenia do archiwum majowych newsów. Uznałam zatem, że teraz moja kolej, więc niniejszym na stronie głównej doganiamy kalendarz i lądujemy w aktualnym miesiącu. A co poza tym? Ja nie robię nic (wybaczcie, nie mam pojęcia, dlaczego, ale na nic nie mam ostatnio siły), za to Pajper znów przysiadł i coś napisał. Tym razem przetestował dla nas nadciągający system Windows 10, a konkretnie to, jak rzeczony współpracuje z poszczególnymi wersjami RPG Makera. Zainteresowani wynikami testu mogą sobie o nich poczytać w dziale Artykuły, w krótkim, ale treściwym tekście pod tytułem RPG Maker a Windows 10.
Do zobaczenia.


5 czerwca 2015 - 12:50 (Krisuroku)

Elosz.
A no z racji, że mam wolny dzień od pracy. Postanowiłem troszeczkę podłubać. Testując pewną gierkę o swojskiej nazwie Cradle of Rome 2, doszedłem do wniosku, że niektóre elementy pasowały by na ikonki dla RPG Makerów. Tak i też zrobiłem. Stworzony skromny pak ikonek zawiera 22 grafiki pasujące do każdego makera. Być może ktoś zechce je wykorzystać do jakiegoś projektu. Tyle ode mnie na dzień dzisiejszy.
Do następnego!
Twierdza RPG Maker || RPG Maker Polska
2002-2022