...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 45 )
Forum
Księga Gości
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
Inne

- RPG Maker -
RPGUNITE
RPGMZ
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
SimRPG95
RPG95
WRPGE

- Projekty -
Commander
Eden Universe
Pogromca II
Virtua Twierdza

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Goniec RM (Archiwum)
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Crystal PBF
Pillars of Eternity POLSKA - największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglądarceModules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer
Dragon Ball Great


Informacje || Pomoc || Zgłoś nowe materiały
Strona >> Archiwum

Archiwum 2015: Wrzesień


28 września 2015 - 21:59 (Kleo)

Dobry wieczór.
Witam ponownie po dłuższej nieobecności. Zasadniczo chciałam przypomnieć, że nadal żyję (choć nieco niekomfortowo, dopadło mnie bowiem dość paskudne przeziębienie) - niestety, ostatnimi czasy mało twórczo. Mój kryzys pisarski nadal trwa i nijak nie mogę go przełamać, za co serdecznie przepraszam wszystkich sympatyków mojej pisaniny. Ale dla lubiących czytać mam dziś coś innego, a mianowicie kolejny artykuł niezmordowanego kolegi Pajpera. Wyprzedza on nieco fakty, traktuje bowiem o różnicach pomiędzy dwoma językami programowania: Ruby (używanym w Makerach XP, VX i VX Ace), a JavaScript (ma on zastąpić Ruby w powstającym właśnie Makerze MV). Pajper sądzi, że owa zmiana niezbyt przysłuży się makerowcom - ale czy ma w tej kwestii rację, pokaże nam przyszłość i nadchodząca, nowa wersja RPG Makera. A tymczasem poczytajcie i przygotujcie się na nią - życzę miłej lektury.
Do zobaczenia.


13 września 2015 - 11:33 (Reptile)

Ave,
Dość długo na stronie się nie pisało i cała redakcja się też rozleniwiła. Ah, pech, powiedzmy że dam im póki co spokój do momentu zakończenia zabawy z RPGME, które idzie dość dobrze - w zasadzie widać koniec, ale nie do końca, i z dnia na dzień niestety to się strasznie przeciąga, za co przepraszam. Jedno jest pewne, plik pomocy będzie na pewno kompletny, gdyż jeszcze kilka tematów zostało do podlinkowania, a tak wszystko działa wprost genialnie! Jednak za wczasu nie ma co o tym pisać. Jak się pojawi, to napiszę więcej informacji.

Na dzisiaj na szybko pak charsetdów do RPGXP od autora Sithjester, o tematyce Movie/Book (bohaterowie z filmów lub książek), stylem pasujące do podstawowego RTP z wersji XP.

A na koniec informacja współpracy z stronką Alchemic. Strona nawiązuje do moda gry Diablo 2, właśnie o nazwie Alchemic. Poważny start miała w styczniu tego roku (a na poważnie to istniała od hoho czasu, ale niestety uroki darmowych hostingów sprawiły że strona przeszła do historii)

Alchemic

Autor będzie co jakiś czas wypuszczał swoje, jak i inne ciekawe mody do gry. Fanów jak i ludzi interesującymi się modami serdecznie zapraszam.
Zatem do następnego newsa
Jya!
Twierdza RPG Maker || RPG Maker Polska
2002-2024