...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 0 )
Forum
Księga Gości
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
Inne

- RPG Maker -
RPGMZ
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
SimRPG95
RPG95
WRPGE

- Projekty -
Virtua Twierdza
Pogromca II

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Goniec RM (Archiwum)
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Crystal PBF
Pillars of Eternity POLSKA - największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglądarceModules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer
Jooble.org - pomożemy ci znaleźć godną pracę (domyślne wyszukiwanie: Game Developer)


Informacje || Pomoc || Zgłoś nowe materiały
Strona >> Archiwum

Archiwum 2016: Luty


20 lutego 2016 - 12:35 (Reptile)

Dobry dzień,
Po dość długiej przerwie, chyba należy trochę rozkręcić zabawę. Cały styczeń został poświęcony jakimś urlopom zimowym, i tak jakoś wszyscy popadli w jakiś sen zimowy. Stare newsy jak zwykle zostały wrzucone do archiwum. A miesiąc i zabawę zacznę od czatu. Od dłuższego czasu pracujemy (testujemy), razem z innymi użytkownikami nad nowy kanał #IRC, a dokładniej nad przeniesieniem się na nowy kanał. W piątek miało być otwarcie takie oficjalne z fajerwerkami, no ale nie wyszło <(((~^), trudno. Zatem otwarcie zrobimy innego dnia, a na dzień dzisiejszy wrzucam poprawioną instrukcję do programu PChatPortable.

Kto używa programu, to problemów nie powinno być. Wystarczy odpalić listę serwerów (Ctrl-S) i wskazać serwer PIRC.PL, zedytować i no zaznaczyć w okienku by domyślnie programik łączył się z tym serwerem. W dziale Chat też są pomocne informacje na ten temat - a nawet taki drobny bajerek - baner wyświetlający liczbę użytkowników oraz temat. W przyszłości ma być nawet i bardziej rozbudowany. Z nowym kanałem pojawił się też licznik wyświetlający ilość osób. Niestety on się odświeża raz na 3 minuty? Jakoś tak. Dlatego nie zaglądajcie i nie uciekajcie odrazu. Zasady czatu są takie jakie były w zasadzie od zawsze, może je nieco jeszcze też odświeże. A co do łączenia, są dostępne aż 4 bramki (pirc, ajax, mobbit i kiwi). Bramki - wygląd okienka chatu, dla osób co nie chcą używać jakiś programów. Bardziej polecam jednak użyć PChatPortable bądź jakiegoś innego klienta. Dobrze no to do zobaczenia na chatcie!
Jya na!