...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 35 )
Forum
Księga Gości
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
Inne

- RPG Maker -
RPGUNITE
RPGMZ
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
SimRPG95
RPG95
WRPGE

- Projekty -
Commander
Eden Universe
Pogromca II
Virtua Twierdza

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Goniec RM (Archiwum)
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Crystal PBF
Pillars of Eternity POLSKA - największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglądarceModules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer
Dragon Ball Great


Informacje || Pomoc || Zgłoś nowe materiały
Strona >> Archiwum

Archiwum 2016: Luty


20 lutego 2016 - 12:35 (Reptile)

Dobry dzień,
Po dość długiej przerwie, chyba należy trochę rozkręcić zabawę. Cały styczeń został poświęcony jakimś urlopom zimowym, i tak jakoś wszyscy popadli w jakiś sen zimowy. Stare newsy jak zwykle zostały wrzucone do archiwum. A miesiąc i zabawę zacznę od czatu. Od dłuższego czasu pracujemy (testujemy), razem z innymi użytkownikami nad nowy kanał #IRC, a dokładniej nad przeniesieniem się na nowy kanał. W piątek miało być otwarcie takie oficjalne z fajerwerkami, no ale nie wyszło <(((~^), trudno. Zatem otwarcie zrobimy innego dnia, a na dzień dzisiejszy wrzucam poprawioną instrukcję do programu PChatPortable.

Kto używa programu, to problemów nie powinno być. Wystarczy odpalić listę serwerów (Ctrl-S) i wskazać serwer PIRC.PL, zedytować i no zaznaczyć w okienku by domyślnie programik łączył się z tym serwerem. W dziale Chat też są pomocne informacje na ten temat - a nawet taki drobny bajerek - baner wyświetlający liczbę użytkowników oraz temat. W przyszłości ma być nawet i bardziej rozbudowany. Z nowym kanałem pojawił się też licznik wyświetlający ilość osób. Niestety on się odświeża raz na 3 minuty? Jakoś tak. Dlatego nie zaglądajcie i nie uciekajcie odrazu. Zasady czatu są takie jakie były w zasadzie od zawsze, może je nieco jeszcze też odświeże. A co do łączenia, są dostępne aż 4 bramki (pirc, ajax, mobbit i kiwi). Bramki - wygląd okienka chatu, dla osób co nie chcą używać jakiś programów. Bardziej polecam jednak użyć PChatPortable bądź jakiegoś innego klienta. Dobrze no to do zobaczenia na chatcie!
Jya na!
Twierdza RPG Maker || RPG Maker Polska
2002-2024