...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 18 )
Forum
Księga Gości
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
Inne

- RPG Maker -
RPGUNITE
RPGMZ
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
SimRPG95
RPG95
WRPGE

- Projekty -
Bit Man
Eden Universe
Pogromca II
Virtua Twierdza

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Goniec RM (Archiwum)
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Crystal PBF
Pillars of Eternity POLSKA - największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglądarceModules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer
Dragon Ball Great


Informacje || Pomoc || Zgłoś nowe materiały
Strona >> Archiwum

Archiwum 2016: Marzec


26 marca 2016 - 10:52 (Reptile)

Witam,
W zasadzie w same święta warto by było coś napisać, pierwszy news z lutego poszedł do archiwum (tradycyjnie). Przez długi okres nieobecności jest bardzo dużo co opisywać. Zacznę może od naszego chata, fajnie że dziennie są tam osoby, głównie stali bywalcy: Dragon Kamillo, Tepe, gość: Pentium320, to tak na co dzień można spotkać. Ja oczywiście też tam przesiaduje. Z innych gości to można wyliczyć X-Techa, który ukazuje wielką aktywność. Ah tak wiem, że nie wszyscy za nim przepadają bo posiadają swoje poglądy - jednak on swoją twórczością wspiera i pomaga nowym użytkownikom takim jak chociażby Riso, który zaczyna przygodę z RM. Warto przełamać te lody, zawitać (i zamiast się kłócić) to skupić się na twórczości, tak właśnie jak my to robimy.

A dlaczego brak newsów? Prosta sprawa, redakcja udała się na spoczynek (jak zwykle), więc nie za chętnie podchodzą do pracy (kto w dzisiejszych czasach chce pracować). Jedynie mogę się pochwalić, wraz z Dragon Kamillo nowym tytułem na RPG95 (ale o tym kiedy indziej - zainteresowanych odsyłam na Forum -> Gry -> Przygnębiająca opowieść bezbronnego pieska porzuconego w ciemnym lesie ). Dzisiaj natomiast wrzucam nową grę na Twierdzę, Legenda Legendarnej Pięści, którą autorką jest Mikan siostra Skacia. Cieszę się, że gra została wykonana w tradycyjnym RPGME, gdyż to świetnie pokazuje: gra nie musi mieć jakiś skryptów ruby, 200MB muzyki i grafiki 3D, aby dobrze się grało. Dla stworzenia dobrej gierki wystarczy kilka MB (tak jak tutaj, ledwo 10MB) i mamy dobry tytuł. Świetna robota! Autorem recenzji jest Dragon Kamillo (jak tak dalej będzie się starał, to chyba awansuje do Wielkiej Rady).

Tyle na chwilę obecną, a o kolejnych postępach już wkrótce!
Jakby co, to do zobaczenia na chatcie IRC.
Jya!
Twierdza RPG Maker || RPG Maker Polska
2002-2022