...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 49 )
Forum
Księga Gości
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
Inne

- RPG Maker -
RPGUNITE
RPGMZ
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
SimRPG95
RPG95
WRPGE

- Projekty -
Commander
Eden Universe
Pogromca II
Virtua Twierdza

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Goniec RM (Archiwum)
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Crystal PBF
Pillars of Eternity POLSKA - największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglądarceModules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer
Dragon Ball Great


Informacje || Pomoc || Zgłoś nowe materiały
Strona >> Archiwum

Archiwum 2016: Lipiec


17 lipca 2016 - 07:25 (Reptile)

Ohayo!
Po męczącym tygodniu, nareszcie udało mi się dobrać do kompa(kiedy nikt z pasożytów nie przeszkadza, ma się rozumieć). A dzisiejsza gra idealnie oddaje stan redakcji obecnej Twierdzy, (być może i większość scenowiczów) - totalny Brak Weny na cokolwiek. W sumie czym się dziwić, są wakacje (dla jednych dość spore nawet). Brak Weny 2: Zastępstwo, jest to gra akcji która ma miejsce w scenowych realiach. Preki bohater gry jak i autor, ma za zadanie popilnować centrum dowodzenia (tutaj właśnie to zastępstwo), ale niestety sprawa wymyka się spod kontroli i jest zmuszony walczyć licznymi błĘdami i literówkami. Wymagająca gra, ale kto się przyzwyczai do systemu tego z pewnością nie ominie dobra zabawa...

Swoją drogą, trzeba się będzie przestawić na inny tryb funkcjonowania. Czy wiecie, że jak wszyscy domownicy śpią, jest taka piękna cisza, że człowiek ma ochotę żyć? Spróbujcie kiedyś wstać godzinkę wcześniej, jak nikt wam nie truje nad głową.
Tyle może na dzisiaj (((_^)
Jya na!


10 lipca 2016 - 10:43 (Reptile)

Ohayo!
Tradycyjnie wiadomości z poprzedniego miesiąca lądują do odpowiedniego działu (archiwum). Tutaj też drobna poprawka, newsy z maja zostały źle podlinkowane, więc już wszystko działa jak należy.

A ten miesiąc zaczniemy od nowej pozycji w dziale gry. Tajemnica Written Town, gra przygodowa, która widnieje od dłuższego czasu na scenie, w końcu zawitała u nas na Twierdzy. Autorem gry jest znana fabryka szybkich gierek o nazwie Zombik, a o recenzje zadbał Grentos (z drobnymi poprawkami).

Trzeba przyznać, że tych gier trochę się nazbierało, ale dobra nowina, mianowicie znalazły się osoby chętne do pomocy, więc może (jest jakaś w tym odrobina nadziei) niebawem pojawi się kolejna nowa gra w Downloadzie!
Jya na!
Twierdza RPG Maker || RPG Maker Polska
2002-2024