...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 47 )
Forum
Księga Gości
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
Inne

- RPG Maker -
RPGUNITE
RPGMZ
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
SimRPG95
RPG95
WRPGE

- Projekty -
Commander
Eden Universe
Pogromca II
Virtua Twierdza

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Goniec RM (Archiwum)
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Crystal PBF
Pillars of Eternity POLSKA - największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglądarceModules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer
Dragon Ball Great


Informacje || Pomoc || Zgłoś nowe materiały
Strona >> Archiwum

Archiwum 2017: Marzec


31 marca 2017 - 20:00 (Reptile)

Ave,
Trochę tak głupio nic nie pisać, ale czas najwyższy przerzucić te stare newsy do archiwum... Parę rzeczy się pozmieniało, głównie z moim urzędowaniem (jakby ktoś nie zauważył), przez co mam drobne problemy (a te wszystkie problemy rozwiąże mi nic innego jak świetny program jakim jest EXCEL, tylko kwestia paru algorytmów, które będą wykonywały za mnie prace, przez co będę miał więcej czasu na wszystko - kiedy to nastąpi, kurka wodna nie wiem (((-`), ale trzeba zacisnąć pośladki bo maj cudów się zbliża, jednak prywatne sprawy nie mieszajmy z makerem). Co do urzędowania, niemalże każdej nocy można mnie spotkać po 22 na czacie, i w zasadzie jestem dostępny całą noc. Kto chce zagadać, pogadać czy ma jakiś problem makerowy to zapraszam (gdybym nie odpowiadał, to poczekajcie, ale nie 1-5 minut, bo to zdecydowanie za mało). Na czacie też można zazwyczaj spotkać Dragona Kamillo, który też pomoże w miarę możliwości.

Żeby to nie był pusty newsik informacyjny, to wrzucam pak potworów dla RPGME, z programu RPG MAKER ALPHA (na telefony komórkowe). Tak tak, było coś takiego. RPG Maker który umożliwia tworzenie gier na telefony komórkowe (nie mylić z obecnymi smartphonami). Pewnie zaraz Dragon to przerobi na RPG95 specjalnie dla was by było klimatycznie d(((-^).
Do zobaczenia niebawem w kwietniu!
Jya!
Twierdza RPG Maker || RPG Maker Polska
2002-2024