...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 35 )
Forum
Księga Gości
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
Inne

- RPG Maker -
RPGUNITE
RPGMZ
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
SimRPG95
RPG95
WRPGE

- Projekty -
Commander
Eden Universe
Pogromca II
Virtua Twierdza

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Goniec RM (Archiwum)
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Crystal PBF
Pillars of Eternity POLSKA - największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglądarceModules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer
Dragon Ball Great


Informacje || Pomoc || Zgłoś nowe materiały
Strona >> Archiwum

Archiwum 2017: Czerwiec


29 czerwca 2017 - 14:27 (Reptile)

Ave,
Okrutny powrót do rzeczywistości, czyli kilka wiadomości na miesiąc. A w tym niestety całe magiczne 2. Cóż bywa, trudno, świetnie jak to mawiają. Nowa gra ląduje do działu DOWNLOAD > GRY. Ważąca 16MB i wykonana w RPGME, wzruszająca opowieść o Tomku, Zombie-Wegetarianinie i pogonią za marchewką, czyli Historia Zaginionej Marchewki. Autorem projektu jest CrashuR, natomiast opisem zajął się Kitabake.

Marchewka nie wymaga instalacji programu, to tym bardziej zapraszam do pobrania. Korzystając z okazji aktualizuje recenzję Kruk 2, można zatem czytać.

Miałem coś jeszcze napisać ale zupełnie wyleciało mi z głowy (((-`), pech normalnie. Trudno, do następnego razu. Może i jutro się uda coś wyczarować.
Jya na!


25 czerwca 2017 - 16:54 (Reptile)

Wieczór,
Miesiąc maj jak co roku odbywa się dość owocnie, szkoda że nie można tego powiedzieć o innych miesiącach. A wystarczy tylko kilka zmobilizowanych osób (Krisuroku, Kitabake, Rekkimaru, Dragon Kamillo, Reptile). Nie chce krakać, ale coś mi się wydaje, że dział redakcji ulegnie drastycznej modyfikacji jak to tak dalej będzie wyglądać. Ja rozumiem, każdy posiada jakieś prywatne życie, problemy, trudności, no ale kurka bez przesady. Raczej raz w miesiącu można coś zrobić dla stronki. Przemyślcie to. Maj fajnie wyglądał, pozostałe miesiące TEŻ tak mogą wyglądać(!)

Jako że to jest pierwszy news w tym miesiącu (też miałem nieco wyrywania kręgosłupa), to tradycyjnie stare wiadomości trafiają do archiwum, a na dzisiaj nowa gra z RPGVX, o której wspominałem (150MB, a w ostateczności została odchudzona do 14MB dzięki FRE:AC i MP3 SPEED; programy jak i instrukcje można znaleźć u nas w dziale DOWNLOAD > PROGRAMY).

Odkrywcy Nowego Świata, jest to dość prosty i szybki projekt wykonany w RPGVX. Bohater wraz z towarzyszami wyruszają w nieznane w celu odnalezienia zakamarka na świecie (niczym K. Kolumb). Wszystko świetnie, ale tuż przed brzegiem zostali zaatakowani przez Krakena. I tutaj zaczynają się schody, gdyż trzeba zmierzyć się z różnymi niespodziankami. Pełna wersja gry, podzielona na 4 akty. Do cudów świata się raczej nie zalicza (można wyczuć magię pierwszego projektu autora), jednak fajnie jest dodać kolejny tytuł do kolekcji.
Jya na!
Twierdza RPG Maker || RPG Maker Polska
2002-2024