...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 33 )
Forum
Księga Gości
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
Inne

- RPG Maker -
RPGUNITE
RPGMZ
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
SimRPG95
RPG95
WRPGE

- Projekty -
Bit Man
Eden Universe
Pogromca II
Virtua Twierdza

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Goniec RM (Archiwum)
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Crystal PBF
Pillars of Eternity POLSKA - największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglądarceModules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer
Dragon Ball Great


Informacje || Pomoc || Zgłoś nowe materiały
Strona >> Archiwum

Archiwum 2017: Sierpień


19 sierpnia 2017 - 12:10 (Reptile)

Ave,
Czas wakacji powoli dobiega końca, a my nadal wolnym krokiem, uzupełniamy działy nowymi materiałami. Pak nowych zasobów dla RPGVX Ace autorstwa Nicnubill przedstawiający wnętrzności pomieszczeń. Pak 10 tilesetów jaki i 5 charactersów przedmiotowych dla danego zestawu można znaleźć w dziale z zasobami > RPGVX Ace > Tiles, a wszystko to zasługa nowego kolegi Almostnoruby, który z nudów uzupełnia nam działy z materiałami, ale tym razem to nie było na zasadzie znalazłem i wrzucam, gdyż niektóre materiały wymagały drobnego połączenia czy też poprawki (ah te źle przeskalowane drzewko), ale nic nie szkodzi - odrobinę chęci i gotowe! Zapraszam do pobrania.
Jya na!


10 sierpnia 2017 - 20:04 (Reptile)

Wieczór,
Dość długo wyczekiwana gra, w końcu się doczekała swojej recenzji, chociaż najstarszą wyczekiwaną grą nie jest (są takie gry, że znacznie... znacznie dłużej w kolejce czekają!). Najstarszy, projekt przypominające starodawne gry niczym Duke Nukem 3D, wykonany w RPGXP przez Adrapnikram, jest pełną wersją gry. Byłem przymuszony zaktualizować gatunki gier, i tym sposobem do naszej listy wrzucam nowy typ: Dungeon Crawler (dział gry, nawigator > informacje). Przy okazji też napisałem parę zdań odnośnie ocen na stronie.

Wiadomo gra-grze nie jest równa, recenzje piszą różne osoby i też oni oceniają. Stąd też właśnie dziwne sytuacja, że niektóre gry mogłyby mieć lepszą ocenę. Uszanujmy pracę recenzenta (((/\^); być może na innych kanałach ten sam tytuł został oceniony znacznie lepiej. Ale, zamiast szukać kolejnych materiałów w internecie, to Dragon Kamillo proponuje: skupiać się na tekście recenzji, to ona powie wam dokładnie jaka jest gra.

Ewentualnie nie marnować czasu, tylko pobrać gierkę i zagrać, zdecydowanie będzie szybciej. Jya na!


4 sierpnia 2017 - 20:49 (Reptile)

Wieczór,
Tradycyjnie stare wiadomości do archiwum, chociaż za dużo to ich nie było. . . Obiecałem wrzucić nową gierkę, ale to następnym razem (który będzie na pewno w najbliższych dniach), na dzisiejszy wieczór zasoby od niejakiego Pandamaru, są to zasoby do RPGVXAce - sklejki tilesetów, przedstawiających różnego rodzaju wydarzenia: świąteczne, halloween, żniwa. Ale można znaleźć także ulice, czy zestaw drzew, czy pustynie.

Pak zgromadził i podesłał Almostnoruby - tak więc stokrotne dzięki! Na dodatek to nie jest pierwszy pak, szykują się kolejne. Cierpliwości.
Jya na!
Twierdza RPG Maker || RPG Maker Polska
2002-2022