...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 34 )
Forum
Księga Gości
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
Inne

- RPG Maker -
RPGUNITE
RPGMZ
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
SimRPG95
RPG95
WRPGE

- Projekty -
Bit Man
Eden Universe
Pogromca II
Virtua Twierdza

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Goniec RM (Archiwum)
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Crystal PBF
Pillars of Eternity POLSKA - największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglądarceModules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer
Dragon Ball Great


Informacje || Pomoc || Zgłoś nowe materiały
Strona >> Archiwum

Archiwum 2017: Grudzień


24 grudnia 2017 - 17:15 (Krisuroku)

Elosz,
Dziś ląduje do działu download, skromny pack losowych grafik nadających się na ekrany tytułowe. Jest ich zaledwie 11 ale może komuś się przydadzą. Są one przystosowane pod RM2k/3.

Chciałbym w imieniu zarówno swoim jak i całej redakcji życzyć Wam zdrowych, spokojnych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia. Nooooo i co niby mniej ważne ale jednak, by prezenty się zgadzały :)
Do następnego!


21 grudnia 2017 - 08:45 (Reptile)

Ohayoo,
Późno niż wcale. Niesamowite, ale udało mi się dostać do jednostki sterującej. Odrobinę czasu przed pracą, postanowiłem zrobić drobny porządek i tradycyjnie kilka wpisów z poprzedniego miesiąca zamknąć w archiwum. Kilka nowości na stronie, mianowicie kolejny nowy redaktor - Grentos - postanowił od czasu do czasu wspierać stronę; tradycyjnie recenzjami gier, a jako pierwszą opisuje 23 Sekundy autorstwa Adrapnikram. Gra RPGXP, pełna przygodowa, można pobierać, tylko 30MB. Witamy w redakcji no i oczekujemy co raz to więcej materiałów (((_^)

Warto wspomnieć, chociaż nieco późno, ale na GospodzieRMA toczą się coroczne walki o złote widelce. Oczywiście zostaje kilka dni do zaprezentowania swoich gier, kto jeszcze tego nie zrobił, może warto zarejestrować się i pokazać swoje dzieła?

Okres świąteczny to przeważnie okres porządków i wydaje mi się, że za te porządki trzeba będzie się zabrać ostro. Osobiście jestem na dobrej drodze, więc niebawem kilka zmian. Mam nadzieję, że uda mi się coś napisać w te najbliższe dni. Spokojna głowa, materiały też już są. Zatem do następnego razu,
Jya na!
Twierdza RPG Maker || RPG Maker Polska
2002-2022