...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 44 )
Forum
Księga Gości
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
Inne

- RPG Maker -
RPGUNITE
RPGMZ
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
SimRPG95
RPG95
WRPGE

- Projekty -
Commander
Eden Universe
Pogromca II
Virtua Twierdza

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Goniec RM (Archiwum)
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Crystal PBF
Pillars of Eternity POLSKA - największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglądarceModules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer
Dragon Ball Great


Informacje || Pomoc || Zgłoś nowe materiały
Strona >> Archiwum

Archiwum 2018: Styczeń


31 stycznia 2018 - 20:01 (Reptile)

Konbanwa desu,
Z uśmiechem na twarzy niczym Millenium Earl (kojarzy ktoś?) , mogę powiedzieć że mamy właśnie pierwszy miesiąc non-stop total news acion (((_^). Ostatni dzień stycznia nie obejdzie się bez newsika i drobnych materiałów. Obiecałem, że będzie nowa gierka (znaczy się przygotowana recenzja), ale jak zwykle nie wyszło. Trudno - świetnie, będzie na jutro, a na dzisiaj pak backdropów dla RPGME. Autorem jest Kagami Hazuki, oczywiście z kraju kwitnącej wiśni. Niektóre tła walki przypominają nieco zrzuty izometryczne i to nie ostatni raz kiedy zobaczymy materiały od Kagami.
Jya!


30 stycznia 2018 - 22:03 (Reptile)

Wieczór,
Dragon Kamillo podsunął pewien pomysł, aby wykonać osobną instalację pakietu RTP dla RPG MAKERa 2003. Szczerze, to osobiście wolałbym uniknąć sytuacji z paru lat wstecz, gdzie należało zainstalować i program i pakiet RTP.

Po co? Na co? Ano, żeby ludzie którzy nie chcą instalować programu, mogli sobie grać w gry (wykonane w wersji programu RPG2003), czyli argument dość konkretny. Osoby mające licencje na program RPG2003, posiadają całkowicie inny pakiet RTP (zasoby posiadają inną nazwę), przez co te osoby nie były w stanie zagrać w dawne tytuły, hity jak chociażby Projekt Gaja, Naufragar: Crimson, czy inne projekty pokroju Z Archiwum Tsukuru.

Pakiet RTP dla RPG2003 można pobrać z działu Download >> Programy > RPGME. I prawdopodobnie, trzeba będzie wykonać podobny krok dla innych wersji, ale to w innym czasie.
Jya!


29 stycznia 2018 - 19:10 (Reptile)

Wieczór,
Może dzisiaj mi się uda wyprzedzić Krisuroku, zanim wrzuci kolejny pak facesetów z Wolfsteina 3D na co innego (((_^). Żeby nie było, że tylko jakoś specjalnie wspieramy starsze wersje, od czasu do czasu postaram się też wrzucić coś na nowsze, w szczególności, że większość naszych działów czeka na materiały. Dla posiadaczy RPGVX oraz RPGVXAce zostały dodane nowe tła walki Illiaworld backdrops gdzie głównym autorem paczki jest EvilEagel. Jest to skromny pak składający się z 28 plików, gdzie większość to mieszanka podstawowego RTP (lekko modyfikowane), oraz znajdzie się kilka ripów. Nie ma rozdzielenia na Battleback-1 i Battleback-2, więc spokojnie użytkownicy RPGVX mogą wykorzystać to w swoich projektach (tylko przypominam o skrypcie na tło walki, który też można u nas znaleźć na stronie).

Teraz jeszcze krótki komunikat, a w zasadzie prośba dla osób odwiedzających czat. Fajnie że zaglądacie, to jest miło z waszej strony. Ale jakbyście mogli to przestrzegajcie 2ch zasad z ogólnej dostępnej netykiety:

1)Zakazane nicki
Na poważnie darujcie sobie jakieś żartobliwe podpisy typu Jestem, albo tutejszy, takie jakieś zabawy w ciuciu babke. Co jest, wstydzisz się własnego (prawdziwego) nicka? Czy co?

2)Cierpliwość
Kura lotna, z całym szacunkiem, ale dobijające są akcje gdzie wbijasz, wpisujesz oryginalny tekst na powitanie i za 1-3 minutki wychodzisz (bo np. nikt nie odpisuje). Pewnie zauważyliście, że od dłuższego czasu cały czas ktoś jest dostępny (zazwyczaj ja i Dragon Kamillo), ale nie myślcie, że wpatrujemy się w okno czata i czekamy aż ktoś łaskawie się zjawi i zarzuci tekstem.

Nawet jak się więcej osób, to jak jest dyskusja, to wiadomo, jakoś się w niej uczestniczy, ale przede wszystkim, jak nie odpisujemy w danym momencie, to poczekaj nieco, 5 minut? 10 minut? A jak jest jakaś ważna sprawa (typu że masz problem), to napisz o co chodzi i ewentualnie zostaw jakiś kontakt (np. maila). Być może rozwiązanie do twojego problemu wnet zjawi się na twojej skrzynce.

Chyba to by było na tyle jeżeli chodzi o dzisiejszy wpis i jakieś uwagi. Jak coś sobie przypomnę to z pewnością ponownie napiszę. Zapraszam (ponownie) do zapoznania się z netykietą oraz odwiedzania nas na czacie.
Jya!


28 stycznia 2018 - 13:37 (Krisuroku)

Elosz,
Dziś ponownie leci paczka twarzy z gry Wolfenstein3d pod RPGME.
Tym razem jednak z wersji na Atari Jaguar, które wyglądają zupełnie inaczej ;)

Do następnego!


27 stycznia 2018 - 17:30 (Krisuroku)

Elosz,
Ostatnio wrzucałem pack twarzy z gry Doom.
Dziś z kolei chciałem zarzucić paczką twarzy z pecetowej wersji gry Wolfenstein3d. Oczywiście wszystko dostosowane pod RPGME.

Do następnego!


26 stycznia 2018 - 11:46 (Reptile)

Ave,
Dzisiaj obędzie się bez materiałów, odrobinę czasu poświęciłem na przejrzenie większości linków, no i ogłaszam koniec zabawy. Wymieniamy się uczciwie - to uczciwie, a nie u nas pełno banerów, buttonów, linków, odnośników, a na zaprzyjaźnionej stronie nawet nie ma o tym wzmianki. Kij z taką współpracą.

Tym sposobem zwolniło się nieco miejsca dla innych ciekawych projektów. Teraz na nowo trzeba będzie się rozejrzeć za jakimiś nowymi stronami. Może ktoś się zainteresuje współpracą, może ktoś ma jakieś pomysły co do czego. Jakby co, zawsze jesteśmy otwarci na propozycje. Byle by jakieś konkretne.

Tyle, jeżeli chodzi o sprawy organizacyjne na dzisiejszy dzień. Oczywiście w przyszłości, ponownie coś tam kiedyś napisze z dziedziny wiadomości administracyno-technicznych.
Jya!


25 stycznia 2018 - 20:04 (Reptile)

Ave,
Kolejny pak dźwięków z gry Little Fighters 2, tym razem wersja Empire. Ponad 120 dźwięków w formacie *.WAV, dźwięki broni, czarów, wrzasków itp. Jest co słuchać, jest co pobierać.
Wiecie, nieco tak głupio po najmniejszej linii oporu jechać (kolejny dzień i kolejny pak dźwięków), ale co tam - ważne że coś jest, a ja mogłem dzisiaj skupić się nad badaniem różnic pomiędzy wersjami RPG MAKERa MV (konkretniej zgłębiałem wersje 1.3.3, a 1.5.1, i szczerze jakiś większych różnic się nie dopatrzyłem). Najwidoczniej jeden dzień to zdecydowanie za mało, swoją drogą zastanawiające jest kiedy ta wersja się ustabilizuje. . . Bo w sumie tylko na to czekamy.
Jya!


24 stycznia 2018 - 19:34 (Krisuroku)

Elosz
Choroba nie odpuszcza niestety i antybiotyk poszedł w ruch. No ale mniejsza z tym.

Dziś ode mnie leci skromny pack twarzy ze starej dobrej gry Doom, dostosowanych pod RPGME.
Może komuś się przydadzą.

Do następnego!


23 stycznia 2018 - 18:09 (Reptile)

Wiadomości z ostatniej chwili,
Ponownie guzik wyszło jeżeli chodzi o jakiekolwiek moje założenia. Ale to żadna nowość, po prostu głupio jest przepowiadać przyszłość. Jednak Almostnoruby postanowił zaradzić dzisiejszej beznadziejnej sytuacji i wykopał dość spory pak dźwięków w formacie *.WAV od niejakiego Juhani Junkal.

The Essential Retro Video Game Sound Effect Collection jest to paczka z 512 (!) najróżniejszymi dźwiękami w 8-bitowym stylu, można znaleźć i krzyki, i wrzaski, i dźwięki otoczenia, i bronie, i wiele innych - wszystko ładnie w folderach pogrupowane, wszystko ładnie przez Almostnoruby w pliku tekstowym opisane. Zapraszam do pobrania.
Jya!


22 stycznia 2018 - 20:26 (Reptile)

Dobry wieczór,
Niestety przemęczenie bierze górą i nie dam rady przygotować czegoś konkretniejszego (od innych osób, a kilka paczuszek zalega). Dlatego po najniższej linii oporu, w dzisiejszym dniu zarzucam pakiem dźwięków z gry Little Fighters 2. Dźwięki w formacie *.WAV, 107 plików pasujące do każdej wersji makera.
Tyle na dzisiaj.
Jya!


21 stycznia 2018 - 16:55 (Reptile)

Wieczór,
W zasadzie, ciemno już na dworze, to chyba wieczór. W każdym razie, na stronie pojawił się nowy pak postaci (characters) dla posiadaczy RPGVX/RPGVXAce. Postacie są to edity pasujące pod styl RTPVX, przedstawiające postacie z znanego anime YuGiOh. Ilość w miare ok, wykonanie też. Co więcej, nawet w paczce znajdziecie kilka postaci dla RPG2000/2003 (no normalnie hura!). To by było w sumie tak na szybko. W tygodniu za pewne kolejne materiały.
Jya!


20 stycznia 2018 - 19:05 (Reptile)

Wieczór,
Kolejny dzień gdzie kolekcja skryptów nam się powiększa. Dzisiaj dla odmiany, dla wersji RPGVX. TDS Tales of Phantasia Like CMS jest to skrypt, który zmienia wygląd głównego okna menu. Wyglądem przypomina/był wzorowany na grze Tales Of Phantasia, i jest to w zasadzie kolejny skrypt gdzie instalacja wygląda na zasadzie - stwórz nowy moduł - skopiuj skrypt - wklej i gotowe! Tylko się nie spodziewajcie jakiś specjalnych efektów i fajerwerków. Skrypt to tylko zmiana głównego okienka i rameczek, a co ja tam będę opisywał. Dział RPGVX -> Skrypty. Macie tam też zrzut ekranu.
Jya!


19 stycznia 2018 - 19:55 (Reptile)

Ave,
W tym miesiącu lecimy normalnie jak burza (((_^), i póki co nie zapowiada się to na jakiekolwiek zmiany. W sumie to dobrze. Dzisiejsze wiadomości piszę nieco z rozbiegu, bo czas mnie nieźle goni (w tej chwili), ale chyba nikt nie będzie miał mi to za złe.

Ostatnio ktoś miał problem w RPGVXAce, jak szybko zrobić skok. Wystarczyło kilka sekund z wujaszkiem G., i zaraz można było znaleźć kilka ciekawych informacji. Jedna z nich to chociażby skrypt od tego samego autora co wczoraj. Skok na mapie - Galv's Jump Ability umożliwia za pomocą klawisza A (na klawiaturze) skok o jedno pole, a za pomocą dodatkowych przedmiotów można skakać jeszcze dalej.

Drobne wskazówki, jak i gra demonstracyjna znajduje się w dziale RPGVXAce -> Skrypty.
Dzisiaj to by było na tyle
Jya!


18 stycznia 2018 - 00:00 (Reptile)

Wieczór po raz kolejny w tym miesiącu,
Wygląda na to, że o parę minut Krisuroku mnie wyprzedził z newsem w poprzednim dniu. Odrobina nieuwagi i byśmy mieli powrót do konfliktu z 2003 roku. Co prawda materiały są wrzucone już od wczoraj ale podejrzewam, że mało kto tam zaglądał. Mowa o nowym skrypcie dla RPGVXAce, Galvs Explorers HUD (RPGVXAce -> Skrypty). Skrypt wyświetla HUD, który można wykorzystać do własnego systemu walki na mapie. Konfiguracja jest banalnie prosta, wystarczy stworzyć nowy moduł w edytorze skryptów, wkleić kod i gotowe! Znaczy teoretycznie. . . w praktyce to należy jeszcze uruchomić przełącznik (001 ustawić na ON), gdyż odpowiada za uruchomienie całego skryptu.
Jya!


17 stycznia 2018 - 13:25 (Krisuroku)

Elosz
Grypa już mi chyba odpuszcza, gdyż dała mi w kość w poniedziałek wysoką gorączką 38,7 stopni a dziś już stan podgorączkowy to max co zaobserwowałem.
Tak więc wszystko na dobrej drodze.
No i z racji, że już lepiej się czuję to postanowiłem wrzucić jakieś materiały na stronę.

Dziś do działu download lądują tła walki z Final Fantasy 6 na iOS.
Oczywiście zmieniona została rozdziałka oraz paleta kolorów by nadawała się do RPGME.

Na dziś to tyle ode mnie

Do następnego!


16 stycznia 2018 - 21:32 (Reptile)

Wieczór po raz kolejny w tym miesiącu,
Forma najwyraźniej dopisuje w tym miesiącu (jak widać), kolejne szybki news w postaci kolejnych materiałów dla szczęśliwych posiadaczy wersji VXAce. Na stronie nowe tła walki (battlebacks) od autora Soruve. Skromny zestaw składający się z 10 plików, zawiera kilka scenek nadających się na walke. Nawet ładne wykonanie, jednie szkoda że tylko 10 scenek, powtarzających się. Ale jako sample nadają się - zatem udanych transferów (i nie zapomnijcie o creditsach).
Jya!


15 stycznia 2018 - 19:46 (Reptile)

Wieczór,
Od paru lat widnieje pewna szalona moda w internecie, aby każdy użytkownik zamiast porządnej strony domowej założył sobie różnego rodzaju konta na szybkim CMSie, zazwyczaj worldpress czy też blog, by miał coś własnego co można podłączyć do youtuba, tweetera, instantgrama, gmaila, allegro, konta bankowego i papieru toaletowego w ubikacji sąsiada. To jest wszystko fajne, tylko, o dziwo no, nie do końca działa jak powinno. Albo inaczej działa, ale szybko pada.

Na zagranicznej scenie jest na prawdę wiele wspaniałych twórców, którzy tworzą zasoby, skrypty, porady i gry - zamieszczają to na swoim właśnie blogu, który w zasadzie po roku czasu pozostaje tylko tekstem. Jeden z twórców pisał o jakimś cudownym skrypcie ruby na lepsze wyświetlanie wiadomości, odnośnik do jednego skryptu, link do drugiej stronki i nawet link do trzeciej stronki. Czyli 3 skrypty ruby na 3 różnych stronkach - wszystkie martwe. . . A blog stoi od 3 lat nie ruszony. Staram się zatem aby większość tych materiałów nie poszło śladami Macka (znana strona Takapon [*] )

Tym krótki wstępem, ponownie zagościłem na stronie DM Dotto, gdzie znalazłem graficzki dla RPG MAKERa VX - Battlestart. W paczce jest 21 pliczków, dość ciekawych ekranów rozpoczęcia walki. Można spokojnie pobierać. A jako, że w tym tygodniu mam nieco luźniej to mogę przygotować te materiały tekstowe co siedzą na poczcie. Do następnego razu
Jya!


14 stycznia 2018 - 19:58 (Reptile)

Ave,
I kolejny zestaw materiałów dla posiadaczy RPGVX/RPGVXAce, tym razem pak postaci autorstwa Pine (oczywiście zagraniczna scena makera). Pak składa się z 92 plików, gdzie są pojedyncze postacie, oraz tradycyjne zestawy. Charactersy stylem podchodzą pod tradycyjne VX-RTP, a w paczce można znaleźć głównie postacie z Dragon Ball, Star Wars oraz Final Fantasy. Zachęcam do pobrania.
Jya na!


13 stycznia 2018 - 19:34 (Reptile)

Ave,
Nieprzerywalny wyścig z materiałami nadal aktualny. I... nie, nie są to kolejne ekrany tytułowe dla RPGME, ale kolejny pak ikonek dla RPGVX/RPGVXAce. Jest to skromna paczuszka, zawiera kilka broni, kilka przedmiotów, jakiś miksturek, jakieś statystyki podczas walki. Illiadaworld nazwa paczuszki od nazwy martwego już blog autora EvilEagel. Udanych transferów i nie zapomnijcie o creditsach.
Jya na!


12 stycznia 2018 - 06:03 (Krisuroku)

Elosz,
Mała aktualizacja ostatniej paczki ekranów tytułowych. Uzupełniłem ją o kolejne 4 obrazki. Czyli zamiast 7 mamy 11 w packu.

Krótko, zwięźle i na temat :p
Do następnego!


11 stycznia 2018 - 19:20 (Reptile)

Ave,
Obecna dyskusja na czacie (Temat: Czy dzisiejsze gry, powinny być tworzone w RPGVXAce?) tak wciągnęła garstkę osób, że prawie nie udało się wrzucić dzisiejszego newsa. Miała być recenzja nowej gierki - ale niestety, ze względu na zaistniałą sytuację, odstawimy to na późniejszy termin.

Na teraz wrzucam od siebie pak battlersów gry Yu-Gi-Oh! Millennium Duels, jest to gra typu karcianka, która wyszła na konsole XBOX360 oraz Playstation3. Niektóre karty są kartami głównymi, które zostały wzbogacone o specialne efekty przywołania.
Ten pak zawiera właśnie grafikę tych kart. Stwory mogą posłużyć właśnie jako
- wywołane specjalne efekty (tzw. summony)
- przeciwnicy podczas walki
- a w folderze HIRES, są zawarte grafiki w wysokiej rozdzielczości, które można wykorzystać do własnych celów

Tyle na chwilę obecną, jeszcze wracam na chwilę na czat.
Jya na!


10 stycznia 2018 - 19:44 (Reptile)

Wieczór,
Dość późna godzina, ale mimo wszystko damy rade coś skombinować. Dziesiąty dzień z rzędu gdzie nieprzerywalnie lądują nowe materiały na stronę. Almostnoruby dobrał się do kolejnego twórcy, od którego skombinował pak ładnych skórek dla RPGVX/RPGVXAce. Na stronie nowe materiały do pobrania IMFT-SciFi, windowskins w klimatach technicznych, SciFi, świetnie nadające się dla projektów gdzie akcja toczyć się będzie np. w kosmosie.

Taki w sumie krótki newsik na dzisiaj, dziękuję za materiały i spokojnie możecie podsyłać więcej.
Jya na!


9 stycznia 2018 - 07:46 (Reptile)

Ohayoo,
Dzisiaj coś nowego dla użytkowników RPGXP, RPGVX, RPGVXAce oraz RPGMV. Ikony z gry DUELYST, które przygotował Crimson już jakiś czas temu. Wydaje mi się, że najwyższa pora by wylądowały na stronie. Zestaw jest dość spory - zawiera 233 ikonek, w trzech wersjach: 24x24, 32x32 w ramkach, 32x32 bez ramek, oraz 3 zestawy waśnie dla RPGVX/RPGVXAce oraz RPGMV. Do wyboru do koloru, oczywiście wszystkie wersje w jednym paku.

W sumie trzeba będzie powoli ruszyć z działami dla RPGMV, jak i samym RPGMV, gdyż wydaje się, że wersja programu się ustabilizowała jakoś w miarę, aczkolwiek widzę, że nadal różne aktualizacje wychodzą, a w raz z nimi jakieś tylko frykasowe wtyczki. Cóż, najpierw polecą działy, a później zobaczymy co dalej (((_^)
Jya na!


8 stycznia 2018 - 20:05 (Krisuroku)

Elosz,
Ode mnie leci kolejny pack obrazków nadających się na ekrany tytułowe pod RPGME.
Tym razem na wspomnianych ilustracjach zobaczymy Wielki Mur Chiński.

Jeżeli ktoś jest ciekaw skąd pochodzą te śliczne widoczki to polecam zagrać w Tomb Raider Dagger of Xian

Do następnego!


7 stycznia 2018 - 19:39 (Reptile)

Wieczór,
Nowe materiały, nowe materiały i jeszcze raz nowe materiały - tym razem przygotowane przez almostnoruby, a co załatwił specjalnie dla was? Ha - Tilesety dla RPGVX/RPGVX Ace autorstwa Cancadis. Tilesety postanowił zatytułować Miejskie życie gdyż wiele w nich elementów takich jak okna, drzwi, drzewka, wnętrza budynków, a nawet przez niego napisany drobny skrypt na odświeżania tilesetów (więcej o tym można czytać w paku w folderze: dachy)

Być może podręczę almostnoruby na jakiś skrypt dla posiadaczy RPGVX, na więcej tilesetów, ale niczego z góry nie obiecuje. Tak więc, dziękuję za materiały i oczywiście prosimy zdecydowanie o więcej.
Jya na!


6 stycznia 2018 - 12:00 (Krisuroku)

Elosz,
Dziś na ruszt wrzucam kolejne obrazki nadające się na ekrany tytułowe (i nie tylko), dopasowane pod RPGME i też w tamtejszym dziale można je znaleźć.
Do następnego!


5 stycznia 2018 - 17:39 (Reptile)

Wieczór,
Kolejne drobne materiały lądują na stronę - battlersy dla RPGXP/RPGVX/RPGVXAce (no i w zasadzie dla RPGMV też będą pasowały) pt HI TIME - Raineru smallart. Autorem pliczków jest postać Raineru (oczywiście Japan, tam są zdolni artyści). W paku można znaleźć wszelkiej maści stwory, szczury, gobliny, gady, jakieś widma a nawet wojowników ludzkiego pochodzenia.

Drobny pak 32 postaci gotowy do pobrania, w dziale RPGXP >> Battlers (lub zasoby > RPGXP > Battlers). Podziękowania dla autora, i do następnych wiadomości. Jya na!


4 stycznia 2018 - 16:45 (Reptile)

Ave,
Wieczór jak kto woli, nowy rok, nowy miesiąc, nowy ja i wiele postanowień, które się nie spełnią. Tym optymistycznym akcentem pozwolę sobie wrzucić kolejny pak materiałów na stronę, jest to drobny pak postaci z znanego anime Kuroshitsuji (Black Buttler). Postacie dla RPGVX/RPGVX Ace można znaleźć w zasobach dla tych makerów - dział characters, a autorem jest Mareaw (kiedyś Yorime_no).

Gdyby kogoś interesowała licencja paru postaci to już piszę: free, no-comercial use; idealne dla własnych projektów, wielkie NIE dla celów komercyjnych. Miejsce w podziękowaniach/creditsach dla autoral a po wykonaniu gry prosi o podesłanie (kto by nie zobaczył swoich prac w jakimś projekcie, prawda?).

Co do planów na ten rok, zobaczymy jak to wszystko się poukłada, Krisuroku odwalił petarde (no dobra, może sztuczne ognie) ale niech to zmotywuje innych do działania. Hej redaktorzy - do dzieła! Wake up! Niech ten miesiąc (i rok)nie zaprzestanie na tych tych paru wiadomościach jak poprzedni.
Dajcie z siebie nieco więcej! Do następnego,
Jya na!


3 stycznia 2018 - 06:10 (Krisuroku)

Elosz,
Wiedźmińskich scenerii ciąg dalszy. Klasycznie pod rpgme.
Po raz kolejny 10 sztuk w packu.

Od taki szybki news przed pracą.

Do następnego!


2 stycznia 2018 - 06:06 (Krisuroku)

Elosz,
Dziś kolejne materiały pod rpgme. Znowu paczka obrazków nadających się na ekrany tytułowe.
Tym razem w paczce obrazków 10.
Prezentują one lokacje, które można zwiedzać w grze Wiedźmin 3.

Dobra ja kończę bo czas się zbierać do pracy.

Do następnego!


1 stycznia 2018 - 12:35 (Krisuroku)

Elosz,
Szczęśliwego Nowego Roku życzy Krisuroku :)

Klasycznie stare newsy poleciały do archiwum. Zaczęliśmy nowy miesiąc a zarazem nowy rok.
Co nas czeka w 2018? Wszystko wyjdzie w praniu.

Jeżeli zaś o materiały idzie to dziś druga paczka ekranów tytułowych pod rpgme.
Tym razem 9 sztuk w paczce.
Liczę, że owe obrazki się komuś przydadzą.
To tyle ode mnie jeżeli idzie o dziś.

Do następnego!
Twierdza RPG Maker || RPG Maker Polska
2002-2024