...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 0 )
Forum
Księga Gości
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
Inne

- RPG Maker -
RPGUNITE
RPGMZ
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
SimRPG95
RPG95
WRPGE

- Projekty -
Commander
Eden Universe
Pogromca II
Virtua Twierdza

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Goniec RM (Archiwum)
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Crystal PBF
Pillars of Eternity POLSKA - największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglądarceModules - the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer
Dragon Ball Great


Informacje || Pomoc || Zgłoś nowe materiały
Strona >> Archiwum

Archiwum 2019: Styczeń


31 stycznia 2019 - 18:00 (Reptile)

Wieczór,
Na szybko wrzucam drobną paczkę MIDI OST z anime: Elfen Lied (kto nie miał okazji oglądać, to polecam). Chociaż większość melodii to Lilium; to znajdzie się w paczce jeszcze kilka innych utworów. Oczywiście tradycyjnie można też znaleźć plik readme z kompletną listą autorów. Tyle na dzisiaj, to do zobaczenia jutro!
Jya!


30 stycznia 2019 - 16:12 (Reptile)

Witam,
Może ktoś się zastanawia, dlaczego nie wrzucę jakiejś nowej gry, tylko same materiały... Już wyjaśniam: koniec miesiąca, zatem szkoda nieco, gdyż wiadomości zaraz pójdą do archiwum, czyż nie? A przy okazji jeszcze recenzje się piszą. Chyba przysiedzę nieco przy programowaniu i napisze generator recenzji, tak by było wygodniej nieco <(((~^)''

Zatem nie tracąc czasu: zestaw ikonek, gigantyczny zestaw od Avy, dla RPGVXAce, właśnie został dodany na stronę. Zestaw składa się z ponad 2000 ikonek. Z tego co kojarzę, to większość ikonek autor zedytował/poprawiał/coś z nimi robił... Widzę parę znajomych ikonek, ale dobra już je zostawię w spokoju i się nie czepiam. Udanych transferów, warto wrzucić to do kolekcji.
Jya!


29 stycznia 2019 - 15:42 (Reptile)

Konnichiwa,
Trzy dni do zakończenia miesiąca, a my dalej wrzucamy nowe materiały. Skoro tak dobrze idzie z ikonkami dla RPGMV, to wrzucam kolejny pak od tego samego autora. Nowe zasoby od autora Avy możecie znaleźć w dziale z RPGMV -> Sys-Ikonki, a są to ikony z RPGVXAce przekonwertowane/przerysowane tak by pasowały do właśnie tej wersji makera. Kolejny pak z gigantyczną ilością ikonek, który warto sprawdzić.
Jya!


28 stycznia 2019 - 15:45 (Reptile)

Konnichiwa,
Faktycznie wczorajsze materiały są niczego sobie. Oryginalne i niespotykane. Dobre wykopaliska - doceńcie to drodzy makerowcy d(((_^), ja natomiast wrzucam dalej zasoby graficzne. Gigantyczny zestaw ikonek dla wersji RPGMV, którym autorem jest Avy. W zasadzie ten jeden pliczek wystarczy, gdyż tam znajdziecie niemalże wszystko dla swojego projektu, bronie, pancerze, miksturki, umiejętności, stany. Faktycznie dużo tego. Zachowajcie sobie to gdzieś na dysku na przyszłe projekty, może się przydać!
Jya!


27 stycznia 2019 - 21:49 (Dragon Kamillo)

Dzeń Dobry,
Zasobów dołączonych do podręczników z intrukcjami do RM2k i 2k3 ciąg dalszy. No to po kolei, pierwsza litera od której zaczynają się zasoby w RM2k/3 to B jak Backdropy i właśnie tego typu grafiki trafiły na twierdze. Teł walki jest 25 (20 dostosowanych do RM2k i 5 do RM2k3) w klimatach bardziej współczesnych lecz w stylu bardziej bajkowym - no przynajmniej te dla RM2k, bo te dla 2k3 pasują stylowo do RTP tegoż makera. Warto pobrać i zobaczyć czy się nada, zachęcający może być do tego fakt że zasoby są w sumie nieznane więc przez jakiś czas będą świeże i oryginalne... No nic na dziś tyle, jakoś udało mi się coś dodać, ale niestety do końca lutego będę miał krucho z czasem, co prawda planuję coś ambitniejszego niż zasoby graficzno-muzyczne, ale to się jeszcze okarze kiedy i jak, najwyżej następnym razem po prostu dostaniecie animacje Battle i już.
Dobrej nocy życzę, a co najważniejsze wolnego czasu w którym będziecie mogli rozwijać swoje projekty, pa.


26 stycznia 2019 - 17:45 (Reptile)

Wieczór,
Drobna aktualizacja, na przemian jak nie grafiki to muzyki. Dzisiaj drobna paczuszka melodii MIDI z anime Bakemonogatarii. Pełno wykonawców, czytać w pliku read me co za co komu dziękować. Miałem drobną nadzieję, że zobaczymy wpis od innych redaktorów, no ale nie wyszło trudno, świetnie. Zabieramy się za coś konkretnego - i mam nadzieję, że jutro powstanie jakaś recka.
Jya!


25 stycznia 2019 - 15:38 (Reptile)

Ave,
Takie małe co nie co, niestety nic konkretnego w postaci nowej gry, ale powiew świeżych materiałów graficznych (zawsze coś nie?). Zestaw bajkowych elementów mapy świata -Cartoon World Map- wykonanych przez Strange Dragona dla RPGVXAce. W zasadzie można to przekonwertować do innych wersji makera, ale będzie ciężko więc hura dla użytkowników VXAce.

Strange dragon udziela licencji nie komercyjnej jak i komercyjnej, obojętnie jak to użyjecie - ważne by wspomnieć o autorze w creditsach. Równy gość, nie? Materiały wiadomo gdzie szukać. . . A ja znowu nie mogę wejść na chat ze względu blokowo-routerowych (((-=)', chyba najwyższy czas poszukać jakiegoś zamiennika, bo tak nie się da.


24 stycznia 2019 - 16:23 (Reptile)

Ave,
Nieco dobre wieści - udało mi się znaleźć kilka ciekawych materiałów, z którymi oczywiście mam zamiar się w najbliższym czasie podzielić. Co za tym idzie, więcej materiałów, więcej newsów, być może odrobina czasu na nadgonienie z niektórymi sprawami (jak np. te obiecane recenzje do gier), ale by nie było, że tylko ja tutaj coś wrzucam- no redakcjo do boju! Rozruszać te leniwe kości.
Przecież ludzie na was czekają o(((_^)

A najważniejsze, co dodaje: paczka skórek okna dla RPGMV od Strange Dragona, nieco bajkowe kreacje można powiedzieć. Licencja najbezpieczniej: non-comercial, no i nowości szukać w:
Zasoby > RPGMV > System Window: Strange Dragon Window Skin


23 stycznia 2019 - 16:23 (Reptile)

Ave,
Nie mam zamiaru czekać na 23:59, może człowiek chociaż raz się wyśpi porządnie, by mógł na drugi dzień jakoś funkcjonować. Cieszę się jednak, że kilka osób znalazło się chętnych do pomocy i być może niebawem pojawią się nowe recenzje na stronie, więc zobaczymy jak to im pójdzie - póki co wrzucę pak MIDI od Imagine Dragons, dość znane utworki, a na jutro... A na jutro to się w zasadzie zobaczy.
Jya!


22 stycznia 2019 - 23:59 (Reptile)

Wieczór, ponownie ja i tym razem mam drobne materiały. Melodyjki z anime D.N.Angel. W zasadzie tylko 7 melodii i to skomponowane przez jednego twórcę (Josh). Chociaż to nie wiele, jednak warto przyłożyć ucho, gdyż melodie są bardzo sentymentalne - więc nie trzeba będzie specjalnie szukać do jakiś dramatycznych scenek podczas tworzenia. Do następnego razu!


21 stycznia 2019 - 23:58 (Reptile)

Hej, wieczór, dość późny jak zwykle. Cieszy mnie, że właśnie w takich chwilach jak ta, ktoś jeszcze czuwa nad drobnymi materiałami, tak by nie tylko moja osoba coś robiła przy stronie. AlmostNoRuby można zaliczyć do tej grupy redaktorów, którym jeszcze na stanowisku zależy. Właśnie wyczarował dla szczęśliwych posiadaczy wersji MV nowy zestaw materiałów graficznych (Window Skins) od SkottyTV. Zestaw posiada 60 grafik systemowych, z różnej kategorii: fantasy, normalne, retro, sci-fi itp., warto jest podejrzeć gdyż może się przydać do projektu.


20 stycznia 2019 - 23:59 (Reptile)

Wieczór,
Cały weekend przeminął i jak zwykle nic konkretnego nie udało się załatwić, ani zrobić (((-=) Do jakiejkolwiek roboty chyba też nikomu nie śpieszno. Trudno, szkoda. Zgodnie z tym co pisałem: dalej archiwum poprawiam -2005-05 zakończony. Jya!


19 stycznia 2019 - 16:00 (Reptile)

Ave
Dzisiaj mam dla was coś specjalnego, aż normalnie zaskoczę was tym materiałem. Uzupełniłem kolejny miesiąc w archiwum -2005-04, jest właśnie dostępny w nowym formacie. Zaskoczeni? Chyba nie hehe. Tyle na dziś od Reptile, wracamy do roboty. Jya!


18 stycznia 2019 - 16:12 (Reptile)

Ave
Nic nowego, dalej dłubię w archiwum... Spokojnym krokiem. 2005-03 naprawiony. Widzę, że na skrzynkę zostały dostarczone materiały, więc sobie je pozwole wrzucić w przyszłym tygodniu (poniedziałek/wtorek), gdzie będzie napięta bardzo sytuacja. Jya!


17 stycznia 2019 - 12:05 (Reptile)

Ave
Aktualnie są prowadzone jakieś prace (albo drobna awaria) na naszym hostingu, i jest szansa, że nie wszystkim strona będzie działać. Dla przykładu - mi strona nie działa aktualnie, ale dostęp do pisania posiadam. Skorzystam z okazji i napiszę jakiegoś newsa za dzisiejszy dzień.

Wczoraj poprawiłem archiwum 2005-01, ale nie wspomniałem dokładnie - a na dzisiaj archiwum 2005-02 i póki co tak jak zapowiedziałem, będę dalej dręczył ten temat. Jya!


16 stycznia 2019 - 15:00 (Reptile)

Straszna gafa za wczoraj, zaowocowała podwójnym newsem (na moją niekorzyść), ale jak to się mówi: za błędy się płaci, tak więc zamiast na spokojnie usiąść przy gierce i zacząć pisać recenzję - jestem lekko przymuszony do szukania materiałów/bądź prac przy stronie. Nie będę tracił zbytnio czasu, i przez najbliższe dni jeżeli nikt z redakcji nie zarzuci materiałami, no to na stronie będą kolejne aktualizacje w dziale archiwum.

Tym oto szybkim sposobem aktualizuję zepsute działy, a zarazem zredukuję czas pracy. Genialnie! A co zrobię z tym czasem co zyskam? Prawdopodobnie recenzje gier oraz kontynuację tłumaczenia programu dla was.. Zatem tradycyjnie: cierpliwości, coś konkretnego niebawem się pojawi. Jya!


15 stycznia 2019 - 23:26 (Dragon Kamillo)

Dzeń Dobry,
Dzisiaj na stronkę wrzucam zestaw Battle Charsetów do RM2k3 które były dołączone do podręcznika o tymże makerze. Co prawda postaci jest tylko 8 (choć może to trochę dziwnie powiedziane, bo jest ich w sumie 4 a drugie 4 to jakieś roboty - nie ważne) ale mają wszystkie pozy na wzór tych z RTP i są w klimatach Sci-Fi. Jako że do książeczki dołączone też są charsety to wygrzebałem też ten który odpowiada tym grafikom i również umieściłem go w paczce, aby już nie było trzeba szukać, a na reszte charsetów i ogólnie grafik (choć nie tylko, bo są też np króciutkie scenki w .avi) przyjdzie pewnie jeszcze czas.
Dobra, na dzisiej to tyle, pa.


15 stycznia 2019 - 16:00 (Reptile)

Ave,
Ostatnio dość często lądują postacie do RPGMV i tego samego autora (GalacticGod). Tak się składa, że dzisiejsza paczka też jest od niego i też RPGMV Characters; bohaterowie z serialu X-Men. Zasada ta sama: stylowo - RTP z RPGMV by pasowały do reszty, kilka postaci no i grafika SV_Actor dla pana Deathpoola. Na pocieszenie, jest to ostatnia paczuszka, ale mogą się zdarzyć aktualizacje postaci. Tyle na dzisiaj.
Jya!


14 stycznia 2019 - 17:32 (Reptile)

Wieczór,
Nowe melodie znalazły się na stronie - BGM ButterPan Midi - jest paczką zawierającą skromnie kilka melodyjek (tylko 6), ale za to poważnie posiadają konkretne brzmienie, które zdecydowanie można wykorzystać do projektu. Melodie są bardzo lekki, spokojne oraz radosne dla ucha. Warto poświęcić odrobinę czasu na przesłuchanie tych kilku utworów.

A tak z innych ciekawych nowinek, to chyba wezmę się za pisanie. Parę projektów czeka na recenzje, więc poproszę o odrobinę cierpliwości - gdyż wygenerowanie tekstu trochę czasu mi zajmuje <(((~^)'
Jya!


13 stycznia 2019 - 19:00 (Reptile)

Wieczór,
Szybki wpis, absolutnie nie mam zamiaru się dzisiaj rozpisywać i rozczulać, gdyż brak na to czasu. Może jutro/pojutrze. Na dzisiaj na szybko zostają wrzucone nowe postacie z uniwersum Marvela - Avengers MV Heroes od GalacticGod. Kilka bohaterów głównych, kilka grafik SV_Actor (grafika podczas walki bocznej). Wszystko stylem pasującym do RTP RPGMV. Zasoby można znaleźć w RPGMV > Characters.
Jya!


12 stycznia 2019 - 21:28 (Dragon Kamillo)

Dobry,
Dzisiej obiecana ostatnia paczka do RM95 dołączona do Chara Makera 95. Ta moim zdaniem jest najlepsza - w całości ukazuje oryginalny świetny styl, nie jest przeróbkami inych zasobów (jak po cześci poprzednie paczki) i ogólnie ładne są te zasoby. Jest tylko jedno ale - no mało tego jest. Co prawda chara i tilesy są całe wypełnione (zgodnie z limitami RM95, a nawet bardziej bo zrezygnowano z autotili), to jednak dzisiaj zostawia trochę niedosytu. I o ile elementów natury jest nawet dużo (choć drzewa mogłyby być większe) to elementów miejskich trochę brakuje... No ale może ktoś weźmie to jako podstawę i stworzy coś własnego.
No to pa!


11 stycznia 2019 - 17:20 (Reptile)

Wieczór,
Nie mam bladego pojęcia kiedy znajdę nieco więcej czasu, zdecydowanie coś trzeba będzie wyczarować, gdyż powoli ta sytuacja zaczyna mnie irytować <(((-=)>. Zamiast coś przy stronie konkretnego zrobić, czy też przy programach to oczywiście milion innych spraw się wciska (jak to w życiu bywa). Może to jest tylko chwilowe załamanie czasowe (mam taką nadzieję) - podtrzymując tradycję wrzucam aktualizacje dla programu muzycznego: Anvil Studio. Mieliśmy na stronie nieco przestarzałą wersję (2013) teraz jest nieco aktualniejsza 2018-12-01. W spakowanym zipie możecie znaleźć instalacje dla wersji Win.XP, Win7/8/10 32bit oraz 64bit.

Ostatnio zauważyłem, że dość sporo osób ma problemy z plikami dźwiękowymi, przez co projekty dużo ważą. Chyba mam zatem materiał na jakąś poradę lub artykuł... Kiedy ja go napiszę, pewnie niebawem, jak znajdę dodatkową godzinę między 4:00 a 4:30. Można życzyć powodzenia \(((A^) Jya!


10 stycznia 2019 - 14:36 (Reptile)

Ave,
Na szybko coś udało się wyskrobać, jakieś melodie (które obiecałem w poprzednim roku) z dość znanego anime: Sword Art Online. Za wiele ich nie ma - tylko 15 w formacie MIDI. Kilka utworów po przesłuchaniu zdecydowanie wymaga drobnego dostrojenia jak np. dodanie kolejnego instrumentu, co by wymagało użycia programu typu Midi Editor (znajdziecie u nas w dziale programy), no i oczywiście wypadałoby znaleźć tzw. Music Sheets dla wybranego utworu. Ale spokojnie znajdą się utwory które są znośne, dramatyczne jak i sentymentalne. Warto przyłożyć zatem ucho chociaż na parę minut.

A ja póki co nie mogę wejść ponownie na chata z powodu blokady (((-=), Nie ma to jak świetny dostawca internetu - trzeba będzie szukać jakiejś alternatywy, bo tak pracować się nie da. Jya!


9 stycznia 2019 - 14:48 (Reptile)

Ave,
Na stronę właśnie zostały dodane nowe skórki okna dla RPGVX autorstwa: Matseb (Zasoby > RPGVX > System Window). W zasadzie to jest kolejna paczka od Almostnoruby w tym miesiącu! Normalnie jestem szczęśliwy. Postanowienie jakie sobie wyznaczył Almostnoruby na ten rok - to właśnie awansowanie do Wielkiej Rady, gdyż wystarczy tej funkcji zwykłego zwiadowcy. I to jest świetna postawa. Najwidoczniej trzeba będzie się zabrać za redakcje i nieco ją zaktualizować. Kto pamięta, że jeszcze tym redaktorem jest - to w zasadzie ostatni miesiąc by coś zrobić (najlepiej z sobą).
Jya!


8 stycznia 2019 - 23:43 (Dragon Kamillo)

Dobry,
Ostatnio wrzuciłem jeden zestaw który był dołączony do Character Makera 95, dzisiej na twierdzy ląduje kolejny. Tym razem głównym tematem tych grafik jest statek choć po za nim znajdzie się tam też parę typowych płytek. Fajne jest też to że stylowo zestaw ten pasuje do świetnych grafik: Makoto MCHIP, które od dłuższego czasu już mamy na twierdzy, więc można skleić sobie na prawdę świetny zestaw. Nowość w dziele paczek z RM95. A z samego programu zostanie jeszcze jeden zestaw grafik (przynajmniej z tych z RM95...), ale to wrzucę kiedy indziej - jedno mogę zdradzić - jakościowo zacząłem od najgorszej (ten sci-fi) a skończę na prawdę na najlepszej... No na dzisiej to tyle. Wam Pa!


7 stycznia 2019 - 17:55 (Reptile)

Ave, wieczór
Tak jakoś wyszło, że znowu ja wrzucam kolejne materiały graficzne. Ponownie od tego samego autora - GalacticGod, który tym razem wykonał postacie z animowanego serialu Marvela: Fantastic Four (Fantastyczna 4). Można znaleźć główne postacie, jak i przeciwnika: Dr.Doom. Pak zawiera charactersy jak i postacie podczas walki bocznej (SV_Actor).
Zestaw grafik można znaleźć w dziale z zasobami RPGMV > Charactersy
Jya!


6 stycznia 2019 - 16:22 (Reptile)

Ave,
Po wczorajszym rozpisaniu się, nie mam na nic ochoty i miałem cichą nadzieję, że coś się pojawi dzisiaj, ale pewnie nic z tego nie będzie. Dlatego za wczasu wrzucam już nowe materiały na stronę: Charactersy dla RPGMV głównych bohaterów z filmu Star Trek którymi autorem jest GalacticGod. Osobiście, nie do końca popieram technikę jaką autor stosuje, ale niech będzie. Sprawa oczywista - postacie tylko do projektów nie komercyjnych. Jya!


5 stycznia 2019 - 10:10 (Reptile)

Ave,
Nie mam ochoty pisać tego podsumowania (nie mam pomysłu jak się za to nawet zabrać), zdecydowanie przydał by się jakiś kronikarz do pomocy. Rok 2018, jest pierwszym rokiem w historii strony, gdzie dziennie pojawiały się wiadomości. Wiadomo: głównie materiały graficzne, muzyczne, dźwiękowe, ale od czasu do czasu też wpadło coś ciekawszego -gra, program. Malutkie streszczenie przebiegu poprzedniego roku:
  * Styczeń - 31 newsów w głównej mierze zasoby do makerów, parę skryptów. W tym miesiącu walczyli: Reptile, Krisuroku, Dragon Kamillo, Almostnoruby i gościnnie Crimson

  * Luty - 28 newsów, ponownie materiały: zasoby graficzne jak i skrypty; walczyli: Reptile, Krisuroku, Almostnoruby oraz Kitabake - oklaski za recenzje dla gry Podziemia: Człowiek

  * Marzec - 31 newsów - materiały, skrypty, informacje makerowe (RM95), nowy program G-NSF do odczytywania plików NSF i możliwość eksportowania wybranych dźwięków do pliku *.WAV. Wojownicy miesiąca marzec to: Reptile, Krisuroku, Dragon Kamillo, gościnnie EnterVPL (strona do generowania pseudonimów)

  * Kwiecień - 30 newsów, materiały, skrypty, ale też nie zabrakło pewnej odskoczni w postaci: naprawiania kodu strony przy dziale z grami, zapowiedzi polskiej wersji RPGMV, oraz zarchiwizowanie padniętej księgi gości.Wszystko to udało się przygotować dzięki: Reptile, Dragon Kamillo, Almostnoruby gościnnie Haxo (zapowiedź projektu)

  * Maj - 31 newsów, materiały, skrypty (dla RPGVXAce - skrypt na dodatkowe formaty muzyczne, warto zobaczyć) przygotowanie działu dla RPGMV, drobne poprawki przy skrypcie z chatem (bo coś strzeliło), przywrócenie księgi gości Dzielnie walczyli przez ten miesiąc: Reptile, Dragon Kamillo, Almostnoruby

  * Czerwiec - 30 newsów - poprawki przy niektórych tekstach (interpunkcja i ortografia - thx Anusek!), materiały, skrypty, oraz nowa gra GRIMORUM (recenzja by PInroz) Newsy w czerwcu pojawiły się dzięki: Reptile, Almostnoruby gościnnie Anusek oraz PInroz

  * Lipiec - 31 newsów - masa grafik dla RPGVX, odrobina dźwięków i muzyki. A najciekawsze to odświeżenie działu kompendium dzięki Asayake! W tym miesiącu walczyli: Reptile, Dragon Kamillo, gościnnie Haxo, Asayake

  * Sierpień - 31 newsów - poprawianie działu archiwum, skrypty, materiały graficzne oraz nowa gra: Lovro i Vesna.. Podziękowania dla: Reptile, Tepe, Almostnoruby

  * Wrzesień - 30 newsów i jak to zwykle bywa materiały graficzne, materiały muzyczne oraz programik Midi Editor (do edycji MIDI), poprawianie archiwum oraz odsłona pierwszego wydania polskiej wersji RPGMV. Miesiąc wrzesień zawdzięczacie: Reptile, Dragon Kamillo

  * Październik - 31 newsów - nowe melodie, grafiki, skrypty, jak i gry! Nowe gry: Lone Wolf Treat, Friendly Bunny Mochi, Teatr Arymana, Clever Fox Moxie. Podziękowania dla: Reptile, Dragon Kamillo (Awans do Wielkiej Rady), Almostnoruby

  * Listopad - 30 newsów - materiały graficzne, aktualizacja niektórych programów na stronie, a także pojawienie się nowego programu PENCIL2D (program do animacji), poprawianie archiwum. Aktywni przy stronie: Reptile, Dragon Kamillo

  * Grudzień - 31 newsów - tak tak materiały graficzne, ale najważniejsza modyfikacja tego miesiąca to wprowadzenie opcji wyszukiwarki w dziale z grami. W tym miesiącu materiały przygotowali: Reptile, Dragon Kamillo, gościnnie: Haxo
Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do tej wspaniałej akcji - 2018 to faktycznie wypadł rok cudów. Nie potoczyło się zgodnie z moim zamysłem (i można powiedzieć, że akcja nie do końca wypaliła). Na to wszystko patrzę natomiast z pozytywnej strony > na stronę zostało dodane masa zasobów, niektóre na poważnie można zaliczyć do wysokiej klasy. Kilka ciekawych programów jak i w końcu wyczekiwane RPGMV.

Czy uda się powtórzyć rok cudów? Nie wiem. Chyba zależy od was drodzy makerowcy - od waszej aktywności. Szczerze to fajnie by było (miło to wygląda na stronie, a jeszcze lepiej jak prace nie są przygotowywane tylko przez jedną osobę). W każdym razie, chciałem zwiększyć ilość newsów jak i materiałów na stronie (co poniekąd się udało), natomiast w tym roku mam nieco inne plany przy których chciałbym się skupić (może kolejne nowe wydanie makerów, drobna przebudowa strony). Zobaczymy co z tego wyniknie... Na chwilę obecną postaramy się podtrzymać rok cudów. A swego czasu dobrze by było ruszyć z jakimś spotkanie na chatcie... A najlepiej to może spotkanie redakcyjne zrobić (((-=)

Jakby co, tyle z podsumowania, nie wyszło jakoś za specjalnie - przepraszam. Następnym razem postaram się nieco lepiej to napisać (o ile będzie taka okazja). Do następnego razu,
Jya!


4 stycznia 2019 - 23:59 (Reptile)

Wieczór,
A miałem napisać jakoś godzinkę później. Trochę dziwne, że znowu piszę o tej porze - ale ważne, że się mieścimy w czasie. Materiały w zasadzie dostępne od wczoraj a są to tilesety od K.A.O.S'a dla RPGVXAce zwane KAOS - Plants n natures. Taka nazwa gdyż paczka składa się z samych tilesetów zawierających właśnie jakieś drzewka, roślinki, winorośla itp. zieleniny. Tak, można znaleźć parę innych elementów, ale to są drobne wyjątki. Do zobaczenia jutro,
Jya!


3 stycznia 2019 - 23:56 (Dragon Kamillo)

Dobry,
Reptile zdecydował że spróbujemy dalej pociągnąć z tymi newsami, więc ciągnę...
Dzisiej wrzucam do paczek z RM95 grafiki w klimatach bardziej sci-fi - jakiś kosmos i inne roboty. Komplet chara + 4 mchipy, norma, innego typu grafiki ciężko znaleźć specjalnie pod RM95, więc trzeba coś samemu sobie więcej skombinować. Choć kto wie może uda się jeszcze wyczarować jakąś paczkę pasujących teł walki, potworów i animacji - choćby z gierki Knight Blade, ale to kiedy indziej.
No na dzisiej to tyle. Wam Pa!


2 stycznia 2019 - 12:20 (Reptile)

Ave,
Praktycznie w samo południe. Miałobyć podsumowanie roku, ale nie wyszło <(((-^)'', trochę tam tekstu niestety będzie więc prawdopodobnie podsumowanie dopiero jutro jakieś uda mi się wyczarować. Ale ale! ''Nowy rok - nowy ja'', znacie to? Właśnie Almostnoruby postanowił, że będzie częściej załatwiać różnego rodzaju paczki, tak na dzisiaj wrzucamy efekty przejścia walki dla RPGXP jak i RPGVX/VXAce od autora Matseb. Efekty nieco mieszczą się w klimaty Sci-Fi, ale nie zabraknie tradycyjnych przejść. Udanych transferów.
Jya na!


1 stycznia 2019 - 16:30 (Reptile)

Ave,
Tym razem przyszedł na mnie czas, aby złożyć wam życzenia noworoczne. Zdrowia, szczęścia i pieniędzy - chyba tego życzymy najbardziej (i mało kiedy to się sprawdza). Może najlepszym życzeniem będzie wyjście z poziomu arcy maga co dla niektórych, a inni by to tego poziomu nie dotarli (((_^). A tam będę się rozpisywał, - wezmę przykład z innej ekipy i powiem: Nawzajem!

Oczywiście korzystając z okazji, całe newsy z grudnia zostały przeniesione do archiwum. Kto jeszcze nie czytał, to zapraszam - 2018 to jest rok, gdzie newsy pojawiały się codziennie, więc jest co czytać, a podsumowanie do tego napiszę innym razem. Teraz wypada wypocząć po sylwestrze.

Przypominam o akcji na forum, na najlepszą grę roku 2018! Koniecznie zaglądnijcie tam, by pocisnąć swoje 3 grosze do tematu. Jya na!
Twierdza RPG Maker || RPG Maker Polska
2002-2024