...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 31 )
Forum
Księga Gości
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
Inne

- RPG Maker -
RPGUNITE
RPGMZ
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
SimRPG95
RPG95
WRPGE

- Projekty -
Bit Man
Eden Universe
Pogromca II
Virtua Twierdza

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Goniec RM (Archiwum)
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Crystal PBF
Pillars of Eternity POLSKA - największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglądarceModules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer
Dragon Ball Great


Informacje || Pomoc || Zgło? nowe materiały
RPG Maker Polska >> Strona >> Archiwum

Archiwum 2022: Czerwiec


22 czerwca 2022 - 05:35 (Rubin)

Witam.
Jak ten czas szybko leci. Nawet nie wiem kiedy te dni w Czerwcu tak nagle poleciały. Jednak na szczęście jeszcze miesiąca nie zamykamy.

Na forum wleciała mała aktualizacja do Eden Universe - autorarwa naszego redaktora HGSa. Który to z poinformował że grywalnej wersji demo możemy prawdopodobnie spodziewać już w przyszłym miesiącu! Pracuje obecnie nad grafikami i z tego co wiem, wyczekuje na kolejne kwestie od dubbingowców, więc robota idzie pełną parą!

Dodatkowo, nie wiem czy zauważyliście. Ale od jakiegoś czasu na Facebooku, można zauważyć reklamę Edenu, oraz dość duży portal, zainterwsował się produkcją Haxo Games Studios i jeden z redaktorów napisał artykuł (kliknij i sprawdź) o Edenie.

Nie ukrywam że jestem mega podekscytowany zbliżającą się premierą. Więc liczę że Haxo daje z siebie wszystko, by Eden nie tylko zaiatniał na Polskiej scenie, ale też i zagranicznej, w którą oczywiście autor celuje. Yeah!

9 czerwca 2022 - 05:00 (Rubin)

Witajcie szanowni,
W ostatnim czasie zrobiłem mały przegląd związany ze wszystkimi dziennikami deweloperskimi z RPG Makera Unite, które opublikowane są na Twierdzy i trochę mnie zaniepokoiło iż przy większej ilości artykułów, które zapewne z czasem się zrobią. Może być kłopotliwym rozwiązaniem, gdy będziemy musieli skakać po wszystkich wpisach, aby poczytać sobie dział z pytaniami i odpowiedziami o programie.

Postanowiłem przygotować odrębny wątek FAQ - Pytania i odpowiedzi, który to został podzielony na dwie części.
Pierwsza to zbiór podstawowych pytań, gdzie dowiemy się podstaw o RPG Makerze Unite, a druga część, to spis wszystkich pytań z dzienników deweloperskich, uporządkowanych w formie chronologicznej, zależnie od daty publikacji artykułu. Myślę, że taki dział będzie jak najbardziej dla nas przydatny, byśmy mogli w jednym miejscu lokować tego typu tematykę.

Dodatkowo, na forum otworzyłem Specjalnie przygotowany wątek dyskusyjny, poświęcony RPG Makerowi Unite. Gdzie od teraz, spokojnie można prowadzić tzw. Offtop, oraz dzielić się pozostałymi informacjami związanymi z najnowszą wersją RM.
Zachęcam do zapoznania się z dziennikami deweloperskimi. Oraz posprawdzajcie fora z zagranicznej sceny. Może znajdziecie coś interesującego, o czym warto będzie się podzielić na naszym forum i dać znać polskiej społeczności, która być może nie wszystko wyłapała z aktualności o RPG Maker Unite.
Yeah!


RPG Maker Unite: FAQ | Forum: Wątek dyskusyjny

2 czerwca 2022 - 07:11 (Rubin)

Witajcie,
Kolejny miesiąc za nami, który ląduje w kartach Twierdzowego Archiwum i świętujemy (tradycyjnie) 2 lata działalności nowego Forum

Tak kochani. Widzicie jak ten czas szybko leci? Nasze forum w Czerwcu obchodzi kolejne urodziny, a co za tym idzie? Oczywiście, czas na małe podsumowanko.

W porównaniu z minionym rokiem. Na forum przybyło aż 383 nowych użytkowników. Rekord aktywnych użytkowników dostępnych na forum, podobnie jak i rok temu, został pobity w maju i na forum przybywało aż 172 użytkowników. Nie wiem czy ten rekord nie ma związku z publikacją pierwszego wpisu o RPG Unite, jednak jest to bardzo możliwe!
Dodatkowo mamy aż 61 napisanych nowych tematów i 877 nowych postów! - Te wyniki są wręcz imponujące, za co bardzo wam dziękujemy. Za waszą aktywność i wsparcie okazywane nowym makerowcom na forum!

Niezmiennie, działem wzbudzającym największe zainteresowanie jest nie co innego, a Koncepcje, gdzie publikowane są zapowiedzi nadchodzących produkcji!
I tak zupełnie nie planowo, przybywa do nas z niespodzianką redaktor McLaren, gdzie publikuje kolejną zapowiedź ze swojej gry nad którą obecnie pracuje pt. Turtles ,,Małe zmiany''. Nie wiem jak wy, ale ja się doczekać nie mogę gdy będę mógł w końcu w to zagrać i spuścić łomot Shredderowi!Sprawdźcie nowy trailer i zerknijcie do tematu na forum, bo Mclaren przygotował odrobine nowości, więc zapraszam do lektury!

Na zakończenie słowem od naszej redakcji, zwracając się do was. Dziękujemy makerowcy za dbanie o naszą społeczność i wsparcie na forum. Dzielcie się swoimi projektami a zapowiedzi realizujcie, i niech powstają z nich pełne wersje! Makerowi rodacy...
dziękujemy!

Twierdza RPG Maker || RPG Maker Polska
2002-2022