...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 35 )
Forum
Księga Gości
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
Inne

- RPG Maker -
RPGUNITE
RPGMZ
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
SimRPG95
RPG95
WRPGE

- Projekty -
Bit Man
Eden Universe
Pogromca II
Virtua Twierdza

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Goniec RM (Archiwum)
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Crystal PBF
Pillars of Eternity POLSKA - największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglądarceModules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer
Dragon Ball Great


Informacje || Pomoc || Zgło? nowe materiały
RPG Maker Polska >> Strona >> Archiwum

Archiwum 2023: Luty


19 luty 2023 - 05:00 (Rubin)

Hejka drodzy.
Spać nie mogę, chwilowo przebudziłem się w nocy i postanowiłem dogrzebać to co miałem zakopane na dysku i nad czym pracowałem jakiś czas temu.

W ubiegłym roku, na czacie RPG Maker Polska, z całą społecznością sporządziliśmy aktualny Słowniczek Makerowca, gdzie postanowiliśmy spisać wszystkie występujące słówka jakimi makerowa społeczność posługuję się na przestrzeni lat. tak by nowe osoby, mogły się z tym zapoznać, przeczytać i dowiedzieć się, co znaczą niektóre słowa, którymi tzw ''makerowcy'' się posługują. Z tego miejsca podziękowania kieruję do Tepe, Zombika, PInroza, HGSa, Reptile, i wszystkich o których zapomniałem tutaj wspomnieć, a również pomogli w spisywaniu słownika.

Z tego, co pamiętam, miałem to rozbite na kilka części i aktualizowałem tekst, natomiast nie zdziwiłbym się gdybym mógł coś zgubić i nie odkopać. Tak, więc jeśli coś się wam przypomni, dawajcie znać, dopisujcie swoje sugestie w komentarzach na forum i wszystko zostanie zaktualizowane.


[Przejdź do Forum]: Słowniczek Makerowca >>
15 luty 2023 - 21:57 (Rubin)

Witajcie.
Jak wspominałem na czacie discord Rpg Maker Polska (ahh te teksty podnoszace klikalność), cierpie na totalny brak czasu, co powoduje że nie jestem.w stanie przygotowywać wszystkiego tak jak bym chciał. Reszta ''kadry'' tzn. Redakcji, również realizuje swoje życiowe poczynania i inne zadania i czasu jak na lekarstwo :/

Jak wcześniej wspominałem - Obiecałem info dot. naszego Zombika, jednak na ten moment większych rewelacji brak, telewizji nie sprowadził, więc jak temat bardziej się rozkręci to myślę że jakiś artykuł również o całej akcji się skrobnie.

Bye!


(Kliknij) Kurs nr.29: Polecenia Zadrzeń: Warunek Liczby

3 luty 2023 - 06:50 (Rubin)

Witajcie makerowcy w nowym miesiącu!
Trochę miałem kłopotów przez kilka dni z logowaniem, ale z pomocą jak zwykle w Twierdzy, przybiegł zielony Reptilianin i wszystko już pięknie śmiga!

Standardowo, stary miesiąc trafia do kart archiwalnych a my przechodzimy do kolejnego rozdziału, gdzie kontynuujemy serię Dzienników Deweloperskich z RPG Makera Unite. W tym dzienniku odkryjemy zagadnienia związane panoramą i deweloperzy, zajęli się głębszą analizą mapowania.

To jeszcze nie wszystko. Zombik, na czacie RPG Maker Polska (kliknij aby dołączyć), zapowiedział kolejny projekt, z którym startuje, a w zasadzie już wystartował, bo pochwalił się zdjęciami!
Jednak, jest to początek, więc spodziewajcie się szczegółów w najbliższym czasie!
Bye!


(Kliknij) RPG Maker Unite: Dziennik Deweloperów #5Twierdza RPG Maker || RPG Maker Polska
2002-2022