...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 0 )
Forum
Księga Gości
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
Inne

- RPG Maker -
RPGUNITE
RPGMZ
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
SimRPG95
RPG95
WRPGE

- Projekty -
Bit Man
Eden Universe
Pogromca II
Virtua Twierdza

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Goniec RM (Archiwum)
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Crystal PBF
Pillars of Eternity POLSKA - największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglądarceModules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer
Dragon Ball Great


Informacje || Pomoc || Zgło? nowe materiały
RPG Maker Polska >> Strona >> Archiwum

Archiwum 2023: Lipiec


28 lipca 2023 - 22:30 (Rubin)

Witajcie.
Ostatnio zrobiło się dość głośno odnoście gry Wiedźmin KRES CECHU, autorstwa chłopaków z Wilczego Miotu, a to wszystko za sprawą niedogadanej do końca sprawy, odnoście praw autorskich i tak, dowiedzieliśmy się wczoraj, iż wydawca gry CD Projekt RED, zakazał ekipie WM, rozpowszechniania fanowskiej gry, jaką niedawno wydali na makerze. Ze wstępnych informacji wynika, że sprawa dotyczy praw autorskich, tak więc chłopaki poinformowali iż od teraz download z Wiedźminem jest już niestety niedostępny.

Oświadczenie odnośnie całej sprawy ekipa Wilczego Miotu, napisała na forum RPG Maker Polska (kliknij i sprawdź).

Dodatkowo, w dniu dzisiejszym na portalu GRY-Online, wleciał artykuł odnośnie całej sprawy.
Jest nam niezmiernie przykro z zaistniałej sytuacji i redakcja Twierdzy ubolewa mocno nad zaistniałą sprawą. Mamy nadzieje, że może jest jakieś małe światełko w tunelu i dojdzie do pozytywnego zakończenia. Jednak na ten moment, wspieramy chłopaków, prowadzimy burzliwe dyskusje na kanale Discord - RPG Maker Polska, i trzymamy za was kciuki!
22 lipca 2023 - 23:20 (Rubin)

Hejka.
Nie miałem czasu skrobnąc newsa bo dużo załatwiania spraw prywatnych, ale dla tych co śledzą discorda, oraz forum RPG Maker Polska, wiedzą że poza Commanderem, w międzyczasie pracowałem nad innym projektem który już znacie.

Moja gra Bit Man, została przetłumaczona i ruszyłem z nią na zagraniczną scenę. Trzeba się otwierać na zagranicznych makerowców oraz na portale gamingowe i dzielić się swoją twórczością. Bit Man jest już w wersji angielskiej i możeice go znaleźć na itch.io, oraz wyczekuje na akceptację jeszcze na pokrewnych stronkach makerowych.

Dodatkowo, co jakiś czas wrzucam filmiki z gameplayu na kanał YT, więc będzie co śledzić =].
Na ten moment to tyle. Yeah!2 lipca 2023 - 08:00 (Rubin)

Witajcie.
Więc wakacje czas zacząć! Mamy już Lipiec, a z nim duuużo dni wolnego który można wykorzystać na makerowanie i tworzenie odłożonego projektu =].

Zespół Wilczy Miot, zaskakuje nas pozytywną wiadomością, bo po 3 latach od zapowiedzi napisanej w Czerwcu 2020r. Właśnie udostępnili pełną wersję najbardziej wyczekiwanej gry na polskiej scenie w ostatnim czasie, pt. Wiedźmin KRES CECHU.
Produkcja posiada Dubbing, ABS, możliwość dostosowania ustawień w opcjach gry, cut-scenki i wiele, wiele więcej zastosowań, o których mógłbym tutaj pisać, ale wolę już więcej smaczków z produkcji nie zdradzać =].

Gorąco zachęcam do zagrania w grę, Piolodiusz jak i reszta zespołu sprawnie wydają łatki, gdy są zgłaszane jakieś mniejsze problemy więc nic innego tylko, siadać, grać i pisać recenzję!

Jestem mega szczęśliwy z chłopaków że udało wam się w końcu ukończyć projekt. Od zawsze kibicowałem wam i wraz z redakcją Twierdzy, trzymaliśmy za wasz projekt kciuki.
Newsy z takimi informacjami, od razu pisze się przyjemnej. Mam nadzieję, że będzie takich więcej!
Yeah! - Gratulacje Wilczy MiotTwierdza RPG Maker || RPG Maker Polska
2002-2022