...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 2 )
Forum
Księga Go¶ci
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
ICO

- RPG Maker -
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
Sim RPG 95
RPG95

- Projekty -
Virtua Twierdza

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Valhalla
Tsukuru Archive
Crasher World
Pillars of Eternity POLSKA — największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przegl±darce
Modules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer


Informacje || Zgło¶ nowe materiały
Download >> Programy


Anime Face Maker 2

Autor: Gen8
Strona: (odwiedĽ stronę)
Licencja: Freeware
Wersja: 2.0
Język: Angielski
Rozmiar: 4,30 MB
Informacje dodatkowe:
plik *.SWF (flash)

DOWNLOAD


Anime Face Maker 2 jest to prosta aplikacja wykonana we Flashu, dzięki temu nie zajmuje za wiele przestrzeni oraz nie wymaga instalacji. Jedyne co jest potrzebne do uruchomienia to dowolna przegl±darka internetowa z wmontowan± obsług± plików flashowych (adobe flash player, pro¶ciej: jak YouTube działa, to jest ok.).

Aplikacja w prosty sposób umożliwia stworzenie twarzy dla bohaterów. Można tworzyć twarze męskie i kobiece, za pomoc± efektów specjalnych można tworzyć też osoby starsze.

Tworzenie twarzy odbywa się na trzech poziomach.
  • Włosy - tutaj zmiana fryzury (1), możliwo¶ć dodania kucyka (2) oraz w±sów (3).
  • Twarz - w tej przegródce możliwo¶ć zmiany przy takich elementach jak: oczy (1), usta (2), brwi (3), dodatki (4), na przykład emocje, podrapania.
  • Ubranie - okulary (1), ubiór (2), kolczyki (3), wisiorki/akcesoria na szyję (4), inne akcesoria (5) np. kocie uszka (^-^)
Programik umożliwia także zmianę koloru skóry postaci oraz tła. Każdy możliwy do wyboru element posiada swoj± własn± paletę barw. Niestety, tak jak w większo¶ci generatorów, możemy zmienić tylko jeden kolor (jeżeli jest jaki¶ element, który ma więcej kolorów, to po jego zmianie, nakłada się tylko jeden kolor, co nieco parszywie wygl±da).

Oczywi¶cie tak jak w większo¶ci flashowych generatorów online, zapisanie pracy odbywa się za pomoc± klawisza PRINT SCRN, a następnie przeniesieniu, obramowaniu pracy i zapisaniu w wersji końcowej za pomoc± jakiego¶ narzędzia graficznego, jak chociażby Paint.

Może i można wykonać ciekawe prace, jednak nie ma za wiele elementów do wyboru (jak to w generatorach), ale zawsze jaki¶ sposób na urozmaicenie gry i wprowadzenie czego¶ nowego.Interface aplikacji Anime Face Maker 2, widać, że jest bardzo domy¶lna, i nawet z brakiem znajomo¶ci języka, nie powinno być problemy w tworzeniu twarzy.
A tutaj już kilka gotowych prac, sklejonych w jednym pliku w celu demonstracji, co można stworzyć. Oczywi¶cie twarze były nieco edytowane, przez co maj± mniejsz± rozdzielczo¶ć, ale i tak s± wyraĽne.


Tekst: Reptile
email: reptile@o2.pl