...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 0 )
Forum
Księga Go¶ci
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
ICO

- RPG Maker -
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
SimRPG95
RPG95

- Projekty -
Virtua Twierdza
Pogromca II

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Valhalla
Tsukuru Archive
Crasher World
Pillars of Eternity POLSKA - największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przegl?darce
Modules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer
ZAYKOWORKS

Informacje || Zgło¶ nowe materiały
Download >> Informacje

Download

W dziale download s± przechowywane pliki, które można spokojnie zapisać na dysku swojego komputera (oczywi¶cie, następnie cieszenie się nimi). Pliki s± różnych rozmiarów, niektóre maj± KB, niektóre MB. Chyba głównie to MB, ale staramy się zawsze, by pliki nie były za duże. Wiadomo, niektóre pliki (jak np. gry) nie zależ± od nas, tylko do twórcy.

Aby było ważne: pliki s± przechowywane na serwerze mediafire (trudno nie zauważyć), mamy tam darmowe konto, za co jeste¶my wdzięczni. Nie wymagamy od użytkowników jaki¶ pieniędzy za to, że możecie plik pobrać czy co¶ w tym stylu. Jedynie musicie przecierpić to, że pliki nie pobieracie bezpo¶rednio ze strony, tylko musicie wej¶ć na jaki¶ dziwaczny link mediafire=tutaj jaki¶ dziwaczny kod.

Kolejna ważna informacja: serwer mediafire jest wyposażony w antywirusa. Co to oznacza, że teoretycznie użytkownicy nie mog± zamie¶cić tam jakiego¶ zainfekowanego wirusem pliku. To, że w jaki¶ nadzwyczajnych sytuacjach program antywirusowy czepia się programu RPG Maker, czy jaki¶ innych plików pobranych z strony (gry, projekty, zdarzeniówki), to najwyraĽniej jest problem programu antywirusowego (na chłopski rozum: program się nie zna). Więc nie ma powodów do jakiej¶ niepotrzebnej paniki. Nikt tutaj nikomu nie chce utrudnić życia.

Dalej, pliki zazwyczaj s± pakowane w pak ZIP, RAR albo 7z, czasami jak nie ma sensu to po prostu sam skompresowany przez program RM plik projektu w postaci EXE. Aby rozpakować pobrane pliki (ZIP,RAR,7z), przydał by się jaki¶ program (darmowy program 7z, inny program Winrar - tylko, że ten już nie jest darmowy).

Czy z materiałów można korzystać do woli? Tak. S± tylko małe granice, zdrowego rozs±dku jak np. Nie można na pobranych materiałach w żaden sposób zarabiać (nie wyrażamy na to zgody - darmo otrzymali¶cie, darmo też dajecie, proste).

A czy przerabiać można? Jeżeli potrzebuje tego twój projekt, jasne jak najbardziej, ale fajnie by było zamie¶cić (w tym swoim projekcie) jakie¶ informacje, podziękowania dla autora materiałów, komu¶ za pomoc, adres strony. To nie jest konieczne, ale jednak miło by było co¶ takiego zobaczyć (powiedzmy to jest znak dla redaktorów i innych, że to co robi±: pomoc, materiały, nie jest bez sensu i w jaki¶ sposób się przydaje).