...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 3 )
Forum
Księga Go¶ci
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
ICO

- RPG Maker -
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
Sim RPG 95
RPG95

- Projekty -
Virtua Twierdza

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Valhalla
Tsukuru Archive
Crasher World
Pillars of Eternity POLSKA — największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przegl±darce
Modules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer


Informacje || Zgło¶ nowe materiały
Download >> Programy


Avi Maker v1.0

Autor: Suresh


Licencja: Freeware
Wersja: 1.00
Język: Angielski
Rozmiar: 0,3 MB
Informacje dodatkowe:
(brak)

DOWNLOAD


Avi Maker to bardzo lekki i prosty program do tworzenia filmów animowanych i animacji poklatkowych. Konwertuje on zbiór (do 128) plików BMP (8, 16 lub 24-bitowych) na film AVI. Formaty inne niż BMP nie s± obsługiwane. Program współpracuje z systemami operacyjnymi Windows XP 32-bit / NT 4.0 / 9x / 2000.
Jego zalet± jest bardzo prosta i intuicyjna obsługa, z któr± poradz± sobie bez problemów nawet pocz±tkuj±cy użytkownicy. Wszystkie opcje widoczne s± w głównym (i jedynym) oknie programu. Wystarczy po prostu wybrać kolejne pliki (poprzez wskazanie ¶cieżki dostępu), wskazać liczbę klatek na sekundę, miejsce, gdzie tworzony plik ma być zapisany, jego nazwę oraz ilo¶ć kolorów, a następnie wcisn±ć przycisk tworzenia filmu - i to wszystko. Trzeba przy tym pamiętać, że wszystkie dodawane obrazy musz± mieć takie same rozmiary - zarówno wysoko¶ć, jak i szeroko¶ć.

Prostota programu powoduje, że nie oferuje on wielu opcji do wyboru - praktycznie da się w nim stworzyć tylko co¶ na kształt pokazu slajdów, ale na potrzeby tworzenia gier takie rozwi±zanie w zupełno¶ci wystarczy. Avi Maker nie jest już przez autora rozwijany, a wersja 1.0 jest ostateczna.

Główne okno programu, w którym widoczne s± wszystkie dostępne opcje. Możemy tu dodawać i usuwać pliki, a w dolnym okienku po lewej widzimy ich listę. Po prawej wybór ilo¶ci kolorów w naszym filmiku, a na ¶rodku ¶cieżka zapisu, nazwa pliku wyj¶ciowego oraz okienko, w którym okre¶lamy liczbę klatek na sekundę. Jak widać, wszystko banalnie proste.


Tekst: Kleo
email: mail_kleo@o2.pl