

Archiwum 2025: Wrzesień
20 września 2025 - 16:00 (Reptile)
Ave,
Kilka dni temu karcianka Rubina otrzymała aktualizacje na forum, teraz przychodzi pora na kolejną aktualizację. A jest ona związana z gigantycznym projektem Eden Universe autorstwa HGS. Eden jak i wcześniej znany Pogromca 2, są cały czas aktualizowane, dopieszczane, dopracowywane, a kiedy powstaną pełne wersje?
Tego typu pytania można kierować do HGSa, ja po prostu odpowiem tradycyjnym: jak będą to będą...
W przypadku Eden Universe to już udostępniono konkretne plany względem projektu. Warto wspomnieć, że jest to projekt komercyjny i będzie dostępny do zakupienia na platformie Steam.
Kto nowy i jeszcze nie wie, to w super skrócie i przybliżeniu - EDEN UNIVERSE jest to symulator boga z elementami gry strategicznej. Projekt czerpie inspiracje z takich gier jak pierwsza część Black and White, The Settlers oraz Populous. Zainteresowanych oczywiście odsyłam do forum, gdzie można dowiedzieć się zdecydowanie więcej na temat tego projektu.
14 września 2025 - 09:00 (Rubin)
Witajcie moi drodzy.
Długo się nie odzywałem, a to tylko dlatego ponieważ, jak wielokrotnie wspominałem wam na kanale discord
RPG Maker, praca pochłania cały mój czas wolny.
Jednak dzisiaj jest szczególny dzień. Ponieważ 14 września dokładnie rok temu.
ogłosiłem zapowiedź mojej gry Duel Cards.
Gdzie właśnie z tej okazji. Na forum Rpg Maker Polska - zamieściłem potężną
aktualizacje z informacjami z postępów prac nad grą.
Gdzie również, będziecie mogli zobaczyć wstępne prototypy wyglądu kilku kart jakie będą znajdować się w grze,
oraz pozostałe istotne informacje to czego możecie się spodziewać w momencie wydania gry =].
Nie przedłużając wywodu i nie tracąc czasu na pisanie recenzji w konkursach do nieistniejących gier.
Odsyłam do wątku na forum poświęconemu aktualizacji, i do zapoznania się z info, a ja siadam i biorę się za dalsze tworzenie mojej
gry Duel Cards
Yeah!