...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 49 )
Forum
Księga Gości
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
Inne

- RPG Maker -
RPGUNITE
RPGMZ
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
SimRPG95
RPG95
WRPGE

- Projekty -
Commander
Eden Universe
Pogromca II
Virtua Twierdza

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Goniec RM (Archiwum)
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Crystal PBF
Pillars of Eternity POLSKA - największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglądarceModules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer
Dragon Ball Great


Informacje || Pomoc || Zgłoś nowe materiały
Strona >> Archiwum

Archiwum 2003: Kwiecień


30 kwietnia 2003 - 18:45 (Krulik)

Witam! Znów bohaterem mojego news'a jest Adams the Red, jego kolejne dwa skrypty pojawiły sie wiadomo gdzie :) Do redakcji dołączył Kwach, od niego wrzuciłem quest, scenariusz oraz 2 CharSety :) To wszystko na dziś, życzę Wam udanego długiego majowego weekendu.. cYa!


28 kwietnia 2003 - 19:41 (Michu)

Witam. Ja cały czas jestem off, ale udało mi się wpaść na chwilę. I od razu wrzucam pack midów z Gundam Wing i Record Of Loddos War. Na chacie czasami znajdziecie mnie pod xywą uhcim . Czytaj od końca^^. W niedalekiej przyszłości dział music dalej będzie się rozrastał.


28 kwietnia 2003 - 18:10 (Krulik)

Ello! Wrzuciłem skrypt Dwie drużyny autorstwa Adams the Red i Solucje o drużynie w LS3 autorstwa Blowwy'ego. Do projects dołączyła gra Anacondy pt. Quest of the holy milk. Oznajmiam, że z redakcji odchodzą wszyscy Rycerze, którzy niczego nie wrzucili od 2 miesięcy (rekordzista 4 miechy :P) czyli: Eosir, Kamil, Kapitan Nemo, MR Evil i Xellos wylatują... To wszystko, lecem, bye ! :)


26 kwietnia 2003 - 12:30 (Maniak__rpg)

Witam,ogłaszam że twierdza ma nowe forum które udało mi się zrobić,zachęcam do wpisywania się. Chce podziękowac kislowi i kwachowi,pomogli mi oni przy tworzeniu forum :)


25 kwietnia 2003 - 22:18 (Krulik)

Witam! Chciałbym ogłosić utworzenie wspólnego Chata strona o Makerze... Znajdziecie go pod adresem www.psrm.prv.pl lub po prostu kliknijcie w link Chat w menu... Jutro, po szkole (odrabiam 2 maja), dodam to co miałem dodać dzisiaj ale byłem zajęty chatem :) (i mi się nie chciało, hyhy :)), cYa!


25 kwietnia 2003 - 08:17 (_DEM_)

No, tym razem nic nie dodaję, tylko wstawiam drobne poprawki:
-dział z Mapami nareszcie odsyła do działu z mapami (wcześniej odsyłał do muzyki :)
-poprawiłem email Dante'a w loży zasłużonych
-poprawiłem dział muzyczny (tym razem to moja wina :).
To by było na tyle, spadantos!


24 kwietnia 2003 - 17:10 (Krulik)

Ello! Dodałem skrypt Adamsa the Red (jak to się odmienia? ;)) o nazwie Spotkania Losowe, jeżeli pamiętacie sytuacje gdy w chodzącpo mapie w Falloucie spotykaliście różnych mniej i bardziej dziwnych ludzi to wiecie już o co chodzi... Skrypt nie powala, ale pomysł świetny! Doszedł też nowy dział w Downloadzie, jego tytuł to Mapy. Już kiedyś miało być takie coś dodane, ale nikomu sie nie chciało O_o . . . W nowym dziale pojawiły się mapy o wdzięcznej nazwie: Miasta autorstwa Atr... Teraz, tyle... Może wieczorem coś będzie, baj!


23 kwietnia 2003 - 19:30 (Maniak__rpg)

To ja,maniak,dawno nic nie robiłem ale byłem zjęty(graniem i takimi tam ;p) więc teraz daje wam taką fajną aktalkę :) Dostajecie w niej pack dźwięków które mogą się wam przydać do czarów,oraz pack krótkich dialogów które idealnie nadają się do krótkich rozmów ;)(w stylu:witaj,zabiję cię) pochodzą one z gry morrowind,a oprócz tego daję wam najnowszą wersję gry activball,a jest nią:activball:Megapack,więcej o niej poczytacie w dziale gry.Zchęcam również do włażenie na czata bo jak zauwazyłem,czat ostatnio odzył :) coraz częściej zdarza się aby było na nim 10 osób :)...aaaa....zapomniałbym,od dzisiaj robię krótke(?) wywiady z fanami twierdzy ;D,jeden wywiad macie już na www,a jest to wywiad z kiślem :) no to tyle....papatki ;D


22 kwietnia 2003 - 17:30 (Krulik)

Witam po świątecznej przerwie! Bynajmniej nie wyjechałem na święta, po prostu net mi się zepsuł ;(( Jak się da z opóźnieniem to teraz składam Wam życzenia i przechodze do sedna tej aktualki. Dodałem scenariusz pt. Marlok autortswa Twardego, powiększyłem Download o trzy skrypty. Pierwszy - Teleport - jest demonstracją jaką otoczke może mieć teleportacja w waszej grze, autor: Adams the Red. Kolejne dwa pochodza od AIF, pierwszy to Jazda konna, a drugi to Strzelanie do celu. Zapraszam do ściągania i żegnam!


22 kwietnia 2003 - 09:10 (_DEM_)

Wrzuciłem wam dzisiaj pełną wersję gry ''Canter & Thunderbot: Narodziny'', a dziś o 20.00 organizuję spotkanie na naszym czacie dla tych co w tą grę grali lub zamierzają grać :P! Grę moja siora przeszła w niecałą godzinę, więc nie oczekujcie za dużo od tej gierki... Zapraszam do ściągania tej wspaniałej, żałosnej przygodówki :D!!!


20 kwietnia 2003 - 16:45 (_DEM_)

Jazz - chyba zostaniemy rywalami :). Niusy nam na zmiane wychodzą, kiedyś poszło coś o recki... niech Ci będzie - recki wysyłam tobie! Ops! Chyba mi się mail z niusa zrobił ^_^', no dodaję B (sorki że tak późno - coś się ze stroną z midami porobiło - i nadal nie działa...) w ''Muzyce''. Aha, skasowałem ''Demo Teleporterzy'', bo skończyłem z tą produkcją. Pracuje teraz nad ''C&T'' - Canter & Thunderbot. Gra będzie gotowa może już na środę - więc, aby zdążyć muszę zanidbać stronę :P. To tyle, nara!


18 kwietnia 2003 - 20:45 (Jazzwhisky)

No dobra, zaśmiecania Twierdzy dźwiękami ciąg dalszy... Dziś dorzucam jedyne, niepowtarzalne, straszliwe dźwięki z milionerów... A jako konkurencja dla DEMa - niepowtarzalne midiki rodem z japonii (from Kyodai Mahjongg ). To tyle... Pozdrowionka, i wesołych świąt (na pomorzu w szczególności, hehe ).


18 kwietnia 2003 - 15:20 (_DEM_)

I znowu macie midy od DEMa: midy autorów na literkę A oraz midy z filmów (oczywiście ze znanej strony www)! Więc do ściągania - marsz! Moooże jutro dostaniecie B albo i nawet C!


17 kwietnia 2003 - 19:45 (Jazzwhisky)

Żeby nie było, że kompletnie nic nie robimy ;P - mały ''UP'' - dwie recki od Wolwgangga (sorki, że dopiero teraz Wolgg ) i ''pakiet 1'' odgłosów z naszych kochanych Wormsów ode mnie... I to tyle, niech szmoc będzie z wami !


17 kwietnia 2003 - 17:25 (_DEM_)

No i proszę - nie minęła doba - i już nowy nius z nowymi midami (z seriali!). Jutro prawdopodobnie dostanicie kolejne midy. Nara!


16 kwietnia 2003 - 18:15 (_DEM_)

Dawnom nie pisał, ale teraz nadrabiam to z nawiązkom (błędy robiem umyślnie). Daję wam 3 MB muzyki klasycznej prosto z biblioteki Cantera w formacie MIDI. Polecane przez najlepszych chodowców Canterów na świecie :). Aha - midy te będą wykorzystywane w grze ''Canter & Thunderbot: Narodziny''. To by było tyle. W najbliższym czasie dam wam jeszcze inne midy :)! Nerka!!!


14 kwietnia 2003 - 21:10 (Krulik)

Ello! Dziś wrzuciłem 2 zestawy MIDów, które nadesłał Suavek pochodzą one z serialu Star Trek oraz z gry Dune 2. W skryptach pojawiła się ''Śnieżna zabawa w ganianego'' autorstwa Kam322. Ostatnim i jakże łakomym kąskiem jest demko gry Lupusa z serii GS pt. Galactic Saga: New Dimension. Ta produkcja stoi na bardzo wysokim poziomie w skali polskich gier więc polecam wszystkim ją ściągnąć i zagrać :) Dzisiaj tyle, pa pa!


11 kwietnia 2003 - 20:35 (Krulik)

Witam! Do Rycerzy dołączył AtR (Adams the Red), na początek dał on dwa skrypty: Dual i Pułapki... Niedawno wrzuciłem jego gre pt. Nadzieja,w grze brakowało jednego CharSetu i gra wieszała się po 3 mapach. Ze strony możecie pobrać poprawioną wersje gry Nadzieja...To tyle, bye!


7 kwietnia 2003 - 19:45 (Krulik)

Ello! Jak widać po marcowym zastoju stronka złapała oddech i powoli odżywa, ciesze sie z tego bardzo (szkoda, że tylko 2 redaktorów robi news :P)i dodaje 3 pliki. Pierwsze dwa otrzymałem od Twardego są to:
- scenariusz pt. Czarodziej Wern,
- pełna werja Jego gry pt. Leo w opałach.
Ostatnim plikiem dodanym w tej aktuliazacji jest gra Azzarita:
L.A.N.D ( Life After Nuclear Destruction) - fajna postnuklearna gra (ChipSety nie pasują ale ogólnie spox ;))

Czuje się w obowiązku oznajmić Wam, że link do Konkursu Expert Makera powróciły do Indexu, możecie go znaleźć w zakładceSite w prawej kolumnie strony... Moją winą jest, że link zniknął, najpierw był, później go nie było :] Po prostu Maniaknie ogłosił tego, że konkurs został rozpoczęty i wywaliłem linka... Skoro Maniak przypomina, aby brac udział w konkursieto ogłaszam, że został rozpoczęty i ZACHĘCAM do brania udziału w nim, bo praca Maniaka pójdzie na marne. Jeszce raz: Prawakolumna, zakładka Site, link 'KONKURS' lub po prostu kliknijcie >> tutaj << .Chciałem jeszcze dodać, że stare newsy przesżły do archiwum... O.K. zmywam się bo od tej paplaniny sam się zamotałem :) Nie zapomnijcie zagrać w gry ^^, cYa!


6 kwietnia 2003 - 18:00 (Maniak__rpg)

To ja!!! Maniak :)...Jako ze dostałem parenaście maili co do mojej gry(jedni mówili że za łatwa,inni że za trudna,ze błędy są,itp,idt...)że zrobiłem patcha,zachęcam do pobierania :)Oprócz tego przypominam że trwa KONKURS expert maker,więc bieżcie w nim udział!!!oprócz tego powstała nowa strona o rpg...(ale nie o rpg makerze :D,poprostu o grach rpg) www.prowincjerpg.prv.pl...No to chyba tyle...Acha...jutro powinienem wzucić jakieś midi i dzwięki... ok teraz idę robic gierę :),projekt macie po lewej ''dedective998'' NARX


5 kwietnia 2003 - 22:20 (Krulik)

Witam! Dzisiaj skromnie... Wrzuciłem demonstracyjną gre pt. Bitwa, jest to 1-mapowy zlepek kilku podstawowych funkcjimakera, w rezultacie otrzymujemy interesujący efekt :) radze ściągnąć początkującym, aby zobaczyli, że nie liczy sięilość (duża mapa na której nic się nie dzieje) a jakośc (czego przykładem jest Bitwa)!!! Demko nadesłał Twardy, któregomail zgubiłem :/ zapowiedział On również, że za jakiś czas ukaże się jego hiper-produkcja (;)), na razie nie zdradziłnic więcej :(... To tyle odemnie, cYa!


4 kwietnia 2003 - 17:35 (Krulik)

Heh, to jeszcze raz ja :) Mam lekką skleroze i zapomniałem o jednym pliku :) Jest to demko gry Nadzieja autorstwa A t r (tak! z odstępami).Jak wynika z moich pierwszych doznań gra jest bardzo ciekawa :). Chociaż, że użyto w niej ChipSetów z RTP, których nie cierpie :) Zachęcam Was do grania i opuszczam lokal ;) pa!


4 kwietnia 2003 - 16:50 (Krulik)

Yo! Wrzuciłem skrypt AIFa demonstrujący jak zrobić ''tajne'' przejście, oprócz tego w poradach prostych znajdziecie dwa teksty Wolwgangga na temat wymyślanie scenariuszy do gier :) Wiem, dawno nic nie dawałem, jest to spowodowane tym, że 95% czasu na kompie spędzam nad opracowaniem prezentacji dotyczącej UE... Żegnam!


1 kwietnia 2003 - 19:32 (Maniak__rpg)

Joł,to ja maniak dość dawno nie było aktalki wiec ja ją robię :) dodaję moją gierke ''activball'' jest to gra przeznaczona do relaksu i rozładowania atmosfery,a oprucz tego daję też moją poradę o zmiennych(porady proste)no i mam nadzieję że ten miesiąc będzie szczęśliwy ;)
Twierdza RPG Maker || RPG Maker Polska
2002-2024