...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 0 )
Forum
Księga Gości
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
Inne

- RPG Maker -
RPGUNITE
RPGMZ
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
SimRPG95
RPG95
WRPGE

- Projekty -
Commander
Eden Universe
Pogromca II
Virtua Twierdza

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Goniec RM (Archiwum)
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Crystal PBF
Pillars of Eternity POLSKA - największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglądarceModules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer
Dragon Ball Great


Informacje || Pomoc || Zgłoś nowe materiały
Strona >> Archiwum

Archiwum 2003: Listopad


30 listopada 2003 - 23:02 (Twardy)

Siemanko!! Dzisiaj dużo niusów to ja też coś dam. Dodaje mega Squadanke midów ''Na każdą okazje'' :) No to tyle... Dobranoc!


30 listopada 2003 - 20:20 (Reptile)

Konbanwa ,wieczorkiem
Teraz dodaje od PiotrkaSSJ:
*Chrono Trigger Midi
*Skrypt Skoki
Zaniedługo dodam coś jeszcze... aha ,jak narazie można zauważyć efekty naszej pracy na Twierdzy ,po lewej stronie 3 nowe działy:
*BattleCharsets - [narazie nic nie ma]
*Weapons - [narazie nic nie ma]
*Rpg Tsukuru30 listopada 2003 - 17:30 (Braian)

Witam..
Czas na małego upka i z mojej strony w ten piękny dzisiejszy dzień. Dodaje dwie pierwsze częsci trylogi Czasoprzestrzeń, zamieszczone dzięki uprzejmości Titka. Wiadomo gdzie szukać. Narazie tyle...30 listopada 2003 - 14:08 (Reptile)

Ohayoo Wszystkim!
Czas na następnego Upka, co by tu dodać...ach niech będzie:
Dodaje Porade Trudną od Proroka pt. Zegar oraz mały zestaw Midi wiadomo gdzie można znaleść...

To jeszcze nie koniec...


30 listopada 2003 - 12:45 (Reptile)

Ohayoo Wszystkim!
Jak mówiłem że zaraz się odezwie ,to staram się dotrzymać słowa. Narazie informacja co dodaję:
Skrypt przetłumaczony z języka niemieckiego przez Kolina ,skrypt o nazwie Zelda zastosowanie systemu energi jak i systemu walki.

Co do zmany w dziale Redakcja
Złe wieści: Żegnam z drużyny :
KGK
Wolwgangg


Fajnie było ,szkoda ,że tak szybko się przygota z wami skończyła.... Wolwgangg ,nie przejmój się ,duch twierdzy z tobą nie poszedł ,jakoś jeszcze widze że nad Twierdzą fruwa ... i sobie zmienił kolor włosów.Więc sie nie przejmój ...

Awans otrzymuje:
Prorok - za dobre sprawowanie itp. blabla bla. gratulacje!

Do drużyny dołancza się:

Jargo ,zaskoczeni wszyscy ? NIE !? Co za pech.... a ja myślałem że tłumy będą się cieszyć itp. bla bla bla... eh ... wszystko się wali i nie idzie po mojej myśli ,tak więc witam Jarga w drużynie po latach przerwy ,mam nadzieję ,że nie będzie musiał nas opuszczać.


30 listopada 2003 - 10:50 (Reptile)

Ohayoo Wszystkim!
Mam nadzieje ,że czytacie te newsy....coś mi się zdaje ,ze wam się już znudziło...
Teraz dodaje 2 Porady Trudne od Proroka ,wiadomo gdzie można je znaleść...

Informuje ,że teraz robie nowy podział Redakcji troche musze w nim wprowadzić zmian ,dokładniejsze nformacje podam zaniedługo.


30 listopada 2003 - 09:45 (Reptile)

Halo halo Reptile słyszysz nas?
-Halo halo , oczywiście ,że słysze.
-Halo halo ,możesz nam podać dzisiejsze wiadomości ?
-Halo halo ,oczywiście ,że moge.więc Zostały dodane jak narazie:
*1 skrypt od Error'a Falloud Domka
* 1 pack facesetów od Errora
-halo halo ,Reptile ,czy to wszystko na dzisiaj ?
-Halo halo ,oczywiście ,że nie.Jak coś się zmieni to odrazu dam znać.
-Dziękujemy za rozmowe z Reptile'm i czekamy na następne wiadomości.30 listopada 2003 - 00:55 (Reptile)

Ohayoo Wszystkim!
Witam wszystkich z ulicy świrka i muchomorka gdzie dzisiaj będziemy relacjonować wydarzenia z Twierdzy RPG Makera gdzie nasz redaktor Reptile teraz siedzi.Dodaje jak narazie ulepszoną wersję opisu Rpg Maker ,zaprasza dzisiaj na specjne wydarzenie na Twierdzy, które się zaczyna od tego news'a i na pewno przejdzie do historii.Co się święci ? Już mówię odrazu:

Dyzlektycy ,anelfabeci ,daltoniści ,ślepcy ,i inne makerzy. Zmieniamy świat na +

tak więc jeszcze raz zachęcam do spędzenia troche dzisiaj czasu przy twierdzy ,bo zobaczycie ,ze raczej będzie się opłacało.


29 listopada 2003 - 11:25 (Twardy)

Witam! Dzis podobnie jak ostatnio wrzucam midi z kultowej gry na Konsole oraz PC Metal Gear Solid, ktore podrzuca ponownie Nelec1. Papa!


28 listopada 2003 - 11:08 (Lukim)

Cze wam!
Na początek chciałbym pożegnać również mojego kumpla Wolwgangga... A dzisiaj daję moją pierwszą gierkę pt.''Dragon ball L'' , którą robiłem 2 lata temu , a dzisiaj znalazłem. Szkoda jednak że to jest pierwsza wersja tej gierki , bo w drugiej (która niestety przepadła na zawsze) było dużo skryptów z różnych stronek (również moich , które miałem dać na Twierdze , ale przepadły)...Poprawiłem również kilka błędów na stronie (patrzcie jak piszecie newsy)...
No to tyle...
See ya!


26 listopada 2003 - 13:08 (Twardy)

Siemanko! Wrzucam midi z gry Hopmon od Nelca1. Nie długo nowe rzeczy z jego strony. Papa


25 listopada 2003 - 22:55 (Twardy)

Siema ponownie!
W pierwszej części chciałem pożegnać kumpla Wolwgangga... W drugiej części chciałem przekazać gdyż znalazłem moją pierwszą grę robioną przed dwoma latami o nazwie ''Przygoda Krzyśka''. Możecie ją znaleźć w dziale gry.
No to na tyle. Pa!


25 listopada 2003 - 19:30 (Misiek)

Cześć! Po pierwsze, żegnam i dziękuję za współpracę Wolwgangga. Aha, Twierdza nie podupadła, mam nadzieję w sobotę to udowodnić (główna część niespodzianki:)), o ile się wyrobimy. Druga rzecz: nigdy się tego nie czepiałem, ale ludzie, chociaż chwilę pomyślcie nad newsem, który piszecie! Bo normalnie to wygląda jak jakaś olewka! To nie freestyle, można cofnąć się i poprawić błędy. To obniża poziom strony. Kolejne takie newsy będą kasowane i niebrane pod uwagę przy ''rozliczeniu'':) Dlatego proszę, o chociaż troszkę inicjatywy podczas pisania.
PS. Poprawiłem , ''byki'', które rzuciły mi się w oczy, ale nie będę tego robił ciągle!


25 listopada 2003 - 18:52 (Wolwgangg)

Witam
Czas na kolejna wytyczna w moim życiu. Odchodzę. Nie wiem czy na dobre czy na złe, nie jestem pewien czy ktoś będzie mnie opłakiwał, albo żegnał. Jestem jednych z ostatnich ludzi na Twierdzy, którzy usiedzieli na jednym miejscu ponad rok. Musicie wiedzieć ze dobrze się bawiłem przez ten czas, poznałem wielu fajnych ludzi, przyszłych kumpli, przyjaciół czy tez współpracowników. Niedawno myślałem co osiągnąłem przystępując w szeregi twierdzy, na pewno poznałem makera i to prawdopodobnie lepiej niż ktokolwiek na twierdzy jest w stanie. Na pewno tez poznałem kilku wspaniałych gości, bez których nie wyobrażam sobie mojego życia. Jednak, co dąłem innym makerowcom? Na pewno dużo tekstów, recenzji, porad i scenariuszy. Jako znawca tego programu mogłem dobrze opisywać gry, czy tez wymyślać do nich fabule. To było moje zadanie. Byłem często rozpoznawany wśród gości twierdzy, ale nie innych stron, byłem tylko chłopcem do pisania tekstów, wiem że, nikt mi ich nie kazał pisać, ale mimo wszystko tylko ja to robiłem. Wiem ze nie o sławę tu chodzi, ale chce w moim życiu spróbować jeszcze czegoś innego. Odchodzę. Na zawsze z twierdzy, jednak przenoszę się na inna stronę. Nikogo nie chce zdradzać ani obrazić, z nikim się nie pokłóciłem ani z jednej ani tez z drugiej ze stron. Moim zdaniem twierdza podupada, czy uda się jej wydostać z dołka - nie wiem, ale ja odchodzę razem z nią, z duchem twierdzy. Niech na moje miejsce staną młodzi i jeszcze z uporem do tych rzeczy. Przepraszam wszystkich, którzy chcą żebym został, przepraszam tez za błędy. A co tyczy się bycia na scenie... Odchodzę wraz z nadejściem lutego. Po prostu maker nie jest już dla mnie tym samym, czym był kiedyś. Musicie wiedzieć ze nic nie jest w stanie zmienić mojej decyzji. To tyle. Jeszcze raz zegnam wszystkich.
p.s. sorki za dlugiego newsa


25 listopada 2003 - 18:50 (Michu)

Witam... Po dłuuuuuuuuuugiej przerwie powracam z demem mojej gry (dział gry > TUTAJ). Jak narazie planuję zrobić z serii Fantasy 4 gry. Przepraszam wszystkich, za moje lenistwo, ale przeprowadzka, nowa szkołą, kłopoty, modem, zastanawiam się czy nie odejść ze sceny, zanim jednak podejmę decyzję, dam wam (niedługo) kilka naprawdę świetnych rzeczy, np. pare porad do działu grafika. 3majcie się ciepło, bo zima za pasem. :)


25 listopada 2003 - 15:50 (Twardy)

Siemanko ! Dzisiaj do działu Music sporo dodałem... Zobaczycie tam między innymi midi z serii Mortal Kombat, midi z Final Fantasy IX i X... Nie długo nowe upy z mojej strony :) Trzymajcie sie pa !


23 listopada 2003 - 10:00 (Reptile)

Ohayoo Wszystkim.
Dzisiaj zrobiłem małe pożądki ,otóż wykasowałem dział Projekty ,gdyż one nie były Uaktualniena.
Przy okazji też pare działów pousuwałem ,gdyż uznałem że nie są potrzebne ,albo nie są wykorzystywane. Dzisiaj dodaje poprawną wersję Green Levithan II wiadomo gdzie można gre znaleść.
Sayonara.22 listopada 2003 - 15:45 (Braian)

Witam wszystkich po przerwie. Dzis podładniłem porady trudne, pózniej cos jeszcze dorzuce, a teraz zapraszam wszystkich chętnych na spotkanie na chacie o 20.00. Jak za dawnych czasów. Tak więc wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszam..


20 listopada 2003 - 18:45 (Adams The Red)

AtR Workshop is proud to present two new scripts on this site!!! Cze! Jestem dumny że mogę napisać 1 newsa na tej stronce ;) Dodaje dwa skrypty graficzne. ''3D w 2D'' i ''Armia'' Stay tuned for more of AtR Worshop!!!


17 listopada 2003 - 20:45 (Misiek)

Witam po długiej przerwie:)!! Jak widać, elbi.pl ładnie nas wyrolowało (nie mamy szczęscia do sponsorów:(). Na szczęscie serwer pwii.pl udostępnił nam konto (chwała im). Ponieważ dzięki uprzejmosci elbi stracilismy pliki dodane od początku wrzesnia. Ale szybko to nadrobimy:) Trochę zmian w redakcji, zlikwidowana funckja przewodniczącego WR. Proszę WR i Rycerzy o przesyłanie materiałów! Niedługo sporo dużych niespodzianek:) Trzymajcie się!


- (~10 listopada 2003)

Kolejne problemy z serwerem, hostingiem, oraz pseudo włamaniami.
Twierdza RPG Maker || RPG Maker Polska
2002-2024