...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 24 )
Forum
Księga Gości
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
Inne

- RPG Maker -
RPGUNITE
RPGMZ
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
SimRPG95
RPG95
WRPGE

- Projekty -
Commander
Eden Universe
Pogromca II
Virtua Twierdza

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Goniec RM (Archiwum)
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Crystal PBF
Pillars of Eternity POLSKA - największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglądarceModules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer
Dragon Ball Great


Informacje || Pomoc || Zgłoś nowe materiały
Strona >> Archiwum

Archiwum 2004: Styczeń


31 stycznia 2004 - 20:54 (Virus RAMMSTEIN)

Booyakashia!
Po długiej przerwie dodaje kilka różnych charsetów. Mam nadzieję, że Wam się przydadzą. No to już wszystko, Booyaka!


31 stycznia 2004 - 15:00 (Qulee)

Ohayoo!
Dzisiaj dodaję odsiebie pare Charsetów o nazwie Żółtacy.
Są to Solidersi na krzyżu do górynogami ,z obciętą głową itp.... Poprawiłem pare błędów , oraz taka mała informacja. Jeden z naszych Rycerzy ,mianowicie ginrus ,posiada nowego emaila ginrus@o2.pl Więc teraz możecie bez problemu z nim utrzymać kontakt.No to by było tyle jak narazie.
Sayonara.


29 stycznia 2004 - 21:00 (Qulee)

Ohayoo!
No więc ,Virus się troche pomylił ... nie tylko Ginrus pracuje ,ale również pracują inni , jak np. Nelec1 dzięki, któremu dzisiaj dodaję Backdropy z gry Baktuen Shoot Beyblade 2002 Takao / Daichi Version ,szkoda tylko że tej nazwy dłuższej nie było ,no ale ta też jest ok. Keh ... no oczym by tu jeszcze napisać ... o wiem!
Dla zainteresowanych Konkursem się chciałem zapytać:

Czy termin wam odpowiada? Bo dostałem wiadomość ,żeby go przedłużyć ,więc czekam na propozycje.
Sayonara.


27 stycznia 2004 - 23:00 (Virus RAMMSTEIN)

Booyakashia!
No ja sie troche rozleniwiłem, ale Ginruswciąż pracuje:) Dodaje od niego dzisiaj facesety, charsety i gameovery. Jest tego troche. No to ja już kończe. Booyaka!


27 stycznia 2004 - 14:05 (Qulee)

Ohayoo!
I znowu nowy upek przez Nelca1 Dziasiaj od niego dodaję
*2 Title
*3 Panorama
Znajdziecie je na samym dole o nazwie Medabot.
Sayonara.


25 stycznia 2004 - 23:25 (Braian)

Witam po długiej mojej nieobecności.Ostatnio jakoś nie mam czasu na prace ,musze się niestety ograniczyć przez modem ... szkoła ,modem ,rodzina ,przyjaciele ... same problemy na głowie ... dobra ,powiem prosto z mostu nie będzie mnie za często na GG i na maile moge nie odpowiadać ,ale postaram się jednak czasami wpaść.Przechodząc do milszej rzeczy, dzisiaj do działu gry ląduje gierka o nazwie The Demons Legacy od Mefista. nara.


25 stycznia 2004 - 15:35 (Qulee)

Ohayoo!
Dzisiaj dodaje od Nelec1 facesety Beyblade ,4 facesety jak narazie pod wieczór postaram isę coś jeszcze wykombinować.
Sayonara.


24 stycznia 2004 - 23:00 (Virus RAMMSTEIN)

Booyakashia!
Dzsiaj dużo leci od Ginrusa! Są to packi charsetów, facesetów i game overów. Wszystkie są ładne i warto je zassać. Booyaka!


24 stycznia 2004 - 21:15 (Qule)

Ohayoo!
Doszły mnie słuchy ,że co niektózi nie posiadają WinRARa ,więc postanowiłem go dodać do działu Programy aby można było przeglądać wszystki prace i nie tylko prace, Sayonara.


22 stycznia 2004 - 14:26 (Virus RAMMSTEIN)

Booyakashia!
W dniu dzisiejszym do redakcji dołącza Ginrus. Niech Ci się tutaj dobrze pracuje! Na powitanie leci od niego pack gameoverów z DB. No cóż, na dziś do już wszytko, Booyaka!


19 stycznia 2004 - 18:00 (Virus RAMMSTEIN)

Booyakashia!
Dziś dodaje pack battlecharów-stworków. Może przydadzą się one Wam jako przeciwnicy, zachęcam do ściągania i życzę miłego dnia! Booyaka!


18 stycznia 2004 - 13:00 (Misiek)

Cze! Sorry, że nic ostatnio nie daję, ale mam mało czasu, od pon. będzie lepiej. Dziś informuję tylko, że powstał kanał IRCowy, zapraszam do wchodzenia!!!!!!!!!!! W polu ''chanel'' wpisujecie #rpgmaker


17 stycznia 2004 - 19:27 (Virus RAMMSTEIN)

Booyakashia!
Dziś leci ode mnie pack titlów z gier. Nie dużo ostatnio sie dodaje, bo szkoła przeszkadza, ale jak widać nie jest najgorzej:) No nic, na dzisiaj to już niestety wszystko. Booyaka!


17 stycznia 2004 - 17:35 (Qulee)

Witam Ponownie!
Dodaje Facesets z gry True Love , napis konkurs poprawiłem na czerwony kolor ,jest po prawej stronie niżej księgi gości. Był troszeczke (chyba) nie widoczny ,więc go poprawiłem. Sayonara.


17 stycznia 2004 - 13:35 (Qulee)

Ohayoo Wszystkim!
akurat wpadłem na pomysł ,aby zrobic malutki Konkurs ! Znajdziecie ten dział po prawej stronie. Wszelkie pytania i sugestie ,prosze kierować na mojego emaila.
Sayonara


17 stycznia 2004 - 10:10 (Qulee)

Ohayoo Wszystkim!
Jak zauważyłem ,ostatnimi czasy ,nic się za dużo nie dzieje ,pewnie to wszystko przez szkołę... no ,ale pierwszy semestr dobiega końca ,co już chyba nam pozwoli w miare normalnie pracować. Dzisiaj dodaje Battle Weapons o nazwie Rękawice ,rękawice Boxerskie z różnymi dodatkami ,np. Pazurami ,aby bardziej bolało przeciwnika nasz atak.Rękawice są ładne w kolorach tęczy , do wyboru do koloru ,jak jakiegoś koloru zabraknie ,a będzie wam potrzebny to można oczywiście na zamówienie (za drobną opłatą ^,^) dorobić pare. hmmm.... coś tak smutono tutaj ,trzeba to dzisiaj koniecznie zmienić.
Sayonara!


15 stycznia 2004 - 23:41 (Virus RAMMSTEIN)

Booyakashia!
Dzisiaj dodaje troche ładnych game overów. Wiadomo gdzie znaleźć. No cóz, wszystko na dziś. Booyaka!


13 stycznia 2004 - 18:44 (Virus RAMMSTEIN)

Booyakashia!
Dawno ode mnie nic nie było (szkoła :/ ) ale dziś dodaje pack charsetów, wiadomo gdzie znaleźć. To tyle na dzisiaj! Booyaka!


11 stycznia 2004 - 14:50 (Qulee)

Ohayoo ,
ale szybko ten czas leci ,przedchwilą w rycerzach a już w Wielkiej Radzie ...fajnie. Dzisiaj zrobiłem mały pożądek w dziale Archiwum ... jakby był jakiś problem ,prosze kierować wszelkie pytania na mój email Qulee ,
Sayonara!


10 stycznia 2004 - 23:52 (Virus RAMMSTEIN)

Booyakashia!
Ode mnie znowu panoramy:) Jakoś sie ich uczepiłem:P Ale ładne są, naprawde polecam. Oby się Wam przydały! Booyaka


9 stycznia 2004 - 19:10 (Misiek)

Hej! Qulee dostaje awans do WR! Gratuluję i powodzenia:)


8 stycznia 2004 - 22:55 (Jargo)

Cześć!
Dzisiaj dwie sprawy.
Pierwsza jest taka że do Tsukuru 2003 PL (czyli rpg maker 2003 PL) wkradł się błąd, przez który nie działała opcja tworzenia instalatora gry. Wszyscy którzy go doswiadczyli powinni w głównym folderze Tsukuru utworzyć (pusty) plik tekstowy o nazwie Unlha32.txt... i to wszystko :) . Na serwie jest już nowa, poprawiona wersja.

Druga część jest od qulee:
Dodaję jego Panoramy o nazwie ala matrix ,znajdziecie w dziale panorama. to by było na tyle. Pozdrowienia ,zapraszamy do pobrania!


8 stycznia 2004 - 20:07 (Virus RAMMSTEIN)

Booyakashia!
Dawno nic nie dodawałem. Wrzuciłem pack bardzo ładnych panoram o tematyce lava. Troche dużo ważą, ale za to są piękne! To wszystko na dziś. Booyaka!


7 stycznia 2004 - 23:20 (Lukim)

Cze wam!
Dzisiaj daję wam scenariusz pt.''Katastrofa'' mojego autorstwa. Przeglądałem sobie stronę i zauważyłem , że nie ma niektórych moich tekstów (już pomijam download , bo tam zawsze jest coś nie tak :P) Poprostu przepadły np. moja recka ''Fantasty Battle'' i inne. No to tyle...
See ya!!


6 stycznia 2004 - 20:20 (Lukim)

Cze wam!
Wszystkiego najlepszego z okazji nowego roku... sory za spóźnione życzenia ale nie było mnie w domu. Stare newsy trafiły do archiwum , a dzisiaj daję midi z Jak & Dexter.
See ya!!


6 stycznia 2004 - 17:08 (Virus RAMMSTEIN)

Booyakashia!
Dorzucam dzisiaj pack ładnych panoram. Można znaleźć w dziale panorama. No narazie to wszystko ode mnie. Booyaka!


4 stycznia 2004 - 16:37 (Virus RAMMSTEIN)

Booyakashia!
W ostatnim dniu wolnym od szkoły dodaje pack battle charsetów. No cóż, teraz będzie mniej czasu na prace, ale postaram sie w miare często coś dodawać. Trzymajcie się! Booyaka!


3 stycznia 2004 - 18:15 (Jargo)

Cześć!
Jak ten czas szybko leci ,co nie ? Dzisiaj dodaje Charseta Goku z Dragon Balla (większość pozy jak robi swoje jakieś tam ataki) od qulee. Osoby tworzące gre o tematyce Dragon Ball zapraszam do działu charsety ,ponieważ może was to naprawde zaciekawić ,inne osoby też mogą zresztą tam zerknąć. Happy New Year !


2 stycznia 2004 - 17:34 (Virus RAMMSTEIN)

Booyakashia everyone!
To już mój drugi news w nowym roku:) Dzisiaj dorzucam pack monsterów. Wiadomo gdzie znaleźć. To by było wszystko na dziś. Booyaka!


1 stycznia 2004 - 12:38 (Virus RAMMSTEIN)

Booyakashia!
Dzisiaj mam zaszczyt dodać pierwszego newsa w nowym roku 2004! Dodaje pack systemów. Mam nadzieję, że ten rok będzie lepszy od poprzedniego! Booyaka!
Twierdza RPG Maker || RPG Maker Polska
2002-2024