...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 33 )
Forum
Księga Gości
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
Inne

- RPG Maker -
RPGUNITE
RPGMZ
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
SimRPG95
RPG95
WRPGE

- Projekty -
Commander
Eden Universe
Pogromca II
Virtua Twierdza

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Goniec RM (Archiwum)
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Crystal PBF
Pillars of Eternity POLSKA - największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglądarceModules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer
Dragon Ball Great


Informacje || Pomoc || Zgłoś nowe materiały
Strona >> Archiwum

Archiwum 2004: Luty


29 lutego 2004 - 11:55 (Qulee)

Ohayoo.
Dzisiaj poprawiłem dział LINKI jest troche ''odświeżony''. Nie ma tam za dużo linków, ale są...
Mała uwaga dla redaktorów, prosze aby każdy z redaktorów zgłosił się do mnie ,nie obchodzi mnie to jak ,ale macie się zgłosić ,gdyż sprawa jest bardzo ważna (potraktujcie to jako poważny Obowiązek) Sayonara. Jaa ne!


27 lutego 2004 - 12:20 (Qulee)

Ohayoo.
Prosze państwa ,coś nowego się stało ,a mianowicie pojawił się pierszy od kilku miesięcy projekt ! Mam nadzieję że ten powstanie bo nie wiem jak z innymi ,co się stało....prawdopodobnie przestali je tworzyć ,albo tworzą w ciemnościach ale nie o tym miałem pisać. Dodaje do Projektów ,projekt Hary ,gierke pt.The Crystal Zapraszam do zwiedzania!

No i przez przypadek zmazałem swojego newsa....ale poinformuje jeszcze raz tutaj (skrót): Podlinkowałem pare chipsetów oraz zapraszam na dzisiejszego Chata o 20:00
Jaa ne!


26 lutego 2004 - 19:09 (Virus RAMMSTEIN)

Booyakashia!
Ja znowu po przerwie, ale tym razem z większą ilością ''smaczków'' :D. Są nimi 3 skrypty przedstawiające czarowanie w bs'ach, wchodzenie z różnych stron na most i widzenie wnętrza domku z lotu ptaka (jak w falloucie) od Ludzix'a. Potem od Dragomir'a leci pack backropów ''Krwawych Ziem'' i potworów z Rune Sword. No troche tego jest, życzę miłego ściągania i miłego wieczoru! Booyaka!


26 lutego 2004 - 18:46 (Qulee)

Ohayoo.
Można się domyślić bardzo łatwo co dodaje... Jak nie no to napisze.Dodaję Facesety Power Rangers i już chyba więcej nic od nich nie dodam ... mam dosyć PR ,do końca życia. Facesety w postaci Picture więc troche trzeba pokombinować żeby ich użyć ,ale to nie problem. No ... to by było tylko tyle .. jak narazie...


26 lutego 2004 - 17:44 (Qulee)

Ohayoo.
No ,żeby nie było ,że nic nie robie. Dodałem akurat 6 charsetów Power Rangers (czerwony ,zielony,czarny żółty, różowy i niebieski )mam nadzieję że się komuś przydadzą i chyba tyle wystarczy.A teraz małe ogłoszenie W piątek 27.02.2004 chciałbym zrobić Chata o godzinie 20:00... Zapraszam wszystkie osoby ,które będą zainteresowane konkursem ,a dokładniej pisały abym przedłużył konkurs.


26 lutego 2004 - 13:35 (Qulee)

Ohayoo.
Jak niektózi mogli może moją prace zauważyć, więc informuje co jest nie tak ,albo powiem co jest grane. Zostaje utworzony nowy dział na Twierdzy o nazwie CHARAEX i tyle. Hura ! jupi ! Będzie więcej charsetów. Nie! Tam nie będziemy umieszczać charsetów zrobionych w CharaEX ,po co ten dział w takim razie? Ano ,będziemy w nim zamieszczać materiały ,które można wykorzystać do CharaEX. Akurat tam dodałem od Dragomira pierwsze materiały o nazwie Szkieletorki ,które można wykorzystać w swoim programie do robienia Charsetów. Podziękujcie ładnie Dragomirowi za pomysł i materiały zrobione dla was.


26 lutego 2004 - 11:45 (Qulee)

Ohayoo,
Akurat teraz dodaję skrypt od Hary pt Kupowanie Transportu ,mam obowiązek przekazać także informacje o nowym emailu Hary , hara@op.pl prosi aby wszystkie proźby / materiały / pytania itp. skierowane do Niego ,wysyłac pod podany adres. Dziekujemy.


26 lutego 2004 - 11:13 (Qulee)

Ohayoo Wszystkim!
Więc ,jak narazie dodaje nową (a raczej starą) gre Green Levithan II ,troche została zmieniona ale nadal posiada błędy takie jak np. nazwy broni i czarów są w języku obcym. Mimo to grać się da i dla początkujących seria Green Levithan to moim zdaniem dobry wzór aby zapoznać się z Rpg Makerem.


23 lutego 2004 - 22:10 (Qulee)

Kombanwa Wszystkim!
Na nocke dodaje 2 scenariusze od ADexa ,możecie znaleść w dziale Scenariusze ,jeżeli jednak znajdziecie je w innej zakładce prosze aby mnie o tym poinformowano.nie będe się rozpisywał i wszystkich męczył na noc.
Oyasumi!


21 lutego 2004 - 10:10 (Qulee)

Ohayoo.
Dzisiaj taka cisza przed burzą ,dodaje jak narazie Panorame ale w formie PICTURE. Są to takie tam trzy chmurki. Znajdziecie w dziale Panorama ,aha ... poprawiłem też gre Przygoda Krzyśka. Komu gra nie chciała się rozpakować ,to teraz nie powinnobyć z tym problemu.
Sayonara.


20 lutego 2004 - 00:25 (Qulee)

Pierwsza sprawa , Chat : Małe wyjaśnienie dla wszystkich: Na chatcie chciałbym widzieć wszystkich redaktorów ponieważ miałełem wam coś ważnego do powiedzenia, dlatego wpisałem że chat obowiązkowy.

Drugą sprawe kieruje do Lukima:
No niestety szkoda ,że to wszystko tak głupio się obraca. Powodzenia lukim na nowej drodze życia ,uważaj na Fortune bo to dość ważne. No cóż można ci więcej życzyć ? Trzymaj się. Mam nadzieję ,że do mnie nic nie masz,ale jadnak coś masz ,bo jak sądze tego emaila usunołeś .... keh ...trundo , Banzai Lukim !

Trzecia sprawa ,sprawa konkursu:
Miło było wiedzieć że wszyscy z forum chcieli konkurs ,gdy jest konkurs (a raczej był) to ani jedna osoba do niego się nie zgłosiła ,co w 99,9% przypuszczałem. Konkurs jak narazie zostaje zamknięty i tyle. Pytanie: Kiedy będzie następny konkurs ? Zaczniemy od tego czy wogóle jeszcze będą jakieś konkursy...Czy warto ? Nie wiem... to zależy tylko od Was.
One things for sure , nothing's for sure...
Sayonara.


19 lutego 2004 - 22:23 (Virus RAMMSTEIN)

Booyakashia!
Ja również żegnam Lukima, naprawdę dobrze się z Tobą pracowało na Twierdzy i szkoda, że odchodzisz, ale cóż, Twoja wola, a ode mnie na pocieche dodaje pack battlecharsetów, wiadomo gdzie znaleźć. Booyaka!


19 lutego 2004 - 16:45 (Adams the Red)

Ech.... qurde kolejny z redaktorów odchodzi..... Żegnaj, niech przyszła droga twego życia będzie prosta i bez przeszkód. Niech spełni się marzenie o Twojej grze... każdy z nas je ma...


A co zebrania to PRZYZNAJE SZCZERĄ RACJĘ >>>>> AtR żegna. Na razie :D


18 lutego 2004 - 23:10 (Lukim)

Czelo! Niestety witamy się już poraz ostatni...
Przyszła pora i na mnie... Miałem odejść , ale trochę później kiedy skończyłbym projekt , lecz niektóre rzeczy sprawiły , że odchodze na zawsze już dzisiaj. Jednym z nich była głupota niektórych redaktorów...

Drugim był czas , którego miałem coraz to mniej... Trzecim powodem był mój projekt , który się przeciągał i pomyślałem , że poprostu zrobie go w normalnym programie (c++,delphi.pascal)...

Czwartym było zaś to , że stałem w miejscu i nic nie mogłem zrobić... Zaś piątym była gra pt. Mission Reality , która uświadomiła mi , że za robienie gierek w makerze powinienem zabrać się już dużo wcześniej... A

acha jeszcze coś Qulee nie rządź się za bardzo bo z tego co słyszę to wkurza to niektórych redaktorów i nie mów o OBOWIĄZKOWYM spotkaniu na czacie kilka godzin przed (niekażdy może oglądać stronke po kilka razy w ciągu godziny)...

No chciałem jeszcze wam powiedzieć , że bardzo dużo z wami się nauczyłem i ubawiłem... THX for all bracia... A jako , że nic dawno nie dawałem i news nie był zmarnowany to daję Rpg Makera 2000 Network i gierkę , której już nieukończę , czyli mój projekt ''Xefru'' (razem z grą jest scenariusz i kilka rzeczy)... No to tyle... Jeszcze raz THX i sorka za długiego newsa... Będzie mi was brakować...


18 lutego 2004 - 14:42 (Virus RAMMSTEIN)

Booyakashia!
Ja znowu po przerwie się pojawiam, no ale cóż. Dzisiaj na stronke dodaję pack backdropów z Rune Sword od Dragomir'a. No na dziś to już wszystko, ale postaram się nadrobić te dni, przez które nic nie dawałem. Booyaka!


17 lutego 2004 - 16:17 (Qulee)

Ohayoo.
Niestety dzisiaj nic nie moge dodać ,ale chciałbym coś ważnego ogłosić.

Dzisiaj o godzinie 20:00 ,odbędzie się CHAT ,obecność redaktorów obowiązkowa , majcie wejść pod ''stałymi nickami'' inne osoby też są mile widziane ... mogą być jednak wyjątki.

No to do 20:00 ,
Sayonara.


15 lutego 2004 - 10:56 (Adams the Red)

Cze! Dziś dodaje skrypt pt. ''HCS'' czyli Hero Choose System. Chyba sama nazwa wskazuje o czym jest;). Do zobaczenia!


13 lutego 2004 - 20:15 (Misiek)

Cześć! Sorry że ostatnio nic ode mnie nie ma, ale mam taki natłok naa głowie, że szok:( Na szybko daję linka do nowego forum.... a właściwie do reaktywowanego forum LUNE. No to tyle, zachęcam do pisania:)


11 lutego 2004 - 22:27 (Virus RAMMSTEIN)

Booyakashia!
No cicho coś ostatnio cicho, ale teraz cisza została przerwana, bo wszystkie awarie mojego neta zostały usunięte:) (przynajmniej na razie:P). No troche materiałów sie nazbierało u mnie w skrzynce od Dragomira. Dodaje je dziś, a są to game overy, pasujące do nich midy i panoramki o tematyce kosmos. To ja się już z Wami żegnam i życzę miłego ściągania! Booyaka!


11 lutego 2004 - 22:00 (Qulee)

Ohayoo.
hmm ... ostatnimi czasy za cicho. Ludziska ,dzisiaj macie takiego malutkiego upka od naszego przyjaciela Hara , a mianowicie ,kilka .. pare BattleCharsetów. Wiadomo gdzie ich szukać ,prawda ? Przypominam że zaniedługo 19 Luty.
Sayonara.


9 lutego 2004 - 16:54 (Qulee)

Ohayoo.
Dzisiaj szybko na temat. Dodaję DEMO gierki PacMan by SimooN. Polecam pobrać giereczke ,iż mimo że demo jest fajna. Za każdym razem będe pisał podziękowania dla Artdica za text.
Sayonara.


8 lutego 2004 - 12:10 (Qulee)

Ohayoo.
Od kolegów ,dodaje ,a raczej poprawiam ich prace. w dziale Charset znajdziecie packa o nazwie CharaEX prosze (narazie tylko prosze) aby prace zamieszczane przez redaktorów nie były tworzone poprzez takiego typu programy jak charaex. No ,od siebie zamieszczam program MSJava ,o którego mnie tak proszono. Program jest potrzebny np.
do wejścia na Chata
do internetowych gier itp.
Mimo wszystko ,zamieszczam dzisiaj kolejną grę o nazwie Przygoda Krzyśka ,wiem że to narazie nic nowego ale już wkrótce...
Sayonara.


6 lutego 2004 - 23:31 (Virus RAMMSTEIN)

Booyakashia!
Ponownie mam dwie wiadomości do przekazania, ale tym razem tylko od moich podopiecznych. Od Cooler'a leci kilka charsetów, a od Dragomir'a backdropy i charsety. Jest tego troche i te resy są ładne i polecam ściągnąć. Booyaka!


4 lutego 2004 - 18:29 (Virus RAMMSTEIN)

Booyakashia!
Dzisiaj nie duży news, bo tylko pack charsetów od Ginrus'a ale to zawsze coś. Polecam ściągnąć, a ja tymczasem kończę newsa, booyaka!


3 lutego 2004 - 17:32 (Virus RAMMSTEIN)

Booyakashia!
Dziś mam dwie rzeczy do przekazanie. Pierwszą z nich jest nowy redaktor w naszych szeregach, a mianowicie jest nim Cooler. Druga rzecz to nowe weapony dodane przez mnie. Znajdziecie je w dziale weapon. Ja już kończe, booyaka!


2 lutego 2004 - 17:40 (Qulee)

Ohayoo !
Dzisiaj dodaję kolejną grę (nie nową) Green Levithan znajdziecie w dziale Gry ... podziękowania dla Artdico za przygotowanie opisu...1 lutego 2004 - 21:33 (Virus RAMMSTEIN)

Dzisiaj nic ode mnie nie leci, ale za to do redakcji dołącza nowy członek, a jest nim Dragomir. Niech Ci się tu dobrze pracuje, a ja już kończe, booyaka!


1 lutego 2004 - 15:55 (Qulee)

Ohayoo ! Jak narazie taka mała informacja redakcyjna. Do naszej drużyny przyłanczają się Hara oraz Artdico . Miło ich witamy ,zachęcamy do pracy ... mamy nadzieję ,że nas szybko nie opuścicie , albo inaczej ,mamy nadzieję że nigdy nieodejdziecie od naszej ekipy...

Ok ... no to teraz troche inna sprawa. Od Hary dodaję Poradę Graficzną dotyczącą Przerabiania Battle Charsetów. No jak narazie tylko tyle... może wystarczy...


1 lutego 2004 - 00:00 (Qulee)

Konbanwa Wszystkim!
Wszystkie newsy przeniosłem z stycznia do Archiwum a teraz takie nocne małe podsumowanie:
*Twierdza zrobiła w styczniu 30 newsów ,czyli z tego wynika tak w zaokrągleniu 1 news na dzień. no nie jest to chyba źle...
*Newsy Zrobili:
Virus Rammstein - 14
Qulee - 9
Jargo - 2
Lukim -2
Misiek - 2
Braian - 1

Więc nowy się miesiąc zaczyna ,mam nadzieję że w nim lepiej wszystko wypadnie ,chociaż w Styczniu nie było aż tak źle. Oczywiście nowy miesiąc nie zacznie takim marnym newsem jak ten ,przed południem powinno się coś jeszcze pokazać. Oyasuminasai.
Twierdza RPG Maker || RPG Maker Polska
2002-2024