...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 0 )
Forum
Księga Gości
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
Inne

- RPG Maker -
RPGUNITE
RPGMZ
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
SimRPG95
RPG95
WRPGE

- Projekty -
Commander
Eden Universe
Pogromca II
Virtua Twierdza

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Goniec RM (Archiwum)
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Crystal PBF
Pillars of Eternity POLSKA - największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglądarceModules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer
Dragon Ball Great


Informacje || Pomoc || Zgłoś nowe materiały
Strona >> Archiwum

Archiwum 2004: Czerwiec


29 czerwca 2004 - 21:15 (Dragomir)

Witajcie ludziki! Oto wlasnie dodalem nowego czata - link do starego Polchatu zniknal by mogl pojawic sie ten do oto tego rewelacyjnego super kanalu #rpgmaker ktory zjednoczy cala scene i wogole bedzie gites =D ... linka trudno nie zauwazyc - pogrubiony czerwony i sie zowie RMChat - w okienkach wpisujemy sobie dane i juz jestesmy w fantastycznym swiecie w ktorym krol... er =) zatem - zapraszamy!

wazne: u wielu osob wlasnie teraz wystepuje problemy z polaczeniem - to sprawka naszego serwera zatem mozna na czata wjesc z www.rm2000.prv.pl lub z www.asgard.xt.pl - tam powinno chodzic normalnie =)


jeszcze wazniejsze: jako ze nadal sa problemy to udostepniam czata na moim apachu: wjescie TUTAJ tylko ze jak mi sie cos z kompem stanie to mowimy paachowi papa =) ale nie sadze- zapraszamy =)

ech - pare lame sie znalazlo: wiec - w trakcie uruchomienia co sie nam okienko instalacji apletu pojawi klikamy TAK i jak nam sie pokaze szary prostokat to grzecznie czekamy az sie wszystko zaladuje ... to tyle =)


29 czerwca 2004 - 09:52 (Michu)

Hejka! Dziś wielki dzień ( przynajmniej dla mnie ). O 21:00 na czacie twierdzy odbędzie się premiera Tokei (patrz niusy niżej). Mam nadzieję że się ktoś zjawi:D. A teraz ważniejsza sprawa. Ludzie, co się z wami dzieje! Pierwszy raz od pół roku zajrzałem na forum i od razu wpadłem w doła!!! Ludzie, nie pamiętacie jak to było 2 lata temu? Wszyscy mówią "Wtedy to była atmosfera, teraz to szit" itd. Ale nic nie robimy, żeby to zmienić! Postarajcie się. Ja od 21 czerwca staram się bez przerwy. Przestańcie narzekać i zróbcie coś!!! Kończę tego krótkiego i jakże depresyjnego (-_-') news'a.
Aa! Zapomniałbym. Oczywiście trzeba było coś dodać, więc w dziale charset znajdziecie Twarz, charseta i battle charseta bohatera imieniem Kerg.


28 czerwca 2004 - 15:51 (Michu)

Hejka!! Witam wszystkich. Dzisiaj nie dodaję nic. Chciałbym jednak ogłosić ( przepraszam, że tak późno ), iż jutro ( czyt. 29 czerwca ) o godz 21 odbędzie się premiera nowego zinu internetowego Tokei. Wszystkich zainteresowanych zapraszam na czat twierdzy. Ostrzegam jednak - nie liczcie na wspaniały magazyn, dopiero zaczynamy. No to do jutra!


24 czerwca 2004 - 15:24 (Michu)

Jak zapowiedziałem - Michu powrócił. Prawdopodobnie we wtorek dodam całkowicie przetłumaczoną na angielski wersję RPG MAKER NETWORK. Ostrzegam - program zawiera tyle błędów, że hej! A teraz aktualka:
chara ex : 10 plików
skrypty : 2 pliki
muzyka : 2 pliki
battle : 2 pliki
battle charset : 1 plik
chipset : 2 pliki
faceset : 4 pliki
game over : 1 plik
panorama : 1 plik
tittle : 1 plik
Mówiąc plik mam na myśli plik zip, a nie pojedynczy obrazek. A to dopiero początek!
A teraz coś zupełnie innego. Poniżej znajduje się link do forum, na którym gra się w gry fabularne. Trzeba tylko posiadać odrobinę wyobraźni.

http://mitven.board.dk3.com/2/


21 czerwca 2004 - 19:37 (Michu)

Michu reaktywacja! Po wielu błaganiach i "mądrych" rozmowach w końcu założono mi stałe łącze. Teraz możecie spodziewać się cotygodniowych aktualizacji z mojej strony. Jednak nie o tym chciałem mówić. Pierwszą sprawą jest niedziałający link do "Network RPG Makera". W najbliższym czasie postaram się zamieścić ten program na serwerze. Druga sprawa jest ważniejsza. Tworzę nowy zin internetowy pod roboczym tytułem Tokei. Na gwałt poszukuję współpracowników. Mile widziani są wszyscy. Jest tylko jedna sprawa. Zin jest o tematyce makerowo-mangowej. Gdyby ktoś chciałby się przyłączyć, niech pisze na moje gg: 4330173.


21 czerwca 2004 - 09:38 (Virus RAMMSTEIN)

Booyakashia!
Dzisiaj wielki napływ skryptów! Doszły aż cztery a są nimi: skrypt overdrive'u od Matiz Mastera, skrypty kontroli celnej i gry w black jacka od Łosia i w końcu skrypcik wykorzystania energii psycho od Rufusa. Wszystkie te smaczki znajdziecie w dziale skrypty. Życzę miłego ściągania, Booyaka!


15 czerwca 2004 - 21:15 (Virus RAMMSTEIN)

Booyakashia!
No i znów Twierdza wzbogaca się o kolejny skrypcik. Tym razem to Matiz Master nam go zprezentował. Wielkie dzięki dla niego! Mam nadzieję, że wszyscy wiedzą gdzie znaleźć nowy pliczek. Tyle, Booyaka!


7 czerwca 2004 - 18:54 (Braian)

Sie ma... Wpadłem na chwilkę zareklamowac nowo powstała polska strone z grafikami do makera. Strona jest młoda, ale tak od siebie powiem, że moim zdaniem stronka sie rozwinie i nie bendzie to kolejny niewypał gdyż tworza ja porzadni ludzie:

http://asgard.xt.pl

POLECAM...


7 czerwca 2004 - 17:15 (Hara)

Na początku taki mały komunikat.
Newsy z Maj'a lecą do Archiwum. A teraz mam złą wiadomość :(
Odchodzi od nas Arti,który niewiele zrobił dla Twierdzy.
Chciałbym zawiadomić,że newsy,których jest coraz mniej.
Są z powodu zbliżającego się końca roku :] .
Ale niedługo boże ciało, więc znajdzie się chwila na wżucenie czegoś na Twierdze.
To wszystko
See Yaaa


4 czerwca 2004 - 21:15 (Virus RAMMSTEIN)

Booyakashia!
Na Twierdzy ląduje dzisiaj nowy skrypcik od IGIego 15. Dzięki temu skryptowi nauczycie się robić 7 dni tygodnie w Waszej grze. Aha, dodaję stare już skrypty, (też IGIego) usunięte przez kogoś w niewyjaśnionych okolicznościach:P Booyaka!
Twierdza RPG Maker || RPG Maker Polska
2002-2024