...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 52 )
Forum
Księga Gości
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
Inne

- RPG Maker -
RPGUNITE
RPGMZ
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
SimRPG95
RPG95
WRPGE

- Projekty -
Commander
Eden Universe
Pogromca II
Virtua Twierdza

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Goniec RM (Archiwum)
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Crystal PBF
Pillars of Eternity POLSKA - największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglądarceModules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer
Dragon Ball Great


Informacje || Pomoc || Zgłoś nowe materiały
Strona >> Archiwum

Archiwum 2004: Sierpień


27 sierpnia 2004 - 21:45 (Reptile)

Ohayoo
Niestety nie udało mi się wczoraj nic dodać, ale co się wlecze, nie uciecze tak więc dodaje dzisiaj muzyczki z gry Harvest Moon które mi przysłał Mike oraz R.I.P facesetów z gry Onimusha Tactics wykonanych przez Micha. Dziękuje za wspólnego chata - była bardzo dobra zabawa (jeszcze może jak się komuś uda wejść to serdecznie zapraszamy; chat jest w dziale Redakcja-> Ciekawostki-> Polchat) życzę spokojnej nocki.
Jaa ne


26 sierpnia 2004 - 14:55 (Reptile)

Dobrze, że redakcja wie o co mi chodzi z ''zastojem'', tak więc narazie dodaje BattleCharsety - kilka editów zrobionych przez Coolera... Zaniedługo powinnem coś dodać więcej, jak narazie kończą się wakacje, więc myśle, że co niektórzy chcieliby jeszcze przez ten ostatni tydzień wypocząć... Tak, ym... to narazie tylko tyle dodam, wieczorem postaram się kolejnego upka zrobić.


25 sierpnia 2004 - 02:13 (Reptile)

Ohayoo,
Dość mały zastój, ale to powoli będzie się ''zmniejszało'';
Powiem prosto z mostu, linki do Porad Prostych zostałe naprawione (już chyba wszystko dobrze chodzi) oraz dodaje nową Grafike Do Projektu: System; 10 kolorowych systemów o nazwie kalka
To chyba jak na początek dnia może wystarczy....


19 sierpnia 2004 - 11:35 (Reptile)

Ohayoo,
Dość dobre wieści, najpierw może skrypty:
IGI15 przysłał mi nowy skrypt Speed Up & Down dzięki klawiszą możemy spowolnić bohatera, bądź przyśpieszyć - Poprawiony link (niedziałający) do skrypty Zaklinanie broni - teraz na szczęście działa.

No a teraz może wkońcu przyszła pora abym i ja coś dał, Więc - jakby tutaj zacząć, może najlepiej walnąć prosto z mostu... Do działu Programy dodałem nową wersję Rpg Tsukuru PL; mianowicie Rpg Tsukuru ME z czym się to je (?) - więc większość błędów została naprawiona - jakiekolwiek tam zostały znalezione wygląd i estetyka programu została poprawiona; więcej materiałów RTP zostało dodanych (większości mojej roboty - może nie najlepszej no ale zawsze coś - wielkie podziękowanie dla osób które mi pomogły). Rpg ME zajmuje aż 21,9 MB - cały program i RTP odrazu do niego - więc jest jeden plik instalacyjny... W textach dziale Rpg Tsukuru dodałem ''pare zmian'' oraz dałem nowe screeny.
Życzę udanych transferów


18 sierpnia 2004 - 19:40 (Reptile)

Jak to miło widzieć iż wszystko jest na miejscu i działa... Aby było jeszcze lepiej to dodam może troche nowych materiałów graficznych, tak więc: Michu wysłał mi pack facesetów ripnietych z Naruto, oraz Ginrus - przysyła facesety bossów z Dragon Ball'a
Został poprawiony plik Błędny Las w skryptach podziękowania dla AnaLyZera, że dał znać. No i o to chodzi strona ma idealnie funkcjonować, zaniedługo też postaram się małe coś odemnie dodać, jeżeli znalazł(a) byś jakiś błąd na stronie - może jakiś link nie działa - prosił bym o powiadomienie mnie na emaila albo jednego z naszych redaktorów, za co byłbym naprawde wdzięczny. Na dzisiaj to chyba niestety tylko tyle....


18 sierpnia 2004 - 15:05 (Reptile)

Ohayoo.
Wytłumacze co się dzieje gdyż nikt nic nie rozumie... Twierdza zmienia wygląd oraz oskryptowanie, niestety prace jeszcze nie zakończyły się sukcesem. Pomyślałem, że szkoda czasu aby czekać aż ktoś coś zrobi, tak więc postanowiłem przywrócić stary wygląd strony i chciałbym ją wprawić w ruch i pokazać, że bez skryptów też można uaktualnić strone.
Już więcej wiadomości zaniedługo!


** Przeciągające się prace zmiany wyglądu oraz oskryptowania strony, zakończyły się niepowodzeniem. Dlatego strona była nieaktywna przez okreś półtora miesiąca.
Twierdza RPG Maker || RPG Maker Polska
2002-2024